LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
%10 a ayarlayın öyle olomasın gerek
--- Gönderi Güncellendi ---
arkadaşlar babam markette indirim varmış remax powerbank 7 tlye düşmüş 2600 mah almış telefona zarar verir mi

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar ayarlar bildirim kısmında bildirim rengi eskiden mesaj felan geldimi beyaz ışık yakardı şimdi hem gelen çağrı hem mesajlar yeşil renk sizde bildirim ledleri ne renk .

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Arkadaşlar ayarlar bildirim kısmında bildirim rengi eskiden mesaj felan geldimi beyaz ışık yakardı şimdi hem gelen çağrı hem mesajlar yeşil renk sizde bildirim ledleri ne renk .
6e8918edcdc3f5f786cd9a084e96b5c0.jpg

Bu şekilde bende. Renk ayarlarından baktın mı?

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar telefon 46 dereceye kadar çıkıyor cpu z de sensorler bu kadar sizde de çok ısınıo mu

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar telefon 46 dereceye kadar çıkıyor cpu z de sensorler bu kadar sizde de çok ısınıo mu
Hocam bende normal oyun falan oynuyorum telefon en fazla 37 dereceye çıktığını gördüm. Sen nasıl bu kadar ısıttın ki sd820 'yi. 4 k video falan mı çektın yada ne bilim şarj +oyun dicem gene o kadar ısınması zor. Bir şeyler indirirken mı fazladan işlem uyguladın :/ Valla bilgilendir bizi hocam merak ettim gerçekten. Bide kış ayındayız yanı yaz olsa belki ısınır bu kadar ama..

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Hocam bende normal oyun falan oynuyorum telefon en fazla 37 dereceye çıktığını gördüm. Sen nasıl bu kadar ısıttın ki sd820 'yi. 4 k video falan mı çektın yada ne bilim şarj +oyun dicem gene o kadar ısınması zor. Bir şeyler indirirken mı fazladan işlem uyguladın :/ Valla bilgilendir bizi hocam merak ettim gerçekten. Bide kış ayındayız yanı yaz olsa belki ısınır bu kadar ama..
Aynen, öyle bile zor.
CPU-Z
Arkadaşlar ben bu sarj aletini orjinalini hiç bir yerde bulamadım bulan biri mağaza internet sitesi belirtirse çok sevinirim hb de var 28 tl diyor çakmadır o lgaksesuar diye bir site var orda 102 tl diyor hepsiburadada başka satıcı 50tl diyor n11 70tl 30 tl her kafadan farklı bir ses.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Yanıyo telefon real racing royale falan oynuyorum thermalden baktım
Vintekten bakabilirsin

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Beyler 80 derece oldu çok sıcak değildi sanırım programda sorun var yavaş yavaş 39 a düştü durmafan oyun oynuyorum 50 gözükyor 43 e iniyor 1 dk dolmadan
Valla çok soruom ama slim armor kullananlar ama 3 ay gibi bir süre çıkarıp telefonu ışığa tuttuklarında sim armorun içindeki örümcek ağı izi gözüküyor mu

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Vintekten bakabilirsin
Beyler 80 derece oldu çok sıcak değildi sanırım programda sorun var yavaş yavaş 39 a düştü durmafan oyun oynuyorum 50 gözükyor 43 e iniyor 1 dk dolmadan
Valla çok soruom ama slim armor kullananlar ama 3 ay gibi bir süre çıkarıp telefonu ışığa tuttuklarında sim armorun içindeki örümcek ağı izi gözüküyor mu
Hocam telefonun ısınması normal. Ama sen yanıyor diyorsun tuhaf geldi bana. Sd 820 gerçekten abartılı ısınan bir işlemci değildir. Real Racing güçlü bir oyun evet oynamıştım bende bir aralar uzuncadaoynadım fakat ısınmayaşahit olmadım.Ki telefon 80 derece dıyosun işlemci ısısı 80 derece demek telefonda hissedilen sıcaklık ortalama 60 derece ve üstü olur ve el yakar bu fazlasıyla.Belkide cpu-z de sıkıntı vardır tekrar yükle bence.
Gelelim Slim armora. Bende kullanıyorum. Ben biraz titiz biriyim arada kılıftan çıkartır silerim arkasını ve kılıfın içini temizlerim sonra tekrar takarım. Ben 2 aydır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım şuan. Lakin senin telefonunda bir sorun var ve fazla ısınıyor ise bu ısı kılıfın o silikon yüzeyi ile telefon arkasındaki yüzeyde iz kalma olasılıgı vardır. Benım gibi haftada 1 kez silin sıkıntı olucagını pek sanmam. Ama eğer bu ısınma devam ederse mutlaka servise göndermelisin ileride byük bir soruna yol açabilir

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Ritzy garanti yüzüne bile bakmaz 80 derece dedim 1 dk olmadan 38 e düşüyor ama hissettiğim aynı

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Vintekten bakabilirsin
Vintekte buldum sağol :))
Ritzy garanti yüzüne bile bakmaz 80 derece dedim 1 dk olmadan 38 e düşüyor ama hissettiğim aynı
Real racing 3 ü 100 sarjdan 15-20 sarja kadar kesintisiz oynadım el yakacak sıcaklık olmadı o sırada spotifydanda müzik dinliyordum kulaklıkla eğer sende el yakacak kadar sıcaklık olmuyorsa yazılımla sıkıntı vardı aida64 yükle onlada bir bak istersen ama önce hardreset at biliyorsundur zaten.

cx105lumutcan

Doçent
Reaksiyon puanı
83
Beyler ısınma klimalı odada oluyor skkfkfkfl
Başka odada genellikle olmuyor
Önemli değil
Telefonun içine niye ısı borusu koymuyorsun ey LG klimayı da kısamıyorum zaten