Arkadaşlar sakal sorunum var

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
şuan ustura içine jilet takılan birşey esas ustura 40 yıl önce yapılıyordu bilenen ustura yok artık...

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Yanlız bir şey daha söyliyeceğim az önce aymada dikkatli baltımda yanaklarımda ince siyah tüyler çıkmaya başlamış siyahlığını belli ediyolar onşarı jiletle alsam gürleşirlermi
Ortaokul, lise, üniversite 1'de yurtta kalmış biri olarak söylüyorum. Yapma... (belli bir uzunluğa gelmedikçe, mecbur kalmadıkça) Çünkü sonradan belirli bölgeler kalın diğerleri yumuşak olacak. Şuan fark etmesen, görmesende yüzünde ince sarı tüyler var onlar siyahlaşmadan bu işlere pek girme.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şunuda belirtmeden olmaz. Sakal tıraşı zamanı gelince, berberine sor öğren. Kendince sağdan soldan kolayına jileti vurursun yüzüne. Sonra çıkan sakalların yatış yönleri farklı olur.

Reaksiyon puanı
2,554
Adam takıntı yapmış aga ne yazsanız boş sakal çıkınca adam olcak işte tüm dert bu :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Neyse takma sen kafana, emin ol böylesi daha iyi :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bu gencin laftan anladığı yok.. Bir de nasihat edenleri azarlıyor.. Konuyu kapatın gitsin..

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Arkadaşlar öncelikle merhaba benim sorunum sakal olacaktı Yaşım 16 arkadaşlarımın çenesinde ve faullerinde gözle görülür sakallar göyorum ama bende sadece bıyığım var birde nokta sakalımda 4 5 tane gözle görülür siyah kıllar var birde faullerde çok az siyah kıllar var ince ama gözle görülmüyor arkadaşlar benimde sakallarımın çıkması için doğal yöntemler varmı yılan yağı sarımsak duydum sarımsağı yapmaya başladım dün ama birde yılan yağı etkiliymiş deneyeniniz falan olduysa yazabilirmi
yaşın daha erken. o yaşta olmasa da olur.

yılan yağı filan hikaye. boşa parana yazık etme.

benim senden en az 10 yaş büyük arkadaşım var. lisede de yoktu hala sakalı yok. varsın olmasın. nolacak?

uasambo44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bak burada abilerin sana nasihat ediyor, seni hem bu zaman için hem ileri zaman için bilgilendiriyor, sen hâlâ diretiyorsun.

Tamamda kardeşim adam tamam askerlik traş olucaz anladım ama çokda uğraşıcaz tamam onuda anladım farkındaysan konuda doğal yöntemleriniz varsa söyleyin dedim adam hala askerlik konuşuyor ben napiyim azarlamadım ben kimseyi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
takma günler içinde sakalların çıkacak o gün okulun müdür muavini bu ne sakal ? diye zart zurt yapınca anlarsın sütünü iç peynirini,yumurtanı ye büyümeye bak basketbol oyna gitar çal rock yap kızlar bayılır rol modelin poyraz karayel olmalı...

Reaksiyon puanı
6
Benim kulaklara doğru yani cene ye arkaya doğru var jilet vurdum pisman oldum 20 yaşındayım yüzümü n heryerinde yok yani yüzümü n yanları yesillesmeye başlamış bidaha vurmam jilet jilet vurmadan sakal yoktu pisman oldum
Kılı da sevmiyorum geri dönüşü yokmu simdi kıllar eski halini alamaz mı birdaha resim atarım olmazsa
Faul hizasi aşağı doğru yeşil renkte hafiften
Doğal tüy dökücü kıl zayiflatici birsey mi sureyim
İğrenç duruyor en sevmedigim sey yedil renk o
Babama sakal yakışiyor ben sevmiyorum
Ama sakalsiz daha güzel gibi yüzüm Köse olsaydim daha iyidi diyecem offf sinir oldum keske dönüş olsa mallll gibi jilet deydirdim lanet olsun offfff
Ben yüzümun beyaz rengini seviyorum
Ama o yesil sakal rengi en igrendigim seyyy

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
aslında bu jilet hikayesi şehir efsanesi kafasını ustura ile kazıtanlarda saçlarının gürleşmediği bilimsel olarak kanıtlandı...