Earthquake 250t amfi kalitesi

Bu konuyu okuyanlar

Glenmorangie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Bi arkadaşım earthquake250t amfi ile jbl 1000lik kabinli subwoofer hediye etti. Arabada da sürekli müzik dinlerim sesi kalitesi önemlidir benim için. Bikaç kişiye sorduğum kadarıyla 250 lik kabini kaldırmayabilir, istediğin sesi alamazsın dediler bende kaliteye ve birşeyin durumuma göre en iyi olması konusunda takıntılıyımdır. Sizlerinde görüşünü almak istedim henüz taktırmadığım için amfiyi değiştirmem gerekirmi ya da bana yeterli gelirmi çok fazla da para harcamak istemiyorum üzerine maddi imkanlarım kısıtlı. Ama dediğim gibi iyi bir ses alamazsam zaten mecbur değiştireceğim.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Bi arkadaşım earthquake250t amfi ile jbl 1000lik kabinli subwoofer hediye etti. Arabada da sürekli müzik dinlerim sesi kalitesi önemlidir benim için. Bikaç kişiye sorduğum kadarıyla 250 lik kabini kaldırmayabilir, istediğin sesi alamazsın dediler bende kaliteye ve birşeyin durumuma göre en iyi olması konusunda takıntılıyımdır. Sizlerinde görüşünü almak istedim henüz taktırmadığım için amfiyi değiştirmem gerekirmi ya da bana yeterli gelirmi çok fazla da para harcamak istemiyorum üzerine maddi imkanlarım kısıtlı. Ama dediğim gibi iyi bir ses alamazsam zaten mecbur değiştireceğim.

İyi ses derken bu size ve diğer insanlara göre değişebilir, örnek olarak siz KICKER,ın subwoofer ses akustiğini beğenirken, ben JL Audio subwoofer akustiğini beğenirim ama bir başkası ise arabanın şasisini yamultan Rockford Fosgate beğenir.
Sözün özü, anfi ve jbl subwoofer,ı herhangi bir yere veya tanıdığınız bir oto-ses sistemleri yapan yere götürün bağlasınlar ve tüm sesleri kendi kulaklarınız ile karar verin, yani ben olsam öyle yapardım. ;)

Glenmorangie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki benim şuanda elimde olan earthquake 250t nin subwooferi kaldırmama gibi bi sorunu olurmu hiç bilgim olmadığı için soruyorum

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Piyasadan alacağınız en dandik anfi bile Jbl 1000 subwoofer, ı besler. Ben her hangi bir sorun olacağını sanmıyorum.

Glenmorangie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı amfiyi bu işi yapan birkaç kişiye sorduğumda amfiyi bile yalabilir belli olmaz gibi şeyler söyledi o yüzden merak ettim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
yok piliç çevirme yapar daha az ses verebilir di o 1000watt olsaydı ama değil 500watt bile değil 450watt o jbl wofer yani normal çalışabilir.