Counter-Strike GO FPS sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Gereksiz bence iki kere geçtim mavi ekran aldım bide korsan oyun sıkıntı Windows 10'da
hmmm ben hiç almadım mavi ekran. hem de hp kullanıyorum. bayağı da uyumsuzluk sorunu yaşamıştım ilk başlarda ama şimdi son güncelleme ile sorun kalmadı hiç.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Kulaklik ayarini degistirince duzeliyor bildiğim kadarıyla.

blorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler selam geçen pc ye virüs girdi şüphesiyle format attım zaten bahane bekliyordum atmadan önce csgo dan herşey full 1920x1080 140-240 arası oynuyordum format attıktan sonra herşeyi düşükte yapsam full de yapsam fps 60-70-80 da kalıyor oyunu kapatıp açınca lobideyken fps 120yi geçmiyor fps_max 0 komutunu yazıyorum lobideyken 500-600 oluyor oyuna giriyorum 60-70-80 ı geçmiyor cd deki driveri kurdum düzelmedi internetten güncel drvieri indirdim hala düzelmedi aşşağı sistemi yazacağım darboğaz falan olduğunu sanmıyorum çünkü kartı alalı 2 ay oldu 2 aydır bir sorun yoktu formattan sonra bunlar başladı acaba birşeyi eksik falan mı kuruyorum anlamadım ? xbox drive kapalı
msi gtx 960 4g
8gb ram 1666mhz
amd 8150 fx işlemci
msi 970a-g46
sistem win10 64bit pro

cevaplarınızı bekliyorum kafayı yeme noktasına geldim
bu arada
oyundayken
ekran kartı sıcaklığı 45-60 arası
işlemci sıcaklığı 60-70 arası

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba farklı oyunlar denediğinde bu yönde FPS sorunu yaşıyor musun?

blorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba farklı oyunlar denediğinde bu yönde FPS sorunu yaşıyor musun?
usta onu bende deniyecektim de aylardır cs dışında birşey oynamadım o yüzden bakamıyorum ama şimdi girdim cs ye fps dahada düştü çatışmaya girmeyince 70-80 arası adam görünce 40a düşüyor yemin ediyorum şaka gibi

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
usta onu bende deniyecektim de aylardır cs dışında birşey oynamadım o yüzden bakamıyorum ama şimdi girdim cs ye fps dahada düştü çatışmaya girmeyince 70-80 arası adam görünce 40a düşüyor yemin ediyorum şaka gibi

Farklı oyunlarda da deneyip FPS durumunu paylaşır mısın ona göre yardımcı olmaya çalışayım

blorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farklı oyunlarda da deneyip FPS durumunu paylaşır mısın ona göre yardımcı olmaya çalışayım
rustta good ayarlarda 70 fps ama çatışmaya falan girince 40a düşüyor başka oyun yok şuan yükliyemem zaten şuan internetim bitik csyi 4 saatte indirdim

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
rustta good ayarlarda 70 fps ama çatışmaya falan girince 40a düşüyor başka oyun yok şuan yükliyemem zaten şuan internetim bitik csyi 4 saatte indirdim

Farklı oyunlarda da FPS' düşme sorunu yaşıyorsan driver kaynaklı sorun yaşıyorsun demektir.

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herkese selam,
Msi gs60 kullanıyorum gt 970m ekran kartım, i7 işlemcim var.Buna rağmen oyun içi aldığım fps 100-150 arası oynuyor.Geforce Experience'den de kartı güncelledim oyunun optimizasyonlarını tamamen performans olarak seçtim sonuç değişmedi.Halen fps çok düşük hatta oyun içinde hissedebiliyorum.Buna nasıl çözüm bulabilirim arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.Cevaplar için saolun.

blorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farklı oyunlarda da FPS' düşme sorunu yaşıyorsan driver kaynaklı sorun yaşıyorsun demektir.
biraz geç oldu ama yinede yazayım
rust herşey düşük ayarlarda 80-90 fps den 20-30 fps e
csgo 200-250 fps den 100-110 fps e
dota 2 herşey full 120-130 fps den 70-85 fps e düştü

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ShiftDelete Ailesi ;

Arkadaşlar büyük bir sıkıntım var 2 ay önce aldığım bilgisayarımda cs go fps problemi yaşıyorum,forumlarda ve internet üzerinde araştırmasını yaptım gösterilenleri uyguladım fakat sorunumu çözemedim bilgisiyarımın özellikleri gayet iyi bence,ama cs go dust2 gibi bir map'te 80-100 fps alıyorum Ekran kartım olsun herşeyim güncel bilgisayar özelliklerimi aşağıya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar :)
İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 Bit

Anakart:MSI B150 GAMING M3 (MS-7978)

İşlemci:İntel İ5 6402P CPU @2.80GHz

Ram : 16 GB(markası Aklımda değil)

Ekran Kartı : MSI GeForce GTX 1060 GB

Harddisk: 1TB

SSD: 250 GB

Monitör: Asus 24" 144 Hz Full Hd 3D Monitör

CooLShadoow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sorunumu Display Driver Uninstaller aracılığıyla ekran kartı sürücümü tamamen kaldırıp, temiz kurulum yaparak çözdüm. Programın güncel sürümünü indirebilirsiniz. Display Driver Uninstaller Download version 17.0.4.3
– Güncel sürücüyü Nvidia sitesinden indirdim. Ekran kartı modelimi seçerek
– Antivirüs ve güvenlik uygulamalarını geçici olarak devre dışı bıraktım
– Nvidia GeForce Experience uygulamasını kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlattım
– Display Driver Uninstaller ile bilgisayarı güvenli modda başlatıp, eski sürücüyü kaldırdım
– Bilgisayarı yeniden başlatıp, otomatik olarak sürücü güncellemesini devre dışı bırakma amacıyla internet bağlantımı geçici olarak kapattım
– İndirmiş olduğum yeni sürücüyü Özel -> Temiz kurulum seçerek kurdum, bilgisayarı yeniden başlattım
Alıntıdır.

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sorunumu Display Driver Uninstaller aracılığıyla ekran kartı sürücümü tamamen kaldırıp, temiz kurulum yaparak çözdüm. Programın güncel sürümünü indirebilirsiniz. Display Driver Uninstaller Download version 17.0.4.3
– Güncel sürücüyü Nvidia sitesinden indirdim. Ekran kartı modelimi seçerek
– Antivirüs ve güvenlik uygulamalarını geçici olarak devre dışı bıraktım
– Nvidia GeForce Experience uygulamasını kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlattım
– Display Driver Uninstaller ile bilgisayarı güvenli modda başlatıp, eski sürücüyü kaldırdım
– Bilgisayarı yeniden başlatıp, otomatik olarak sürücü güncellemesini devre dışı bırakma amacıyla internet bağlantımı geçici olarak kapattım
– İndirmiş olduğum yeni sürücüyü Özel -> Temiz kurulum seçerek kurdum, bilgisayarı yeniden başlattım
Alıntıdır.

Yorumun için teşekkür ederim fakat ben bu problemi çözmek için format atıp tekrar kurulum yaptım ama bunuda deneyip çözülürse bildiririm.

CooLShadoow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer sorunun çözülmezse csgo oyuncusu olarak csgoda yapman gereken ufak ayarları söyleyebilirim. Geri dönüşün benim için önemli beklemedeyim.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bu işlemi uygulayarak bir çok kişinin fps probleminin giderildiğini biliyorum (kendimde giderdim) dene, sorun devamında yaz yardımcı olmaya çalışırız.

CS:GO FPS Arttırma

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer sorunun çözülmezse csgo oyuncusu olarak csgoda yapman gereken ufak ayarları söyleyebilirim. Geri dönüşün benim için önemli beklemedeyim.
Oyunculuk olarak bende bir oyuncuyum hava atmak gibi olmasın global'im zaten ama yinede teşekkür ederim :)

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işlemi uygulayarak bir çok kişinin fps probleminin giderildiğini biliyorum (kendimde giderdim) dene, sorun devamında yaz yardımcı olmaya çalışırız.

CS:GO FPS Arttırma

Modum yorumun için teşekkür ederim işteyim eve geçince deneyip yorum bırakırım,konuyla alakalı değil fakat işletim sistemimi win 8 e çeksem bana ne gibi faydası olur fps olsun performans olsun yada eksileri ne olur ve bilgisayarımda cd okuyucu bölümü yok usp ile sorunsuz format atmak için ne yapmam gerekir bilgin varsa cevaplarsan sevinirim iyi forumlar.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Modum yorumun için teşekkür ederim işteyim eve geçince deneyip yorum bırakırım,konuyla alakalı değil fakat işletim sistemimi win 8 e çeksem bana ne gibi faydası olur fps olsun performans olsun yada eksileri ne olur ve bilgisayarımda cd okuyucu bölümü yok usp ile sorunsuz format atmak için ne yapmam gerekir bilgin varsa cevaplarsan sevinirim iyi forumlar.

Win8 - win8.1 de fps sorunu yaşıyordum temiz win10 64bit kurulumu yaptım performans ayarlaması yaptım tüm driverleri güncelledim şuanda herhangi bir fps sorunu yaşamıyorum win10 önerimdir

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Win8 - win8.1 de fps sorunu yaşıyordum temiz win10 64bit kurulumu yaptım performans ayarlaması yaptım tüm driverleri güncelledim şuanda herhangi bir fps sorunu yaşamıyorum win10 önerimdir
Benim sorunum devam ediyor ne yaptıysam düzeltemedim :/

SaHx105ncaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olucak kimse yok mu böyle bilgisayar aldık performans alamıyorum ne yapmam lazım ?

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Gerektiğinden çok düşük fps alıyorsun bir sorun var belli..Driverlerinin hepsinin tam anlamıyla güncel mi ?