Orta segment telefon tavsiyesi

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İyi forumlar arkadaşlar. Öncelikle nasıl bir telefon istediğimden bahsedeyim. Telefondan beklentilerim büyük boyutlu olması, şık bir görüntü, büyük bir pil kapasitesi, orta segment bir işlemci. Oyun neredeyse oynamam, nette gezinmeyi çok severim ve günlük kullanımda şarj problemi istemiyorum. Uzun süre p2 yi bekledim sar değeri yüksek olması nedeniyle vazgeçtim. Zenfone 3 fiyatını haketmiyor. Araştırmalarım sonucunda Samsung Galaxy A9 2016 modelini gördüm.
Samsung Galaxy A9 (2016)
Siz bu fiyata almaya değer mi? Yada önermek istediğiniz başka bir model var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Evo garantiliymiş telefon. Daha önceden duymadım adını. Bilgisi olan var mı?

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İyi forumlar arkadaşlar. Öncelikle nasıl bir telefon istediğimden bahsedeyim. Telefondan beklentilerim büyük boyutlu olması, şık bir görüntü, büyük bir pil kapasitesi, orta segment bir işlemci. Oyun neredeyse oynamam, nette gezinmeyi çok severim ve günlük kullanımda şarj problemi istemiyorum. Uzun süre p2 yi bekledim sar değeri yüksek olması nedeniyle vazgeçtim. Zenfone 3 fiyatını haketmiyor. Araştırmalarım sonucunda Samsung Galaxy A9 2016 modelini gördüm.
Samsung Galaxy A9 (2016)
Siz bu fiyata almaya değer mi? Yada önermek istediğiniz başka bir model var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Evo garantiliymiş telefon. Daha önceden duymadım adını. Bilgisi olan var mı?
Xiaomi mi 5 e bakın.

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

ilica18

Asistan
Reaksiyon puanı
2
j7 prime aldım şarjı 2 gün falan gidiyor normal kullanımda, ram, işlemci ve 16 gb hafızası ile orta seviyede iyi bir telefon bence..

M

Murat Burç

SDN Okuru
bende bunu önericektim. eğer oyun oynamıyosanız ınternette gezinme,kamera,batarya,ram ve ekran büyüklüğü olarak tam sizin istediğiniz cihaz. ayrıca çok şık ve zenfone la aynı işlemciye sahipler sd625
A9 2016da sd652 var yalnız
A9 2016yi 1600 den bulursan al ama önüne önce tavsiyem 1800e ithakatci g5 al

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
A9 2016da sd652 var yalnız
A9 2016yi 1600 den bulursan al ama önüne önce tavsiyem 1800e ithakatci g5 al
a9 da 652 olduğunu bilmiyodum,bu durumda kesinlikle ıkısının arasında a9. ama yıne de mi5 ve g5 i gözden çıkarmamayı öneririm

M

Murat Burç

SDN Okuru
1550 den satışta şu anda ama EVO garantiliymiş. Araştırınca çok parlak şeyler görmedim. Almalı mıyım sizce?
--- Gönderi Güncellendi ---

A9 2016 EVO garantili sizce almalı mıyım? Çok iyi şeyler yazmıyor araştırınca.
İthalatçı garantili G5 al 1800e hepsi buradadan
geç a9 2016 işlerini

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İthalatçı garantili G5 al 1800e hepsi buradadan
geç a9 2016 işlerini
G5 in ne tipini seviyorum ne de bana uygun bir pil ömrü sunacağını düşünüyorum. SD 820 gibi güçlü bir işlemciye de ihtiyacım yok =)

M

Murat Burç

SDN Okuru
G5 in ne tipini seviyorum ne de bana uygun bir pil ömrü sunacağını düşünüyorum. SD 820 gibi güçlü bir işlemciye de ihtiyacım yok =)
G5 ile iyi şarj süresi alırsın. Üstelik hızlı dolar olmadı yedek batarya alırsın.
G5 almak çok çok çok çok daha mantıklı abartı yoktur

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Sar değeri oldukça yüksek diye biliyorum. Aynı değerde p2 var. 1'in altında olması görüşündeyim.
Bana gönderilen bir site linkinde gayet stabil görünüyordu ıstersen SDN cevapliyora bir sor saat 6 'da canlı yayını oluyor sanırım ama bazı günler pek takip etmiyorum SDN cevapliyoru.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
O fiyata ben lenevo p2 alırdım. her türlü daha iyi.;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu fiyatlarda g5 varken diğer tüm seçenekler mantıksızlık ve saçmalık bu kadar açık ve net

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Tipsiz dediğin telfeonun ekranı en iyilerden kamera en iyilerden vb vb o liste uzar gider
Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. Sonuç tipsiz görünüşü beş para etmez. Görünüş iyi olmadıktan sonra uçak motoru olsa farketmez. Telefonla yaptığımız işlem uçmak değil yürümek. Orta seviye işlemci yeter.

Son düzenleme:

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz. Sonuç tipsiz görünüşü beş para etmez. Görünüş iyi olmadıktan sonra uçak motoru olsa farketmez. Telefonla yaptığımız işlem uçmak değil yürümek. Orta seviye işlemci yeter.
A9 bulabilirsen al.Çok şık bir cihaz ve orta seviyede de güçlü.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Hocam EVO garantili var sadece. Sizce nasıl bir firma. Çok iyi şeyler okumadım.
Garantiye işin düşmezse sıkıntı yok.Evo çok iyi değil,ama cihazı Güvenilir bir yerden Alıp kılıfla temiz bir şekilde kullanacaksan hiç sorun olmaz.2 senedir spigen kılıf ve ekran koruyucuyla lg G3 kullanıyorum.Garanti şirketini tam hatırlamıyorum ama hiç sorun olmamıştı.Hala da saat gibi Çalışıyor cihaz.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Xiaomi Mi 4C var. Fp olarak şu anda piyasada bulacağınız en iyi telefon. Lg G4 ve V10 da bulunan işlemcinin aynısı. Tasarımı da gayet yerinde. Yeni telefon alacak olsam bir saniye düşünmem. Youtube'da karşılaştırma videoları falan var. 5 inç bir telefona göre ekran kasa oranı çok çok iyi. Bence göz ardı edilmemesi gereken bir seçenek.

Basri Batuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben Samsung j7 prime öneririm ekran 5.5 inç, işlemci 14 um teknolojisine geçtiği için pil ömrüde 1.5 2 gün gittiği söyleniyor ben siparişini verdim beklemedeyim hem fiyat bandında ucuz hem ihtiyaç karşılıyor hem ithalatçı garantisine güvenmene gerek yok 1200 1300 lira bandında samsung türkiye garantili bulabilirsin

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ben şahsen C7 almayı planlıyordum ama ithalatçı garantili olması ve güncelleme sorunları olması yüzünden j7 prime aldım şarjı gerçekten çok iyi sürekli sosyal medyada takılan birisiyim ve şarj 1 günü çıkarıyor. ram bakımından da şükela hafıza bakımından arttırılabilir. ben memnun kaldım size de bi bakın derim.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Ben şahsen C7 almayı planlıyordum ama ithalatçı garantili olması ve güncelleme sorunları olması yüzünden j7 prime aldım şarjı gerçekten çok iyi sürekli sosyal medyada takılan birisiyim ve şarj 1 günü çıkarıyor. ram bakımından da şükela hafıza bakımından arttırılabilir. ben memnun kaldım size de bi bakın derim.
Hocam ben ithalatçı garantili C7 aldım. Güncelleme sorunu yaşıyorum. Bununla ilgili bir konu da açtım. Bilgimiz varsa burdan da devam edebiliriz =)
Samsung galaxy C7