Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Bu konuyu okuyanlar

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba
Macbook için Apple Store'den pazar günü için randevu aldım fakat şansıma iPhone'um da bu hafta bozuldu. Aynı randevuyla ikisini de bırakabilir miyim acaba?

Her randevuya tek cihaz bakıyorlar diye biliyorum hatta macbook randevusu ile sadece iphone cihazınızda baktıramıyabilirsiniz

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar 3 gün önce ıphone 6 aldım bu sabahtan beri ekran kilitlenince wifi otomatik kopuyor ne yapıcam

mesut1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar iPhone 6 aldım dünden beride ekran kilitliyken WiFi kopuyor ne yapmalıyım yardım edin

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar selamlar. Bazen özellikle araç ile yolculuk halinde iken oluyor hep. Şöyle ki: 3G ile 3-4 kademe çektiği halde internete girmiyor. Uçak moduna alıyorum ve moddan çıkıyorum düzeliyor. iOS 10 kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aynı hata ile karşılaşan var mı? iPhone SE kullanıyorum. Teşekkürler.

elestireninsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone,iPod Touch,iPad VE iOS HAKKINDAKİ SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ

Arkadaşlar merhaba. Ben 2 hafta önce ip7 aldım normalde sarjı 2 gün kullAnıyordum ama dün den geceden beri sarj hemen bitiyo. Gece yüzde yüzden sarjdan çıkardım sabah hiç kullanmama rağmen 25 e düşmüş .ne yapmam gerekiyo ??

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar iPhone 6 aldım dünden beride ekran kilitliyken WiFi kopuyor ne yapmalıyım yardım edin

Sadece kilit ekranında mı ? Yoksa genel olarak kopma yaşanıyor mu? eğer genel olarak bir kopma yaşanıyorsa modemine reset atarak fabrika ayarlarına çevirmeni sorun akabinde ise modem firmanı aramanı öneririm.

elestireninsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Ben 2 hafta önce ip7 aldım normalde sarjı 2 gün kullAnıyordum ama dün den geceden beri sarj hemen bitiyo. Gece yüzde yüzden sarjdan çıkardım sabah hiç kullanmama rağmen 25 e düşmüş .ne yapmam gerekiyo ??

benmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamun aleykum Arkadaşlar ben şu an 5s almayı düşünüyorum ama çok kararsızım.Ekran bana uygun aslında biraz da hevesim var sizce pişman olur muyum ? Ayrıca ikinci el İphone 6 1.300 TL sizce tercihim ne olmalı? İki üç yıl gider diyorlar neden böyle bi sınırlama var .Apple Iphone 5s 16gb Apple Türkiye Garantilidir. GittiGidiyor'da 250073433 Sizce adresten alırsam sorun olur mu ? Yanıtlarsanız sevinirim Teşekkürler .
Merhaba arkadaşım. Ben yeni üyeyim ve yazınızı okudum. Yanıt geç olacak belki ama 2. El cihaz alırken dikkat etmen gereken hususları bilmiyorsan çok tehlikeli bir hareket yapmış olabilirsin. Tercihini de 6s den yana kullanmanı tavsiye ederim.

benmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone 6s'i aracımda Bluetooth'a tanıtmama rağmen her bindiğimde tekrar Bluetooth araması yaptırmak zorunda kalıyorum. Otomatik bağlanmıyor...

mehmetkyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar iphone 6 s plus 16gb cihazım var motorsiklet kullanıcısıyım kaskım için bluetooth intercom sistemim var seyir halinde telefonla konuşabilmek çağrı alabilmek mp3 dinlemek için ... 9 lu sürümlerde stabil çalısıyordu ne zaman ios 10 yükledim cihaz ile telefonun bağlantısı sapıtı arama geliyor ses alamıyorum telefonu cebimden çıkarıp bir bakıyorum telefon donmuş veya mp3 dinliyorum bir zaman sonra bluetooth kopmuş mp3 dinleyemiyorum dfu mod hard reset itunes sıfırlama vs vs hiçbir çözüm olmadı dün arkadaşımda iphone 7 vardı ve ondada aynı bluetooth intercm var şuan ikimizin cihazındada ios 10.2 kurulu arkadaşın telefon stabil çalışırken biz kullanamıyoruz şuan 9.3.5 çekebilsem hariak bir şekilde çalışıyor cihazlar ..
artık apple destek lede kanlı bıçaklı olduk klasik yardımlardan bıktım ve artık garantisini de gözden çıkarttım jailbreak yapmaya karar verdim bana yapacak birşey almadı çünki..
şimdi samsung kullanırken rot room vs biliordum ama iphonede hiçbirşey bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz veya anlatım kurulu vs olan link verirmisiniz saygılar hayırlı günler

MurtaZa06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm.İ phone 7 plus WhatsApp bildirimleri alamıyorum,mesajlar uygulamayı açtıgımda ekrana geliyor.bildirim ayarları tmm,teli 0 ladim garantiye yolladım sorun aynı bi çözümü varsa yardım lütfen

mehmetkyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar iphone 6 s plus 16gb cihazım var motorsiklet kullanıcısıyım kaskım için bluetooth intercom sistemim var seyir halinde telefonla konuşabilmek çağrı alabilmek mp3 dinlemek için ... 9 lu sürümlerde stabil çalısıyordu ne zaman ios 10 yükledim cihaz ile telefonun bağlantısı sapıtı arama geliyor ses alamıyorum telefonu cebimden çıkarıp bir bakıyorum telefon donmuş veya mp3 dinliyorum bir zaman sonra bluetooth kopmuş mp3 dinleyemiyorum dfu mod hard reset itunes sıfırlama vs vs hiçbir çözüm olmadı dün arkadaşımda iphone 7 vardı ve ondada aynı bluetooth intercm var şuan ikimizin cihazındada ios 10.2 kurulu arkadaşın telefon stabil çalışırken biz kullanamıyoruz şuan 9.3.5 çekebilsem hariak bir şekilde çalışıyor cihazlar ..
artık apple destek lede kanlı bıçaklı olduk klasik yardımlardan bıktım ve artık garantisini de gözden çıkarttım jailbreak yapmaya karar verdim bana yapacak birşey almadı çünki..
şimdi samsung kullanırken rot room vs biliordum ama iphonede hiçbirşey bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz veya anlatım kurulu vs olan link verirmisiniz saygılar hayırlı günler
güncell

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Slm.İ phone 7 plus WhatsApp bildirimleri alamıyorum,mesajlar uygulamayı açtıgımda ekrana geliyor.bildirim ayarları tmm,teli 0 ladim garantiye yolladım sorun aynı bi çözümü varsa yardım lütfen
Banada bildirim gelmiyor wp bi giriyorum mesaj

sertug84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benimde whatsapp ile ilgili bir sorunum var. Whatsappta bir kişi ile görüşmeyi bitirip uygulamadan çıkıyorum. Sonra bir daha whatsappa girdiğimde yine o kişinin açık olduğu pencereye dönüyor. önceden direk tüm mesajların listesinin olduğu genel pencere açılıyordu ama şimdi durum anlattığım gibi. Whatsapı sildim yükledim düzelmedi. O şekilde bir ayarda bulamadım. Varmıdır bir çözümü ?

sertug84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlışlıkla iki defa göndermişim. silmeyide bulamadığım için bu şekilde bırakıyorum.

Son düzenleme:

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar iTunes ile temiz restore yapın. İlla bu olmaz da başka sıkıntı çıkarsa

11ercan11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HERKESE İYİ AKŞAMLAR BUGUN IPHONE SE ALDIM KUTUSUNDAN ÇIKARTTIM AMA TELEFON AÇILMADI LUTFEN BANA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ NE YAPMAM GEREK

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ana ekranda tam ortada üstteki saatin yanına tarih ekleyebiliyor muyuz arkadaşlar?

ugur001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Facebook uygulamasında, tek tuşla giriş yapılmış, profil resmine dokunup giriyorsun. Ben bunu istemiyorum, kaldırmak istiyorum bir türlü başaramadım. Ne yapmam gerekir sizce.