Technopat Forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Yahu şu heriflerin rezil forumu nasıl bu kadar popüler olur anlamıyorum. Yanlış anlaşılmasın bende sevmiyorum kendilerini ama SDN'den maalesef çok daha canlı bir forum. Geleni geçeni banlıyorlar nasıl bukadar kalabalık anlaması güç gerçekten.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Yahu şu heriflerin rezil forumu nasıl bu kadar popüler olur anlamıyorum. Yanlış anlaşılmasın bende sevmiyorum kendilerini ama SDN'den maalesef çok daha canlı bir forum. Geleni geçeni banlıyorlar nasıl bukadar kalabalık anlaması güç gerçekten.

Millet sopayı seviyor demekki :)

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bende dıyomkı Recep baltasa saydırsam acaba kac yıl ceza verırler dalga gecsem [emoji2][emoji2][emoji2]

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Şeriat gelsin

Technopatı inşallah Ayyıldız tim el atar oraya dine devlete hakaretler o biçim biran evvel bu formu kapatmalılar

Son düzenleyen moderatör:
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Eleştiri yaparken dozunu kaçırmayalım lütfen. Hakaret içeren mesajlar yasaktır.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Şeriat gelsin

Technopatı inşallah Ayyıldız tim el atar oraya dine devlete hakaretler o biçim biran evvel bu formu kapatmalılar
Şeriat gelsin demiyorum, ama ateist olmanın sınırı var. Recep'e en ufak laf atıldığında kuduruyor resmen. Lütfen bu foruma üye olan tanıdığınız veya üye olacak varsa kesinlikle önermeyin, bu adamlar "devlet batsın, iktidar gitsin de ne olursa olsun" ayarındalar. Beni de eleştirmem den dolayı banladılar 2023'e kadar.

Eleştiri yaparken dozunu kaçırmayalım lütfen. Hakaret içeren mesajlar yasaktır.
Kusura bakmayın bu zatın saçma sapan yorumlarını herkesin görmesini istedim.

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Şeriat gelsin demiyorum, ama ateist olmanın sınırı var. Recep'e en ufak laf atıldığında kuduruyor resmen. Lütfen bu foruma üye olan tanıdığınız veya üye olacak varsa kesinlikle önermeyin, bu adamlar "devlet batsın, iktidar gitsin de ne olursa olsun" ayarındalar. Beni de eleştirmem den dolayı banladılar 2023'e kadar.

Abdülhamit hanın güzel bir sözü var bu konuda

Hak isteyene hak verin baş kaldıranın basını kesın

Bunlar bas kaldırıyor işlerine gelmıyor bazı şeyler

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Abdülhamit hanın güzel bir sözü var bu konuda

Hak isteyene hak verin baş kaldıranın basını kesın

Bunlar bas kaldırıyor işlerine gelmıyor bazı şeyler
Bunu gören Recep direk yobaz diye saldırır. Ulan kendisi sanki master yapmış ta millete cahil diyor.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Aynen öyle osmanlı Türkçesine bile saldırıyor
Tüm üyeler öyle adam teog'dan giriyor. Sonra osmanlıca ne gereksiz bir ders diyor. HasbinAllah dedim çektim geldim buraya. Orada da çok vakit geçirdim, ara sıra üyeliğim banlı olsa da baksrım ama Receb'i görğnce gene 1-2 hafta girmiyorum sinirim gidene kadar.

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Tüm üyeler öyle adam teog'dan giriyor. Sonra osmanlıca ne gereksiz bir ders diyor. HasbinAllah dedim çektim geldim buraya. Orada da çok vakit geçirdim, ara sıra üyeliğim banlı olsa da baksrım ama Receb'i görğnce gene 1-2 hafta girmiyorum sinirim gidene kadar.

Sonuçta biz Türküz
Göktürkçe dersi verilse sanırım onada geri kafalı dicek bizim asıl dilimiz Göktürkçe,Osmanlıca Türkçesi,latin türkçesi şuanki gecmişimizi unutmamalıyız

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Sonuçta biz Türküz
Göktürkçe dersi verilse sanırım onada geri kafalı dicek bizim asıl dilimiz Göktürkçe,Osmanlıca Türkçesi,latin türkçesi şuanki gecmişimizi unutmamalıyız
Gelde bunu Receb'e anlat :D fıkıh ve siyer gibi dini eğitimleri eleştiriyor, e kardeşim Atatürk'ün hayatını niye öğreniyorsak bizde o sebeple Peygamberimizin hayatını öğreniyoruz, umarım bir gün bu postların hepsini görür. Konu sahibi arkadaş konuya eklerse güzel olur.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    187.1 KB · Görüntüleme: 757
  • image.jpg
    image.jpg
    194.8 KB · Görüntüleme: 441

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Gelde bunu Receb'e anlat :D fıkıh ve siyer gibi dini eğitimleri eleştiriyor, e kardeşim Atatürk'ün hayatını niye öğreniyorsak bizde o sebeple Peygamberimizin hayatını öğreniyoruz, umarım bir gün bu postların hepsini görür. Konu sahibi arkadaş konuya eklerse güzel olur.

O forum siyaset formu artık devletimizin biran evvel sitenin erişimine kapatmalı

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Kabak tadı verdi artık.. Doymadınız mı? Çıktınız, geldiniz işte. Bitti, gitti.. Yeter daa..

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Kabak tadı verdi artık.. Doymadınız mı? Çıktınız, geldiniz işte. Bitti, gitti.. Yeter daa..
Bir şey yemediğimize göre doymuyoruz. Eleştiriyoruz, bu adamın yaptıkları kişisel değil genel bir problem, bizim gibi diğer insanlarda pişman olmasın böyle bir foruma girmekle onun için yazıyoruz. Bu adama dava bile açılmış hakaret ve aşağılamadan dolayı ekşi'ye girerseniz görürsünüz. Uludağ'da da mevcut.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    484.6 KB · Görüntüleme: 845

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bir şey yemediğimize göre doymuyoruz. Eleştiriyoruz, bu adamın yaptıkları kişisel değil genel bir problem, bizim gibi diğer insanlarda pişman olmasın böyle bir foruma girmekle onun için yazıyoruz. Bu adama dava bile açılmış hakaret ve aşağılamadan dolayı ekşi'ye girerseniz görürsünüz. Uludağ'da da mevcut.

Ben şuan Ayyıldız time yazıyorum Twitter'da ve forumları kapanması dılegıyle onlar halleder

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Kaldırmıslardır onu
Technopat, Ayyıldız Tim yaz google'a direk çıkıyor her konuda Recep'in mesajları var. Ben sadece bunları ss alabildim. Vaktim yok, ayrıca darbe tiyatro dediği mesajı ss alırsan kesinlikle senin mesajını dikkate alır Ayyıldız Tim.
Son resimdeki arkadaşları ihbar etsek emin ol başları çok ağrır.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 1,009
  • image.jpg
    image.jpg
    136.7 KB · Görüntüleme: 989
Reaksiyon puanı
227
Bir forumda bu kadar mı kullanıcı "Cezalı" olur? Bir çok başlıkta tek tük (zaten başlıkta kaç mesaj oluyor ki) cezalı insanlar görüyordum şimdi ben de ceza yedim :thumbup1:

"Konu başlığı, hızlıresim kullanımı" nedeniyle 30 Temmuz 2014 01:37 tarihine kadar yetkileriniz kısıtlandı.

Konudaki fotoğrafı Technopat sunucusu yerine HızlıResim'e yükledim diye ceza yedim, halbuki kurallarda hızlıresimdeki fotoğraf eğer silinirse ceza yiyeceğim yazıyordu daha yükleyeli 2 gün oldu nereye siliniyor taş gibi resim duruyor işte orada :D Bir de başlıkta sistemin FX6300'lü olduğunu belirtmemişim FX6300'ü başlığa da yazacakmışım. Az da değil 1 hafta ceza yenir mi be Mod kardeş, hiç vicdan yok yahu insan bi uyarır bi ilk ceza diye 2-3 gün verir. Ne diyim cezalı üyeleriyle Forumlarında iyi eğlenceler.
Bazen baya saçmalıyorlar. 3 sene ban yemiştim bi kere. Cpuboss'taki kullanıcı şaşırtmadını anlattığımdan.

Kız üyelerede farklı davranılıyor. Git bir kızla tartış uzun suredir orada ise kız ne derse desin ceza almıyor. Seni gereksiz içerikten banlıyorlar. Site adminine youtubeden ulaşarak durumu anlattım açıldı.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ben 2 haftadır hatrı sayılacak şekilde aktifim bu technopat forumda. Bisey yazarken de ustun çaba gostermiyorum. Henüz bir uyarı veya ceza almadim. Siz nasıl başardiniz bunu anlamıyorum.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Katılalı 20 gün oldu. 3 kere ceza aldım. Şu an cezalıyım. Mesaj yazamıyorum. Birşeyler öğreneyim diye girdim hafta bir 4-5 gün ceza yiyorum. Sırf büyük harfi yanlış yerde kullandım diye ceza verilir mi ya ? Sanki Türk Dil Kurumunun formu.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Katılalı 20 gün oldu. 3 kere ceza aldım. Şu an cezalıyım. Mesaj yazamıyorum. Birşeyler öğreneyim diye girdim hafta bir 4-5 gün ceza yiyorum. Sırf büyük harfi yanlış yerde kullandım diye ceza verilir mi ya ? Sanki Türk Dil Kurumunun formu.
Katılıyorum bugün bende ceza aldım.
Türkçe kullanımına özen gösteriyorlar ya asıl onlar Türkçeyi bilmiyor. Emin ol Türkiye'nin %99'u gerçek Türkçeyi bilmiyor. Gerçek Türkçeyi konuşmaya kalksak zaten kimse beceremez çok zor bir dil

Gerçek dil budur
Öz Türkçe - Vikipedi

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bu forumu senelerce üye olmadan takip ettim, isim vermeyeyim yeterince forumda üyeliğim vardı, burada ise sadece bilgi edinmek için takılıyordum. Sonunda hepsi gitti bu kaldı ve 2 gün önce üyeliğimi açtım. "Reklamsız", "Sade", "Yardımsever", yöneticisi belli olan, çalışanı belli olan bir forum. vLoglarını, ofis videolarını kaçırmadan izlediğim şirketin forumunda bulunmak beni ailemleymişim gibi hissettiriyor.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Benim orada smod arkadaşım var genel politikaları çok sert bunu iyi biliyorum zaten ilk açıldığında üye olmuştum adamlar gta konusunda fps den bahsettim diye ban attılar ertesi gün dedim kapatın kardeşim üyeliğimi çıktım şunuda ekliyim işine gelince technopat süper sdn çöp diyenler gelip o siteyi burda eleştirmesin bence burda yazdıkları yazınını 10 da 1 ine orada ban atıyorlar bir siteden memnun değilsen çıkarsın zorla tutmuyorlar ben chip sitesinden 7 yıllık üyeliği silip çıktım hiç acımam en temizi bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...