Twitch'de en sevdiğiniz yayıncı kim ve en yakın yayını ne zaman?

Bu konuyu okuyanlar

SetonFire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar, bu başlığı "kim neyi ve kimi izliyor", "hangi tür yayıncıyı daha çok seviyor" merakımdan açtım ve hatta gerekirse - leri, + ları ile tartışalım, fikir alışverişinde bulunalım bonusunu da düşündüm tabii ki :)

Mesela ben genelde çok yayıncı takip etmem ama tek takip ettiğim kişi Talha Aynacıdır :)

Talha Aynacı bitanedir beyler, şu piyasa da onun gibi kaliteli içerik çıkarabilen ve engin oyun bilgisine sahip, dakik(genelde herkesten önce inceleme ve haberleri hep o çıkarıyor 5'ten fazla kez dikkat ettim :D) başka birini tanımıyorum yılların emektarı ne de olsa...(BSC'den beri takip ediyorum 6 senedir.) bu akşam 20:30'da Euro Truck Simulator 2 ve Battlefield 1 oynayacak, bf1 oynarken kendi özel bulduğu taktiklerini oyun portal ile beraber ortak yayın yapıp yayınında paylaşacakmış. yayın adresi şu https://www.twitch.tv/gamecell_buzz saat 20:30'da başlayacak denilmiş ama ben anca kahvemi alıp 9'da izlemeye başlayacağım :)

haftasonu da cumartesi 21:00'da Playstation oynayacağını(konsolcular doluşsun, ben sevmem :/ ), Pazar günü ise 20:30'da RAKE oynayacağını yazmış bakalım nasıl olcak :)

Sizin favoriniz ve en yakın yayını, konusu vs. nedir?

varsa bi eleştirilerinizi de alayım benim favorim hakkında :)

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Theokoles - aslında yayınlarını izlemiyorum ama youtube da tekrarlarına denk geliyorum eğlenceli geliyor, özellikle lolde her şampiyona hakim oyuna hakim izlerken gene birşeyler öğreniyorum aşırı cıvık biri değil ergen kafalarda değil yani

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Türk yayıncıların hepsi. genel'de rainbow 6 ve cs:go yayınları izliyorum.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
wtcNN, RaufBaba25, Jahrein, Keksville, BeatPug, Mithrainn, 10000DAYSZ, Grimnax, PintiPanda favorilerim.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
wtcNN, RaufBaba25, Jahrein, Keksville, BeatPug, Mithrainn, 10000DAYSZ, Grimnax, PintiPanda favorilerim.
O beatpug adanalı'da ki boncukmuş :D dün ilk defa denk geldim cs:go oynuyordu (oynayamıyordu) :D hayır için frlan oynuyormuş sanırım.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
O beatpug adanalı'da ki boncukmuş :D dün ilk defa denk geldim cs:go oynuyordu (oynayamıyordu) :D hayır için frlan oynuyormuş sanırım.
Evet o. :D
Yayına başlayalı 1-2 ay oldu.
Hayvan barınağına iyi bir bağışta bulundu. Farkındalık açısından güzel işler yapıyor. Yayınları da eğlenceli. :)

Son mesajlar