NVIDIA Driver Yeni Güncelleme geldikten sonra kendini güncellemiyor !!

Bu konuyu okuyanlar

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar öncelikle , bilgisayarımı aldığımda win 10 du format atıp 8.1 e çevirdim gtx960m var içinde önceden hiç böyle bi sıkıntı yoktu 8.1 e geçtikten sonrada böyle bi sıkıntı yoktu taki ne zaman nvidia yeni arayüze geçti güncellemeyle ondan sonra ne zaman güncelleme gelse otamatik olarak indirmiyor şu şekilde kalıyor altta atıcağım resim şeklinde açıyorum bu şekilde kalıyor ddu ile sildim tekrar yükledim herşeyi yaptım ama her yeni güncelleme geldiğinde tek tek elle silip ddu ile silip driveri siteden indirip elle yüklemem gerekiyor yeni güncelleme geldiği gibi yine bozuluyor lütfen yardım edin güncelleme kontrol ediliyor diyor kalıyor oyunlar gözükmüyor programda acil yardıma ihtiyacım var !

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    70.6 KB · Görüntüleme: 504
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
GeForce experience denen cöp programi bilgisayardan kaldirmanizi tavsiye ediyorum. Bu islemi yaptiktan sonra mevcut sürüyü silin ve en güncel olanini tekrar yükleyin. Yükleme esnasinda temiz kurulum kutucugunu isaretlemeyi unutmayin.

Gerek böyle programlara.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
GeForce experience denen cöp programi bilgisayardan kaldirmanizi tavsiye ediyorum. Bu islemi yaptiktan sonra mevcut sürüyü silin ve en güncel olanini tekrar yükleyin. Yükleme esnasinda temiz kurulum kutucugunu isaretlemeyi unutmayin.

Gerek böyle programlara.

Bende nefret ediyorum o programdan bir de kendine göre optimasyon öneriyor fakat güncel sürücü yükleyince kendi kendine geldi

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Gerek böyle programlara.
Dediğinizi kaç kere yaptım ama yeni arayüze geçtikten sonra her güncellemede kafayı yiyor silip tekrar temiz kurulum yapmam gerekiyor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Güncellemeyi nereden indirip kuruyorsunuz? Hangi programlari yüklüyorsunuz?

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Yeni arayüzle ilgili sıkıntılar var. Benzer problemleri Ağustos'tan sonra ben de yaşamaya başladım. Sorun bizde değil Nvidia'da...

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hayır setup olarak indiriyorum nvidianın sitesinden o şekilde temiz kurulum yap diyorum

claus05

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Burada belirtttiğim şekilde sürücüleri kaldırıp güncel olanı yükleyin.

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yıl 2016, rezalet değil mi?
Hakkı Abi seni görünce yani iyice anladım işin boyutunu :)) aynen dediğin gibi rezalet 7-8 bin tl verip gaming bilgisayar alıyoruz ve elde edilen sonuç... yıl artık 2017 fakat değişen koca bir HİÇ. Ayrıca arkadaşın attığı video da kırık.