SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Note4 kullanıyorum çok memnunum zamanında 1500e sıfıra yakın 2. El almıştım şuan 1300 tl ye müşterisi var eğer satarsam 1500 tl ye ithalatçı garanti 2. El note 5 alırım(1 ay kullanılmış)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Note4 kullanıyorum çok memnunum zamanında 1500e sıfıra yakın 2. El almıştım şuan 1300 tl ye müşterisi var eğer satarsam 1500 tl ye ithalatçı garanti 2. El note 5 alırım(1 ay kullanılmış)

yaklaşık 1.5 ay kullandım bataryada sıkıntı vardı bende şarja takınca hızlı şarj kapalı halde yanık kokusu geliyordu ve ısınıyordu bu koku o kadar fazla ki kalem çıkarttığımda yanık gibi kokuyordu servise verdim kalem batarya değişti klasik sıfırlama yaptılar ama yine devam edince değiştirmek zorunda kaldım malum arabada şarja bırakıp başka işler ile ilgilenebiliyoruz yangın çıkartma olayından çekindim

Yavuz Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S7 kullanıyorum.
Alacaklara kesinlikle öneririm ama ben bu telefonda sıkılıyorum. Sürekli yapacak bir şey arayışı var hep şöyle bir kalem olsa çizim vb yapsam düşüncesi var yani illa birşey ile uğraşacam
Geçicek olsam Note 7 geçerim yada V20

Yavuz Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
note 7 ile patlarken iyi eğlenceler...

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Note 7 alıcaktım ama patlama olayından dolayı s7 edge aldım. Şüphelerim vardı ama gerçekten çok iyi telefon batarya kamera tasarım on numara. Kararlılık sıkıntı filan diyolardı ama hiç bi sıkıntı yaşamadım alacak herkese kesinlikle tavsiye ederim

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
iPhone 6s 64 GB. Gayette memnunum

darkhair

Asistan
Reaksiyon puanı
12
6+ 64gb
Tavsiye etmem
1gb ram olayı problem yaratmıyor değil
7 plus 128gb a geçiş yapmayı düşünüyorum

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Reeder çalışanları basmış burayı:confused:

teknolog_1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder P10s kullanıyorum.Tamamen fiyat performns cihazı herkese öneririm.:) (Y)

Ekli dosyalar

• reeder-p10s.jpg
    reeder-p10s.jpg
    123.4 KB · Görüntüleme: 471
Reaksiyon puanı
2,554
Geçen vatanda reeder p10s gördüm aldım elime dedim bune bilader sen bana xperia xa ultra ver dedim bana dedi ki markasına bakma bi incele fikrin değişecek yok satıyor falan inceleyen bırakamıyor.
Enteresan dedim ver hele bakalım baktım abi dedim bu cihaz nasıl bu kadar ucuz olur bildiğin zamanın ötesinde bu cihaz? ben sana dedim dedi.
Müzik açıyosunuz o an telefon sizin damarlarınızı takip ederek beyninizi okuyor diyor ki bu adam sevgilisinden ayrılmış canı sıkkın patlatıyo bi halil sezai kendine geliyorsun tabi sevdiğiniz sanatçıyı da algılayabiliyor benimki sadece örnek :D
Kamera açıyosunuz 1sn başlangıçta tüm ortamı 360 derece tarıyor ve en iyi ortam pozlama vs otomatik modda yapılıyor dolayısıyla artık nereyi çekersiniz çekin kamerada yanılma payı olmuyor ya inanmazsınız adam 45 yıllık fotoğrafçıyım dedi ben böyle bir teknoloji görmedim dedi.
Galeriyi açıyorsunuz göz ve beyin tarama orda da var mesela bir fotoğrafa baktınız 1sn o fotoğraf büyüyor kendi kendine aklınızdan tam boyut diye geçirirseniz de tam boyut oluyor.
Telefonda şimdiye kadar gördüğünüz tüm telefonlarda ne kadar arayüz özelliği varsa eklenmiş klasör kilitleme olsun gizleme olsun çift pencere olsun ir sensör ile kumanda olsun yazmaya kalksam yazı gereksiz uzayacak ve buna rağmen adam iphone 7 getirdi hız testi yaptık iphone 7yi her testte tokatladı.
Birde artık nasıl bir pili varsa 15dk oyun oynadım orda %1 gitti çok rahat 15 saat oyun oynatır dediler ki bide 60 fps den hiç düşmüyor.
Isınma konusuna bakıyorsunuz cihaz en fazla 30u görüyor oda güneş altında çok ama çok uğraşmanız lazım genelde 20de çalışıyor.
En sevdiğim özelliğe gelelim ben ilk defa bu özelliği bir akıllı telefonda gördüm youtube uygulaması gömülü geliyor cihazda ve siz videoyu açınca aklınızı okuyor ve çözünürlüğü ona göre ayarlıyor ben girdiğimde hep 360pye düşürdü mesela biliyor çünkü aklımı okuyor.
Enteresan bir cihaz anlat anlat bitmez insan şaşırıyor nasıl bu kadar ucuz diye adama dedim vala durum bu ara çok kötü alamam ama para toplayınca alırım dedi sen bilirsin yok satıyor kalırsa alırsın :D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Deminki nickin Gökhan Deniz Gökkaya ile Reeder övüp gizli şekilde pkk provagandası yapıp duruyordun. Burası senin reklam alanın değil. İstediğin kadar yaz adminler de o kadar seni banlar. Git reklam ver ama kaçak yollardan buna başvurmana izin vermeyiz hem forum ahalisi hemde adminler.

Son düzenleyen moderatör:

ilkerklc95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullandığım Telefon: General Mobile Discovery Elite 32 gb
Artıları: Kamera,Ram
Eksileri:Bir türlü gelmeyen android güncelleme,servis sıkıntısı,kasa deformasyonları,sistem sorunları
Ek olarak bu telefon dışardan bakıldığında güzel duruyor ama alınca çok büyük sıkıntı

Kullanmak istediğim Telefon: İphone 7 128 gb
Artıları:Mükemmel bir kamera,Çift hoparlör,Ekran,Sorunsuz işlemci,Ram,Depolama
Eksileri:3,5mm jack girişi,Pil
Ek olarak bu telefonu androidten sıkıldığım için almak istiyorum

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Eksileri:Bir türlü gelmeyen android güncelleme,servis sıkıntısı,kasa deformasyonları,sistem sorunları
Ek olarak bu telefon dışardan bakıldığında güzel duruyor ama alınca çok büyük sıkıntı

Iphone 7 nin kamerası iyi ama mükemmel demeyi hak etmeyi bence. Çok daha iyi kameralar var

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432

Yeni üyesin. Emin misin Reeder P10s istemedigine? Ahahahahaha

Yunus999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gm 5 plus kullanıyorum 7.0 dan sonra dengesizlikler oldu 6 da böyle değildi

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Geçen vatanda reeder p10s gördüm aldım elime dedim bune bilader sen bana xperia xa ultra ver dedim bana dedi ki markasına bakma bi incele fikrin değişecek yok satıyor falan inceleyen bırakamıyor.
Enteresan dedim ver hele bakalım baktım abi dedim bu cihaz nasıl bu kadar ucuz olur bildiğin zamanın ötesinde bu cihaz? ben sana dedim dedi.
Müzik açıyosunuz o an telefon sizin damarlarınızı takip ederek beyninizi okuyor diyor ki bu adam sevgilisinden ayrılmış canı sıkkın patlatıyo bi halil sezai kendine geliyorsun tabi sevdiğiniz sanatçıyı da algılayabiliyor benimki sadece örnek :D
Kamera açıyosunuz 1sn başlangıçta tüm ortamı 360 derece tarıyor ve en iyi ortam pozlama vs otomatik modda yapılıyor dolayısıyla artık nereyi çekersiniz çekin kamerada yanılma payı olmuyor ya inanmazsınız adam 45 yıllık fotoğrafçıyım dedi ben böyle bir teknoloji görmedim dedi.
Galeriyi açıyorsunuz göz ve beyin tarama orda da var mesela bir fotoğrafa baktınız 1sn o fotoğraf büyüyor kendi kendine aklınızdan tam boyut diye geçirirseniz de tam boyut oluyor.
Telefonda şimdiye kadar gördüğünüz tüm telefonlarda ne kadar arayüz özelliği varsa eklenmiş klasör kilitleme olsun gizleme olsun çift pencere olsun ir sensör ile kumanda olsun yazmaya kalksam yazı gereksiz uzayacak ve buna rağmen adam iphone 7 getirdi hız testi yaptık iphone 7yi her testte tokatladı.
Birde artık nasıl bir pili varsa 15dk oyun oynadım orda %1 gitti çok rahat 15 saat oyun oynatır dediler ki bide 60 fps den hiç düşmüyor.
Isınma konusuna bakıyorsunuz cihaz en fazla 30u görüyor oda güneş altında çok ama çok uğraşmanız lazım genelde 20de çalışıyor.
En sevdiğim özelliğe gelelim ben ilk defa bu özelliği bir akıllı telefonda gördüm youtube uygulaması gömülü geliyor cihazda ve siz videoyu açınca aklınızı okuyor ve çözünürlüğü ona göre ayarlıyor ben girdiğimde hep 360pye düşürdü mesela biliyor çünkü aklımı okuyor.
Enteresan bir cihaz anlat anlat bitmez insan şaşırıyor nasıl bu kadar ucuz diye adama dedim vala durum bu ara çok kötü alamam ama para toplayınca alırım dedi sen bilirsin yok satıyor kalırsa alırsın :D
:smile::smile::smile:
Bunun üzerine 7 tane sipariş verdim.. Çünkü akıllı baz sistemi varmış, birine SIM kart takıp, diğerlerinde de şifreyle oturum açıyosun, telefon seni kokundan tanıyor, hangisinin yanına gidersen o aktifleşiyormuş.. Yani SIM kart değiştirme derdi yokmuş.. Ben de, 1 tane arabaya koyacağım, 1 tane yatak odasına, oturma odasına, mutfağa, banyoya, tuvalete, 1 tane de portmantoya.. Muhteşemm(!) :tongueout:

Thyphon28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony Ericsson ST23I kullanıyorum 800 mhz işlemci 500 mb ram :D cayır cayır kasiyor. Sony XZ veya Asus Zenfone 3 Deluxe almayı planlıyorum. Sizin görüşleriniz nedir :D

Aequx105tas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Samsung S4 Mini kullanıyorum. Çok güzel telefon ilk çıktığında almıştım 3.5 sene oldu ara sıra uygulamalar durduruldu diyor ama çok sık olmadığı için göze batmıyor. Uygulama güncellerken telefon kilitleniyor güncelleme bitince eski haline geliyor. Bunlar dışında hiç bi sıkıntısı yok 1.5gb ram ve 1.7ghz işlemci hızı iş görüyor 1900miliamper batarya var 1 günlük kullanımı çıkarıyor her akşam şarj ediyorum 8mp arka kamera yeterli ancak ön kamera 1.9 ve dar açılı biraz sıkıntılı ama selfie çeken biri olmadığım için çok problem olmuyor büyük ihtimalle 1.5 sene daha kullanırım 5.senesinde gömerim telefonu android gayet uzun dayanan bi işletim sistemi eğer aynı zamanda çıkan iphone 5im olsaydı da böyle olurdu daha uzun dayanmazdı. Tavsiye ederim.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İPhone 5s kullanıyorum yeni bir telefon alacak olsam iPhone 6s alırdım

velx105x105hsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar.Telefon almak istiyorum Htc One A9 vs Iphone 5S arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

ilizyonist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LG G4 kullanıyorum. Telefonda ısınma sorunu var 1 yıldır kullanıyorum şarj süreside düşüyor. Birkaç kronik sorunlada karşılaşabilirsin. Yinede Lg G4 android cihazlar arasında en iyilerinden diyebilirim. Çünkü sıkıntı çıkarmayan telefon yok tüm marka ve modellerde illa ki sıkıntı mevcut.
Telefon alacak olsam 7PLUS

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Samsung galaxy a3 2016 kullanıyorum pili haric guzel pilde 1 gun