iphone 6 plus açılmıyor yardım

Bu konuyu okuyanlar

osmanmertt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar benim bir sorunum var. iphone 6 plus kullanıyorum yaklaşık 1 saat önce telefon birden kapandı. açmak istediğimde ise ekrana apple logosu geliyor ancak ordan ileriye gitmiyor telefon açılmıyor. yardım edin lütfen...

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayar varsa iTunes ile restore etmeyi dene hocam. Ama bu işlem bütün verilerinizi siler.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Servise götürün cihazınızı.

osmanmertt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
apple ile iletişime geçtim az önce.ios 10 a geçtiğimden beri aynı hataları alıyordum zaten. anlattım durumu onlarda ios 10 un hep hatalar verdiğini anlattılar. yazılımsal bir hataymış benimki. onlarde itunes üzerinden verileri silmeden güncelleme yapmayı anlattı. internet sıkıntım olduğu için yapamadım. hemen interneti olan bir yere gidip yapacağım bakalım neler olacak?

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
apple ile iletişime geçtim az önce.ios 10 a geçtiğimden beri aynı hataları alıyordum zaten. anlattım durumu onlarda ios 10 un hep hatalar verdiğini anlattılar. yazılımsal bir hataymış benimki. onlarde itunes üzerinden verileri silmeden güncelleme yapmayı anlattı. internet sıkıntım olduğu için yapamadım. hemen interneti olan bir yere gidip yapacağım bakalım neler olacak?
Son durum nedir? en kısa zamanda çözüme kavuşursunuz umarım.

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Hocam dfu moda alıp iTunes üzerinden restore edin. İPSW dosyasını Google dan aratarak bulun. Ya da ipsw.me adresinden ulaşabilirsiniz

osmanmertt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Son durum nedir? en kısa zamanda çözüme kavuşursunuz umarım.

gittim başka bir yerde denedim güncelleme yapmayı denedim ardından bir daha aradım olmuyor diye. zaten cihazda son sürüm yüklü olduğu için yüklemez dediler bu sefer. bende telefonu sıfırlamaya karar verdim artık şuan indirmeyi bekliyorum.

(şansıma abim telefonumdaki rehberi ve fotoğrafları yedeklemiş bilgisayarına sadece son bir ayki çektiğim fotoğraflar gidecek. canımız sağolsun artık telefonu kurtaralımda... )

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
gittim başka bir yerde denedim güncelleme yapmayı denedim ardından bir daha aradım olmuyor diye. zaten cihazda son sürüm yüklü olduğu için yüklemez dediler bu sefer. bende telefonu sıfırlamaya karar verdim artık şuan indirmeyi bekliyorum.

(şansıma abim telefonumdaki rehberi ve fotoğrafları yedeklemiş bilgisayarına sadece son bir ayki çektiğim fotoğraflar gidecek. canımız sağolsun artık telefonu kurtaralımda... )
Yapacak bir şey yok canınız sağolsun :)

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aynı problem bende de oluştu arkadaş hatta bende bu konuyla ilgili bir kaç saat önce başlık açmıştım ben de güncellemeyi yaptım olmadı iphone 6s e restorede etmem bu benim sorunum değil hiç bir apple yetkili sorumlsu ios 10 güncellemesi yapmayın telefonunu açılmaz telefonun 2 gün kapalı kalır bütün verilerin silinir demedi bu telefonu bu yüzden değişmek zorundalar yarn sabah troya vericem değişimini istiycem değiişmezlerse tüketici haklarına gidip para iadesi talebinde buluncam

osmanmertt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
aynı problem bende de oluştu arkadaş hatta bende bu konuyla ilgili bir kaç saat önce başlık açmıştım ben de güncellemeyi yaptım olmadı iphone 6s e restorede etmem bu benim sorunum değil hiç bir apple yetkili sorumlsu ios 10 güncellemesi yapmayın telefonunu açılmaz telefonun 2 gün kapalı kalır bütün verilerin silinir demedi bu telefonu bu yüzden değişmek zorundalar yarn sabah troya vericem değişimini istiycem değiişmezlerse tüketici haklarına gidip para iadesi talebinde buluncam

benim telefon şimdilik düzeldi. itunes ile geri yükle yaptım ardından kendiliğinden açıldı. sanada öneririm. bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim....

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Yazılım atıp geri gönderecekler. Boşuna telefonsuz kalma. iTunes ile dediğim gibi düzeltebilirsin. Bunun cihaz değişimi ile düzeleceğini düşünmeniz biraz tuhaf geldi bana. Cihaz aynı cihaz ve yazılımsal bir sorun. Aynısı tekrar olacaktır. Ama şu da bir gerçek ; ben iPhone 6'da iOS 10.0.2 kullanıyorum. Hiçbir sorun yok.