Admin Paneli

Bu konuyu okuyanlar

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaşlar ya ben teknodizayn v5 scriptini domaini taşıdığım firmaya yani hostingvadisine taşıdım onlara söyledim onlar kurdu cpanele giriş yapıyorum ama admin paneline değil nerden nasıl anlayacağım yada nasıl bulacağım bir bilgi verirseniz çok sevinirim yoksa 48 saat beklemelimiyim düzelmesi için şimdiden tşkler arkadaşlar...

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yoqmu yardım edecek kimse

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ama hocam script kurmuşum vermezler öyle başka nasıl bulabilirim filezilladan bulamazmıyım yada cpanelden

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam çok sağol cevabın için tam olarak nerde bulabilirim video falan varsa çok makbule geçer yada resimli anlatım

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hocam çok sağol cevabın için tam olarak nerde bulabilirim video falan varsa çok makbule geçer yada resimli anlatım
Scripte göre değişiyor bu durum ancak bula bileceğiniz yolu tarif ediyorum cpanel üzerinden phpmyadmin e giriş yaparak websitenizle ilgili sql tablolarınızı bula bilirsiniz ordaki tablolardan admin , yonetim scriptinizin paneli ile ilgili farklı isim de olabilir bularak ordan yonetim isim ve sifresine baka bilirsiniz.Çok dikkat etmeniz gerek herhangi bir tabloyu silerseniz websitenizde sıkıntılar oluşacaktır

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tamam hocam çok sağol yazarım tekrar olumlu olumsuz

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya hocam biraz tuhaf olacak ama Admin paneline ulaşamıyorum siteadı.com/admin böyle birçok yol denedim yok açılmıyor site adı satalımm.com

thegoxell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam
siteadı.com/yonetim adresinden yönetim paneline erişebilirsin

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ustam sen bir dahisin yaa çok sağol konu çözüldü kilitlenebilir.

thegoxell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica ederim, bir ara benzer bir script kurmuştum oradan aklıma geldi, paylaşmak istedim.