Bu konuyu okuyanlar

newtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, İsmim Salih .Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. sınıf öğrencisiyim. Bu hasepten size bir soru sormak istiyorum. Akıllı telefonumdan saatlerce .pdf uzantılı dosyalar okumam gerekiyor. Müzik bağımlısıyım ve son olarak sabah koşu yapmayı çok seviyorum. Bu doneleri göz önünde bulundurursanız galaxy note 7 mi yoksa iphone 7 ya da 7 plus mı tercih etmeliyim?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Müzik severseniz HTC 10 öneririm.Hem de cebinizde 1000 tl'ye yakın para kalacak.Bu cihazlardan da bir eksiği yok.

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
İstekleriniz üst seviye değil. Bundan dolayı A7010 önerebilirim. 3300 mAh batarya 1,5-2 gün dayanır tahminimce. K5 Note da iyi. 3500 mAh batarya.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhabalar, İsmim Salih .Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. sınıf öğrencisiyim. Bu hasepten size bir soru sormak istiyorum. Akıllı telefonumdan saatlerce .pdf uzantılı dosyalar okumam gerekiyor. Müzik bağımlısıyım ve son olarak sabah koşu yapmayı çok seviyorum. Bu doneleri göz önünde bulundurursanız galaxy note 7 mi yoksa iphone 7 ya da 7 plus mı tercih etmeliyim?
İphone 7 yi sil sıkıntı çekersin pilden dolayı yeni seri note 7 lerin gelmesi de uzun sürebilir.Ben olsam iphone 7 plus alırdım.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
müzik bağımlısı isen direk htc 10 öneririm.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
6s+ al hepsinden daha iyi.;)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Ben ne sebep ile olursa olsun artık samsung note 7 alınması taraftarı değilim. Çünkü, aldığınız note 7'nin sorunsuz olarak üretilen seriye ait mi yoksa piyasadan toplatılıp sorunlu parçaları değişen ve tekrar piyasaya sürülen bir ürün mü olduğunu bilemezsiniz. Samsung sonuç olarak bu sorunlu ürünleri çöpe atmıcak. Sorunlu komponentler değişip tekrar piyasaya sürülcek. O nedenle note 7 pek sağlıklı bir tercih olmayabilir.

Bol bol döküman okuduğunuz için büyük ekranlı bir ürün almalısınız. Listenizdeki ürünlerden iphone 7 plus almanızı tavsiye ederim.

Piyasadaki bütün ürünleri düşündüğümüzde ise büyük ekran grubuna nispeten dahil olması ve piyasadaki en iyi ses performansını vermesi sebebiyle htc10 güzel bir tercih olabilir.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Müzikse htc10. Başka rakibi yok

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
HTC 10 bence senin için en iyi tercih olur.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
o seçeneklerin arasından hepsi işini görür , fakat müzik tutkunu için htc 10 öneririm seçenekler arasında ise note 7 yi öneririm iphone 7 plus da alabilirsiniz fakat sizin yaptığınız işe fazla kaçacaktır , fiyatı da malum zaten..

newtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok sağ olun arkadaşlar htc10 öneriniz dikkate alınmıştır :D