Trendmicro Antivirüs Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Trendmicro ile kaspersky arasında kaldım hepsiburadada trend micro internet security 10 tl kaspersky i.s 52 tl
trendmicro iyi midir acaba kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi?

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Trendmicro ile kaspersky arasında kaldım hepsiburadada trend micro internet security 10 tl kaspersky i.s 52 tl
trendmicro iyi midir acaba kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi?
Ben normalde Bitdefender kullanıyorum Trend Micronun AV TEST tarafında yapılan test de ev kullanıcıları kategorisinde 2014 yılı 1. olduğunu görünce merak edip aldım dediğin gibi Trend Micro bir çok popüler internet sitesinde uygun fiyatla satılıyor ben 1 bilgisayarımda kullanıyorum gayet de memnunum Bitdefenderin ingilizce olması sebebiyle de Trend Micro Türkçe olarak bana iyi geldi tavsiye ederim kasma çok az, güvenlik de üst seviyede arayüzü çok sade. Bu arada söylemeden edemeyeceğim Bitdefender dan önce de Kaspersky kullanıyordum ondan da memnundum ancak çok pahalı olunca Bitdefendera geçiş yaptım iyi ki de yapmışım bunu Trend Micro içinde söyleyebilirim.

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Peki tarık trendmicronun hepsi burada da bir kaç çeşiti var hangisini önerirsin?
Trendmicro Güvenlik Antivirus Programları ve Ürünleri - Hepsiburada.com
Ben en son 3PC 1 Yıl olandan aldım çünkü bende 2 si evde 1 i çalıştığım iş yerinde olmak üzere 3 bilgisayar olduğu için ama bunun yanında evinde 1 masaüstü 1 tablet ve de 1 androrid işletim sistemli cep telefonun varsa 3 Cihaz 1 yıl koruma olanı da var onuda satın alabilirsin.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Maximum security olan mı? Sadece internet security iş görür mü?

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19