Aşşada Verdiğim PC'ye HD gösteren Monitör Önerileriniz?

Bu konuyu okuyanlar

GameTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Bu PC ye HD gösteren Buyuk bir Monitör arıyorum.
Ram 16 GB Kingstone Hyperx

HDD:1TB

Islemcı: Intel Core 6700K 4.0 Ghz Turbo 4.2 Ghz

Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX980M 4Gb 256Bit Hızı

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Kendim aldım LCD olduğunu bilmiyordum. Görüntü gerçekten çok kötü geliyor. Servise verdim servis sağolsun bir şey yapmadan vermiş. Ölü piksel olmayan monitörde ölü piksel çıktı 2. kez serviste..
bkz:Asus VP247H İlginç Sorunları

Evet kutu resimlerine baktım hep LCD diyor asus un kendi sitesindede cihazın led li olduğuna dair bilgi yok ilginç gerçekten bizim mağazalarda az dolandırıcı değil .

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Evet kutu resimlerine baktım hep LCD diyor asus un kendi sitesindede cihazın led li olduğuna dair bilgi yok ilginç gerçekten bizim mağazalarda az dolandırıcı değil .
Maalesef bende çok tecrübeli değildim hepsi LED'dir LCD kalmamıştır mantığıyla gittim kutuya hiç dikkat etmedim. Hevesliydim 3 ay boyunca fark etmedim. Vatan görevlisi de hiç uyarmadı ama bundan önceki tüm parçalarda uyardı şunu verelim bunu verelim diye. Şuan tekrar serviste büyük ihtimal görüntünün çizgili gelmesi LCD'den kaynaklı bakalım bekliyorum..

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Maalesef bende çok tecrübeli değildim hepsi LED'dir LCD kalmamıştır mantığıyla gittim kutuya hiç dikkat etmedim. Hevesliydim 3 ay boyunca fark etmedim. Vatan görevlisi de hiç uyarmadı ama bundan önceki tüm parçalarda uyardı şunu verelim bunu verelim diye. Şuan tekrar serviste büyük ihtimal görüntünün çizgili gelmesi LCD'den kaynaklı bakalım bekliyorum..

Benim hayatım bunları araştırmakla geçti bunu ben de farketmedim birçok kişiyede önerdim bunu şimdi öğrenmiş olduk vicdan azabı yaşıyorum :D

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Benim hayatım bunları araştırmakla geçti bunu ben de farketmedim birçok kişiyede önerdim bunu şimdi öğrenmiş olduk vicdan azabı yaşıyorum :D
İnsan bir ürünü alıp kullanmayınca senelerce araştırsın bir sonuca varamayacağını bende birçok örnekle anladım maalesef. Alan arkadaşlar güle güle kullansın inşallah sorun çıkmamıştır veya almamışlardır. :D