Adobe Premier Pro Video Kasıyor..

Bu konuyu okuyanlar

adamking35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle modlar bu konuyu uygun yere taşırsa sevınırım ben pek bulamadımda şöyle diyeyim Adobe Premier Pro CS 4 kullanıcam fakat editlerken örnek bir video açıyorum hani o video programda hareket halinde bile kasıyor yani editleyip sonra izlemek istersiniz ya kaydetmeden önce onu göremiyorum bile o derece kasıyor acaba neden? Sistemim yeterli olmadığı için mi videolar akıcı bir şekilde montajlıyamıyorum? Teşekkürler..

Sistem Özellikleri;

Y4Edjl.png

pEN5jm.png

B8bOEv.png

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Yani teşhisin gayet doğru. RAM'ini 4 GB'a çıkartırsan sorunun bir yanı ortadan kalkar.
Ama bilgisayarın gayet eski. HD video editlemek ise düşüncen o da muhtemelen kurtarmaz durumu.

adamking35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@falcon291 hocam kusura bakma biraz geç cevap verdim malum sınavlar var vs , çok teşekkürler ederim bende bunun için ya yeni bilgisayar alıcam yada ekleme yapıcam? Sence hangisini yapmam mantıklı? Teşekkürler.

birde geç yazarsam kusura bakmayın ben mutlaka bakmaya çalışacağım

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
@falcon291 hocam kusura bakma biraz geç cevap verdim malum sınavlar var vs , çok teşekkürler ederim bende bunun için ya yeni bilgisayar alıcam yada ekleme yapıcam? Sence hangisini yapmam mantıklı? Teşekkürler.

birde geç yazarsam kusura bakmayın ben mutlaka bakmaya çalışacağım
Şimdi bilgisayarın gayet eski, eğer HD videolar ile uğraşacak isen, kesinlikle yeni bilgisayar almanı tavsiye ederim. Bu bilgisayar ile HD videolar ile uğraşamazsın, muhtemelen RAM takviyesi bile fazla işe yaramayacaktır.

En az i5 işlemcili yeni bir bilgisayar daha cazip geliyor. HD videolar ile uğraşacaksan ve hız istiyorsan SSD'li bir sistem maliyetli bile olsa alman gerekir.