PS4 Pro mu Xbox One S mi?

Bu konuyu okuyanlar

akın özgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir de ocakdan sonra çıkıcak olan xbox project scorpio var hangisi en uygunu sizce

YunusemreGürbüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ps4pro, xbox project scorpio vs bunlardan sonra daha sağlamları çıkacak. Ama bence ps4 pro.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Bence artık hiçbiri. Bu kadar sıklıkla konsol çıkması hiç hoş değil.

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir de ocakdan sonra çıkıcak olan xbox project scorpio var hangisi en uygunu sizce

xbox one s sadece beyaz oldu ve hdr a kavuştu diye biliyorum lakin deneyimleyenlerden duyduğum kadarıyla bir fark görmedikleri. (bence tek iyi yanı adaptörün yok oluşu!!!!)
Yalnız bu xbox ın konsol anlayışından yakında çıkacağını düşünüyorum scorpio ile yanlış hatırlamıyorsam değiştirilebilir donanım özellikleri sunuyorlar eğer ki böyle ise pc toplamak her zaman daha mantıklı.
ben ps4 kullanıyorum bundan önce xbox sahibiydim en büyük hatam xbox ı satıp ps4 e geçmek oldu sebebi şudur ki bir oyun almak istediğimde bir türlü kredi kartımı kabul ettiremedim artı paraya inen bir hesap kartımı kabul ettirdim ve ordan alışveriş yapıyorum. böyle küçük şeyler miğde bulandırıyor. xbox da böyle bir sorunla karşılaşmamıştım hiç bir diğer ps4 pişmanlığım ise şu oldu 50 mb net download ve 50 mb net uploadım var xbox da bu kablolu bağlantıda 76 / 40-50 civarıydı ps 4 de 70 / 3-4 ** ek olarak ps4 de oyun indirme hızı xbox dan daha yavaş aldığı internet hızına bakılırsa. çok çelişkideyim bende
Sonuç :) xbox a hayranım lakin ps4 mantıklı konsol hareketleri yapıyor.