Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Yeşil Yol...

Arkadaş bir film insanın bu kadar mı dokunur kanına... Göz yaşlarına boğuldum resmen... Geç oldu biraz ama sonunda izledim. Çok kaliteli bir yapıt gerçekten.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Arkadaslaarla beraber izliyorduk mecbur dayandim sonuna kadar

İşkence gibiydi :)

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaslaarla beraber izliyorduk mecbur dayandim sonuna kadar

İşkence gibiydi :)
Wow oynamamış kişiler böyle tepkiler veriyor genelde. Oyuncular merakla sıkılmadan izliyor. Oyuncular uzun süredir bekliyordu zaten bende bekleyenlerden biriyim. İlk çıktığında izlemiştim Filmin senaryosu oyun hikayesine bağlıydı genel olarak. Ama daha başarılı olabilirdi diyorum. Efektler kostümler karakterler mekanlar oldukça başarılıydı.Senaryo ise daha iyi olabilirdi bazı eksiklikler vardı.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Oyun oynamayi pek sevmem sadece sinema izleyicisiyim :)

Mukemmel olabilecek bi filmi çöp etmisler resmen. Filmde aklimda kalan tek sahne yok hani oyunu film yapalim nasil olursa olsun demisler gibi . Karakter cizimlerini sevmeme ragmen efektleri falan sevmedim pek hep yesil perde kullanilmis.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Drishyam (2015)
filmin ilk dakikaları biraz sıkıcı ve bence gereksiz de olsa sonlara doğru müthiş bir mantık ve plan dahilinde ilerleyen bir filim göreceksiniz. İMDB puanı 8.7 olmasında bu yüzden olsa gerek...
Drishyam-3.jpg

url

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Bayadır yazmıyorum, listem kabardı, en azından izlediğim son 10 filmi yazayım :)

Ex Machina (2015):
2-3 kişiyle tek bir mekanda geçen fantastik türde bir film. sıkmadan izlettiriyor ama sonu baya bir basit bitiyor. puanım 7/10

The Legend of Tarzan (2016): Görsel efektleri harika. konusu da türüne göre hiç fena değil. izlenebilir. 7.3/10

Wild Tales (2014): Türünün nadir örneklerinden, çok farklı bir film. izlemenizi tavsiye ederim. 8/10

X-Men: Apocalypse (2016): Bildiğiniz X-Men :) izlenir. 7.5/10

Captain America: Civil War (2016): Tüm kahramanları toplamışlar. Filmin adı Avengers olsa daha isabetli olurmuş. Çerezlik izlenir. 7.5/10

Sword of the Stranger (2007): Hoş bir anime film. Konusu "Ronnie Kenshin"den neredeyse bire bir alıntı ama yine de beğendim. 7.3/10

Incendies (2010): İnsanı dumur eden türde filmlerden biri. oldboy tarzı bir film. şoklar yaşayarak izledim. 8.5/10

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016): Çerezlik bir kahraman filmi daha. izleseniz de olur izlemeseniz de. 7.3/10

Ali (2001): Mıhammed Ali hayranı biri olarak filmin hikayeye gayet sadık kalarak yapılmış olduğunu söyleyebilirim. will smith harika oynamış. Filmin müzikleri de bir o kadar harikaydı. 8./10

Who Am I (2014): İşinin ustası bir bilgisayar korsanı filmi (hacker). finaliyle ters köşe yapan sıkmadan izlettiren bir film. 7.7/10

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bayadır yazmıyorum, listem kabardı, en azından izlediğim son 10 filmi yazayım :)

Ex Machina (2015):
2-3 kişiyle tek bir mekanda geçen fantastik türde bir film. sıkmadan izlettiriyor ama sonu baya bir basit bitiyor. puanım 7/10

The Legend of Tarzan (2016): Görsel efektleri harika. konusu da türüne göre hiç fena değil. izlenebilir. 7.3/10

Wild Tales (2014): Türünün nadir örneklerinden, çok farklı bir film. izlemenizi tavsiye ederim. 8/10

X-Men: Apocalypse (2016): Bildiğiniz X-Men :) izlenir. 7.5/10

Captain America: Civil War (2016): Tüm kahramanları toplamışlar. Filmin adı Avengers olsa daha isabetli olurmuş. Çerezlik izlenir. 7.5/10

Sword of the Stranger (2007): Hoş bir anime film. Konusu "Ronnie Kenshin"den neredeyse bire bir alıntı ama yine de beğendim. 7.3/10

Incendies (2010): İnsanı dumur eden türde filmlerden biri. oldboy tarzı bir film. şoklar yaşayarak izledim. 8.5/10

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016): Çerezlik bir kahraman filmi daha. izleseniz de olur izlemeseniz de. 7.3/10

Ali (2001): Mıhammed Ali hayranı biri olarak filmin hikayeye gayet sadık kalarak yapılmış olduğunu söyleyebilirim. will smith harika oynamış. Filmin müzikleri de bir o kadar harikaydı. 8./10

Who Am I (2014): İşinin ustası bir bilgisayar korsanı filmi (hacker). finaliyle ters köşe yapan sıkmadan izlettiren bir film. 7.7/10

Incendie'i hiç duymamıştım, ilgimi çekti. İndiriyorum şu an.
Diğer filmlerin hepsini ben de izledim. Wild Tales'i senin de dediğin gibi türünün nadir bir örneği olduğu için çok beğenmiştim.

TürkTuber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mavi En Sıcak Renktir filmini izledim sanıyorum. Görünce biraz şok yaşamıştım.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Drishyam (2015)
filmin ilk dakikaları biraz sıkıcı ve bence gereksiz de olsa sonlara doğru müthiş bir mantık ve plan dahilinde ilerleyen bir filim göreceksiniz. İMDB puanı 8.7 olmasında bu yüzden olsa gerek...
Drishyam-3.jpg

Tavsiyen üzerine dün gece izledim. Çok iyi filmdi, teşekkürler. :)

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Hardcore Henry
Güzel film, beğendim.
Bazı arkadaşlar "baş rol oyuncusunun yüzünü göremiyoruz bunun neresi güzel" diyebilir. sanane lan *****************

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
suicide squad
Suicide-Squad-2016.jpg

harley harley harley...
acilen tekli filmi yapılması lazım, çizgi roman kadar olmasa da iyi canlandırmış.
senaryo zayıf harley için izlenir. :)

manavhardal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Film aklıma gelmedi ama Mr. Robot'a başladım tam yazılımcı dizisi herkese tavsiye ederim. Hiç duymayanlar için başrolün bir hacker olduğu bir dizi.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Our Brand is Crisis (Markamız Krizdir)
our_brand_is_crisis-300x169.jpg

Fehmi Koru’nun “Bir film ve bir dizi… Politikanın içyüzü bu kadar mı iyi anlatılır…” adlı köşe yazısından etkilenerek izleme karar verdiğim bir film. Özelikle filimde geçtiği belirtilen “Eğer seçimler bir şeyleri değiştiriyor olsaydı, onu mutlaka yasaklarlardı” sözü baya etkileyici duruyordu. Algı yönetimi konusunda iyi bir film izlemeyi umarken birkaç anlamlı söz dışında bir şey bulamadım açıkcası .

Filmin sonunda seçimlerin pek birşeyler değiştirmediğini görsekte “Algı yönetimi mühendislerinin” vicdana dokundurucu bir sonla bitmesi yerinde olmuş sanırım...(iyi seyirler...)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Suicide Squad, çöp. 2 saatimi geri istiyorum.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Filmin bana kattığı bir şey var mı? Gerilim? Heyecan? Hayat dersi? Komiklik? Birkaç DC karakterini toplayıp kıytırık bir senaryo yazıp koymuşlar. IMDB puanı da kötü zaten.