Konya'da ki Türk.Net Kullanıcıları Bakabilir mi ?

Konya'da ki İnsanlar Türk.Netten Memnun mu ?

• Memnunuz Sorun yok gayet iyi

Kullanılan: 2 100.0%
  • Memnun değilim Çünkü...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar iyi forumlar ,

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde Selçuk Üniversitesinde okuyorum, Özel yurtta kalıyorum ve kendime ait internet bağlatmayı düşünüyorum aynı yurtta ttnet kullananlar var ve memnunlar, fakat bende araştırayım bir dedim Türk.net in kampanyasını gördüm 150 Gb akn alt yapının desteklediği kadar hız taahhütsüz bir şekilde 60 tl kampanyasını gördüm.
Daha sonrasında ise Türk.net kullanıcılarının yorumlarına baktım İnternet'ten Aşırı şikayetçi kullanıcılarda var çok memnun olanlarda . Kafam iyice karıştı Sorum şu : Konya'da Türk.net hizmeti nasıl ? ya da Kadınhanı'nda kullananlar varsa nasıl hizmetleri ? memnunlar mı ? cevaplarınızı bekliyorum 5-6 gün içinde yorumlarınıza göre bağlatacağım...

Şimdiden Teşekkürler...

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
bu altyapı ile alakalı adsl kullanan adam en iyi firmaya dahi geçse sorun yaşar bu yüzden biçok şikayet eden var vdsl de altyapının desteklediği hızı veriyolar sana 25-30mbps kaldırıyo altyapın zaten 80-100 veremezle boşa hayal olur şikayetçilerin çoğuda bu yüzden şikayet ediyo muhtemelen eğer fiber altyapı varsa zaten dahada avantajlısınını bulamazsın 100 mbps 150 gb akk 60tl

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bu altyapı ile alakalı adsl kullanan adam en iyi firmaya dahi geçse sorun yaşar bu yüzden biçok şikayet eden var vdsl de altyapının desteklediği hızı veriyolar sana 25-30mbps kaldırıyo altyapın zaten 80-100 veremezle boşa hayal olur şikayetçilerin çoğuda bu yüzden şikayet ediyo muhtemelen eğer fiber altyapı varsa zaten dahada avantajlısınını bulamazsın 100 mbps 150 gb akk 60tl
Türktelekom binamın vdsl 2 desteğinin olduğunu söyledi.Daha önce Adsl kullanıyordum ,Vdsl'e geçmeyi düşünüyorum.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
tamam bahsettiğim şey zaten vdsl altyapı olduğu için binana kablo çekilmesi için başvurda bulun fiber internet için senin için daha iyi olur ve Türknete geçerken altyapının kaç mbps ye kadar desteklediğini sor ilk eğer bağlandığında o hızı veremezlerse ona göre konşursun müşteri hizmetleriyle olmadı başka firmaya geçersin taahüt yok nasılsa çok avantajlı bi dene derim şunuda söyliyim ben vodafone kullanırken altyapımın 39a kadar desteklediğini söyleyip 32lik pakede geçirdiler ama verdikleri hız 24 altyapınız bukar kaldırıyo dediler Türknette 100mbps ye kadar ne kadar kaldırıyosa yani sen aradığında pakedim şukarlık hızım niye bu kadar diyemezsin o sebeple sor ondan sonra geçki ben abone olunca altyapımın şu kadara kadar desteklediğini söylediniz diye hakkını arayabil
--- Gönderi Güncellendi ---
GeraltOfRivia etiketlediğim kişi yeni geçti TürkNet aboneliğine onunda interneti bağlandıysa kendisiyle konuş istersen