Pegatron IPXSB-H61 BİOS Güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
R7 370 aldım. Üzerine 500 w psu çektim ancak araştırmalarıma göre biosu güncellemem gerekiyormuş. Bilgisayarı aldığımdan beri hiç biosu güncellemedim. Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer güncellemezsem ekran kartı ekrana görüntü vermiyor.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Boot edilebilir USB bellek hazırla ve klasörün içindekileri USB belleğe at. USB belleği biostan boot et ve dos açılacak oraya bu komutu gir

AFUDOS IPXSB4M.rom /P /B /N /C /E /K

Entere bas biraz bekle. İşlem tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlat biosa gir F9 yap ve F10'a bas çık işlem tamam.

Pegatron'un boardları çok sıkıntılı, bilgisayarın ya Casper yada Exper hazır olarak gelmiş sanırım.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir kaç sene önce Casper hazır sistem almıştık. Cahillik işte :D Dediğiniz işlemleri yarin sabah deneyeceğim. Karşılaştığım sorunlarla ilgili sizden yardım isteyebilirim. Bunu yaparsam ekran kartı çalışacak sanırım.

ummet197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede var usta be bende r7 240 aldım aynı anakart var yardımcı olurmusunuz ekran kartına görüntü gelmyor

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aynı sorun bendede var usta be bende r7 240 aldım aynı anakart var yardımcı olurmusunuz ekran kartına görüntü gelmyor

Hocam benim o işler karıştı. Ben uğraşırken cahillik işte yaktım anakartı. Yeni anakart aldım. Bilen birine yaptır. Hiç bulaşma.