Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
8-1.jpg

8-1 ile çok güzel bir oyun geçirdim desem :D :) ;)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şu upload hızlarını yükseltin ya, gına geldi artık. 1 mbps upload nedir

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Onların birşeyler ilgilendikleri yok. Kaç kere aradım. Zaten tahahut bitsin direk kapattıracağım...
Ben MH'den 2 şikayet oluşturdum, bir BTK şikayeti oluşturdum, bir de Online İşlemler uygulamasından şikayet oluşturdum. Tabi 4'ü de farklı konular.
Online İşlemler şikayetine aynı gün içinde geri döndüler, internet hizmetini ölçmek için konum bilgilerimi aldılar.
BTK şikayeti için geri dönüş olmadı, bir de Müşteri temsilcisini, bana yanlış bilgi verdiği için şikayet etmiştim. Konuşma kayıtlarını inceleyeceklerdi, onu da henüz bildirmediler.

Bazıları kalın kafalı oluyor. Anlatmak için biraz uğraşmak gerek. Orada şikayet kaydı oluşturtacaksın. O zaman mecbur ilgileniyorlar. Şikayet kaydı oluşturulduğuna dair sana sms gelecek.

Bir de delilleri saklayacaksın.
Mesela ben, yanlış bilgi veren elemanı şikayet ettim, tarih verdim, o tarihte bir görüşmeniz bulunmuyor dediler, telefondan çağrı kayıtlarına girip saatini, görüşme süresini söyledim, eğer göremiyorsanız görüşme kayıtları hakkında sıkıntınız var o zaman dedim. Hemen şikayet kaydı oluşturdular, belki bize görünmüyordur, gizli tutuluyordur falan dedi.
Demek istediğimi anlatabildim sanırım. Açık kapı bırakmayacaksın, yoksa hemen oradan sıvışmaya çalışıyorlar..

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Bu devirde işini düzgün yapan insan kaldı mı? Ben daha rastlamadım..
İnsanlar gayret etmiyor çünki düzgün yapsada yapmasada aynı parayı alıcak eğer bi ttnet görevlisi müşteri memnuniyetine göre para alsa bize sadece 444 1 444 ü ara demezdi elbette kendisi yardımcı olmaya çalışırdı.:)

Veya bi inşaat işcisi yaptığı işin kalitesine göre çatı yapsa çatılar böyle akıtmazdı:)

Yani demek istediğim şey insanlar işini iyi yapsada kötü yapsada (genellikle) aynı parayı alıyor.

Ne kadar örnekler saçma olsada

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Konu açarsak daha iyi olur. Forum kuralları.

Son düzenleyen moderatör:

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Konuya yazarsak daha iyi olur. Bu tarz şeyler yüzünden konu kapanma noktasına gelmişti. Dikkat edelim.

Son düzenleyen moderatör:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Twitch'te En Çok İzlenen Kadın Yayıncılar yerine yanlışlıkla brazzers ekibini paylaştınız sanırım. Bir bakın hata varsa düzeltin(!)

M

Murat Burç

SDN Okuru
İsmimi değiştiremiyorum. Kaldım böyle trajikomik bir durum.
Apple'ı hiç sevmem. Yeni hesap açtım sağolsun banlattı beni bir arkadaş :(

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Milleti trollemenin cezasını çekersin böyle. Derdiniz neyse?

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Evin havalandırmasına kuş girmiş. Nereden girmeyi becerdiyse artık. Yüzümü yıkarken iyi korkuttu[emoji23]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...