100-150 TL Oyuncu Klavye Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

darqles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 4 senedir kullandığım laptop klavyesinden bıktım bi kere kola dökülmüştü yapış yapış oldu. Bilgisayarı çoğunlukla oyun için kullandığım için g300s'imin yanına bir oyuncu klavyesi bakıyorum, 3 klavye arasında kaldım sizce hangisini almalıyım yada başka bir öneriniz var mı?

Logitech G105 TR Oyuncu Klavye (920-005054) Fiyatı-123TL

Zalman ZM-K500 USB Mekanik Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri -124TL

Bloody B120 Turbo Kablolu Led Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Fiyatı -85TL

''-'' ile geçtiğim fiyatlar bulabildiğim en ucuz fiyatlar çok fazla masraf yapmıyorum sonuçta ESL'de oynamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

darqles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bloody B254 Mekanik Oyuncu Klavye -4Xisw - Q Tr Usb Fiyatı
Bloody B328 Q Usb Multimedya 8 Tuş Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı
Everest Rampage KB-R8 3 Farklı Aydınlatmalı Mekanik Hisli Fiyatı

attıkların güzel bunlar da alternatif olabilir lol veya cs oynuyorsan hepsi işini görür yazım için de kullanıyorsan zalman al derim gececiysen aydınlatmalılar iyi olabilir.

Genelde FPS oynuyorum. Fakat fazla makro kullanmıyorum faremde g300s bir sürü tuş var üzerinde kullanmıyorum boşuna almışım resmen zaten ilk Gaming ürünümdü biraz daha tecrübeliyim artık. Aslında isteklerim şu şekilde;Ledli ,Mekanik ve küçük olması. Zalman ZM-K500 benim için harika ama ledi yok :( Ve bazılarıda mekanikle alakası yok diyor. Aklımda kalan bir soru var B254'de renkleri ayarlayabiliyor muyuz?

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Genelde FPS oynuyorum. Fakat fazla makro kullanmıyorum faremde g300s bir sürü tuş var üzerinde kullanmıyorum boşuna almışım resmen zaten ilk Gaming ürünümdü biraz daha tecrübeliyim artık. Aslında isteklerim şu şekilde;Ledli ,Mekanik ve küçük olması. Zalman ZM-K500 benim için harika ama ledi yok :( Ve bazılarıda mekanikle alakası yok diyor. Aklımda kalan bir soru var B254'de renkleri ayarlayabiliyor muyuz?
tek renk değil chroma tarzı bence değiştiriliyor olabilir uygulaması da var. ekstra uygulamalarla değiştirebilir misin bilmiyorum. Buarada g300s bence fiyat performans ben de kullanıyorum makroları ben de kullanmıyorum ama tutuşu çok iyi eli yormuyor fiyatına göre çok iyi bence.