Moto 360 yada Sony Smart watch 3 Alınır mi?

Bu konuyu okuyanlar

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar akıllı saat almaya karar verdim üstelik abd den gelecek. Ancak kararsizim. Moto 360 gayet uygun ama şarj konusu ve yeni güncelleme gelmeyeceği düşüncesi beni soğuttu. Sony Smart watch 3 ise daha iyi ancak kalp ölçme sensoru yok. Hal böyle olunca kararsiz kaldım. Moto 360 2. Jenerasyon 650_700 liraya alınabiliyor. amozından (42mm). O kadar para verip o nu almakta bütçe meselesi baya sıkışıcam. Şuan kararsizim moto 360 alınır mı ya da Smart watch 3 bir fikir verin lütfen. Çok teşekkür ederim şimdiden.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bu cihazları kullanan yada bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar. Lütfen fikir verin yakın zamanda alma kararı vermem gerekiyor.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaslar hala yanıt bekliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
İkisinide alma hatta hiçbir akıllı saat alma hocam gear s2 var çok işe yaradığı yok açık söyleyeyim.
Akıllı saaat alıcam diyorsan illa gear s2 alabilirsin kalp atışı vb var ama uygulama desteği bu ikisine göre çok sınırlı ama batarya ve hız olarak bunlardan çok üstün

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İkisinide alma hatta hiçbir akıllı saat alma hocam gear s2 var çok işe yaradığı yok açık söyleyeyim.
Akıllı saaat alıcam diyorsan illa gear s2 alabilirsin kalp atışı vb var ama uygulama desteği bu ikisine göre çok sınırlı ama batarya ve hız olarak bunlardan çok üstün
Ne yazıkki az önce siparişi verdim. Okumadan, ancak akıllı saatleri açıyorum kullanımında teknolojiyi seviyorum. Moto 360 2.jenerasyonda da kalp ritmi var ve şarji hızlı gidiyor. Ayrıca bu saat en son android wearda guncellemesinide alacak güncel bir saat. Birde bunların piyasası çok sıkılma durumu olursa satarım diye düşünüyorum.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tasarımı daha çok hoşuma gittiği ve işletim sistemini daha çok beğendiğim için.
Anladım doğrudur, bende tasarım olarak 360 ı daha çok beğendim birde s2den daha büyük, aynı zamanda android wear önü açık bir işletim sistemi. Birde 2nd versiyonu 2.0 güncellemesinide alacak. O bakımdan onu tercih ettim. Saate dair inceleme videoları arıyorum ancak hep ingilizce. Saat elmie ulaştığında düşüncelerimi paylaşırım.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Anladım doğrudur, bende tasarım olarak 360 ı daha çok beğendim birde s2den daha büyük, aynı zamanda android wear önü açık bir işletim sistemi. Birde 2nd versiyonu 2.0 güncellemesinide alacak. O bakımdan onu tercih ettim. Saate dair inceleme videoları arıyorum ancak hep ingilizce. Saat elmie ulaştığında düşüncelerimi paylaşırım.
Hayırlı olsun.