Fuji mi? Sony mi Canon mu?

Bu konuyu okuyanlar

Baran Bedir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Arkadaşlar daha önceden Canon EOS 1100D kullanıyordum ve uzun süre fotoğrafçılığa bir ara verdim şimdi bütçem elverdiğince bu 4 makineden (100D, 700D, Sony A58 Fujifilm XT10) birini alabiliyorum. Sizce hangisini almalıyım hangisi daha kaliteli fotoğraf çeker ?

Aynasız olan ama çok sevdiğim bu makine de DSLR'lara göre aklımdahttps://www.fujifilmsho.../x-t10_gumus__16-50_kit

Son öneriniz bana nedir?

Teşekkürler...

PACI79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
X-10T tavsiye derim. Ben uzun yillar Canon7D kullandim. Su an X100T kullaniyorum ve X-T1 e gecmek istiyorum. Fuji Kalite olarak cok cok yüksek. Nikon ve Canon da cok iyi tabiki ama Fullframe makinalar cok büyük ve agir. Fuji systemler onalara göre daha hafif ve tasinabilir halde.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
X-10T tavsiye derim. Ben uzun yillar Canon7D kullandim. Su an X100T kullaniyorum ve X-T1 e gecmek istiyorum. Fuji Kalite olarak cok cok yüksek. Nikon ve Canon da cok iyi tabiki ama Fullframe makinalar cok büyük ve agir. Fuji systemler onalara göre daha hafif ve tasinabilir halde.
Ben de CANON tavsiye ederim.:)

PACI79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben de CANON tavsiye ederim.:)

Arkadaş Marka taviseyi istemedi. Hangi 4 Makineden birisini tavsiye edersiniz diye sordu. Canon tabiki iyi bir Marka (benimde hala Favori markam) ama 1100D kessinlikle Tavsiye etmem. Bu konuda Fuji X-10T kessinlikle Fark atar. Diğer Makineleri taımıyorum ve onun için de ne Tavsiye yada tersini söyleyemem. Ama Türkiyede ciddi anlamda bir Fuji Piyasası var.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaş Marka taviseyi istemedi. Hangi 4 Makineden birisini tavsiye edersiniz diye sordu. Canon tabiki iyi bir Marka (benimde hala Favori markam) ama 1100D kessinlikle Tavsiye etmem. Bu konuda Fuji X-10T kessinlikle Fark atar. Diğer Makineleri taımıyorum ve onun için de ne Tavsiye yada tersini söyleyemem. Ama Türkiyede ciddi anlamda bir Fuji Piyasası var.
:):)kb.