Technopat Forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hele hele.
2016-08-12_160248.png

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
O forum'da da, bu forum'un konusu var mı?

-LiteRary-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok uzun bir başlık açmıştım ikinci el ilan için 30 dk sonra boom veya adam yardım istiyor adamı banlıyorlar.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Vurun vurun daha ölmediler :D Hakediyorlar tüm bu yorumları bence . Allahtan bulaşmamışım . İlk forum deneyimimi burda yaşadım ve oraya gidersem Ferrariden şahine binmiş gibi olacağım :D

Reaksiyon puanı
2
Merhaba Technopatta Ban yedim 30 u bulmûştur Şimdi Sdn Kaydoldum rahatlıkla yazıyorum Technopat bu olayı değiştirmesi lazım ileride hiç üyesi olmayacaktır şimdi 30 günlük ban attılar Her Zaman Büyük Harf Kullanımı yapıyormuşum

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
GTX yerine Gtx yazdığım için ban yedim daha ne olsun. Ayrıca noktadan önce boşluk bıraktığım için de Türkçeyi kötü kullanımdan ban yedim. Iyi yerine ii krdş yazan adamlar ban yemiyor ama.

Son düzenleme:

Aliosmano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiyede ki neredeyse bütün forumlara üye oldum. Çoğu işe yaramaz. Hele donanımhaber b** gibi en hoşuma giden forum sdn ve ahmet turan görür unları oldu. Şuan ahmetturan hala sami mi bilmiyorum. Ben ahmetturan geçen sene haziran gibi üye oldum. O zamanlar çok iyiydi. Suato21 isimli bir abi vardı çok severdim. Suat abi eğer sdnye kayıtlıysan arkadaş ekle.

Ama en sevdiğim forum SDN Forum gerçekten samimi sıcak kanlı kullanıcıları var. Hem Sdn'ye hem de tüm üyelere çok teşekkür ederim. (Ayrılık yazısı gibi oldu ama merak etmeyin daha çoooook sizi yoracam :D )

abidn kusura bakma konumu baltalamış gibi oldu. O yüzden özür dilerim.
donanım haber ve sdn hakkında dediklerine katılıyorum.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Onuda geçtim adam ateist (yanlış anlaşılmasın neye inandığı önemli değil asıl olay=>) ve kafasına göre islama atıp tutuyor biz ona bir şey deyince ban yiyoruz. Türkçeye önem veriyorlar ama adları bile "Technopath?!?!" sayın Recep baltaş kardeşe "saygılı ol" dediğim için bir sene önce ban yedim. neyse önemli olan doğru yeri bulmak ne dh ne technopath nede başka bir yer...

bir insan GTX yerine Gtx dedi diye ban yer mi ?

Son düzenleyen moderatör:

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
ram, rom yazdım diye ban yemiştim. Doğrusu RAM, ROM imiş. Ben yardım etmek için uğraşıyorum, adamın ban attığı sebebe bak, dedim yapacağınız işi ...... sonra 1 yıl banladılar..

Son düzenleme:

MainState

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Sizinkiker oyun sadece, :) ben geçen sene technopat forumunda ban festivali diye konu gördüm 30`dan fazla kişiyi banladılar arasında benim gibi masumlarda vardı. Aslında eskiden az çok iyiydi,gittiler bebe bebe mod. Topladılar başımıza bela açtılar.

ShiftDelete FOREVER

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Onuda geçtim adam ateist (yanlış anlaşılmasın neye inandığı önemli değil asıl olay=>) ve kafasına göre islama atıp tutuyor biz ona bir şey deyince ban yiyoruz. Türkçeye önem veriyorlar ama adları bile "Technopath?!?!" sayın Recep baltaş kardeşe "saygılı ol" dediğim için bir sene önce ban yedim. neyse önemli olan doğru yeri bulmak ne dh ne technopath nede başka bir yer...

bir insan GTX yerine Gtx dedi diye ban yer mi ?

O ateist şahıs bana 100 yıl ban atmıştı. Technopat'ın youtube kanalı hariç hiçbir şeyi iyi değil.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Herkesin ateistligi müslümanlığı kendine bu konulara girmeyin konu bu degil arkadaşlar.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Herkesin ateistligi müslümanlığı kendine bu konulara girmeyin konu bu degil arkadaşlar.
Yanlış anlamışsın neye inandığı önemli değil istediğine inansın ama bu arkadaş saygı çerçevesi dışında eylemlerde bulunup canı istediği gibi islama sövüyor sorun orada.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bizi ilgilendirmez kendi platformlarinda neyaparsa yapsin.önemli olan burası bizim için..

The Zoe

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Gün olarak 32 Gün(!)

Bunların dinini merak ediyorum. :D

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
@You-Murta bir kaç mesaj öncesine baktığımda uyarılmış olduğunu görüyorum. Kişilerin inançları tartışılma konusu değil. Tekrar uyarmak istemiyorum.

@The Zoe aynı şeyler senin içinde geçerli.

Son düzenleme:

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@You-Murta bir kaç mesaj öncesine baktığımda uyarılmış olduğunu görüyorum. Kişilerin inançları tartışılma konusu değil. Tekrar uyarmak istemiyorum.

@The Zoe aynı şeyler senin içinde geçerli.
Dini inançları tartıştıklarını düşünmüyorum. Bir insan başkasının dinind laf atıyor. Sonra ona cevap verip senle uğraşamayınca bozulunca banlıyor. Mızıtcaksan oynama gibi bir şey dir bu. Forum kurallarından çıkmadıkları sürece neden banlanır ki bi insan.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Adam isterse (muza) tapsın o onun görüşü sen neye inanıyorsan inan o inanmıyor diye laf atıyor sen inanıyorsun diye cevap hakkı doğuyor bu normal bişey su site sahibininin inancını burda tartışmayalım konu bu değil bundan sonraki mesajlar silinecek ısrar edenler konudan uzaklaştırılacak..

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@Bahadir06ANK Sildiğim mesajı görmeden yorum yapma. Gerekirse müdahale ederim. Kimse gereksiz yere banlanmaz.
Sildiğiniz için görmemişim. Kızmanıza gerek yok yani. Daha önce orda takılırken. Birkaç kez gereksiz banlanan insan gördüm. Ondan yorum yaptım. Kimseye bi saygısızlık etmediğim sürece yorumumu da yaparım.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Recep kadar egoist ve alıngan biri yoktur. Kendisini Everest'in tepelerinde görüyor. Bir de Mikail Fidan var yönetici bir arkadaşın fare'si ucuz olduğu için çöp diye dalga geçiyor. Hele Recep en ufak laf edin anında ban atar bakın %1000 eleştiriye açık değil bu Recep gerçek hayatta da görsem açıkça söylerim, senin bu egon ne lan böyle diye ciddiyim, son mesajımda beni fena sinir etti. Hatta bir arkadaşımıza da ensest ilişki gibisinden laflar etmişti o konuyu bulup ss alıp atacağım.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Recep kadar egoist ve alıngan biri yoktur. Kendisini Everest'in tepelerinde görüyor. Bir de Mikail Fidan var yönetici bir arkadaşın fare'si ucuz olduğu için çöp diye dalga geçiyor. Hele Recep en ufak laf edin anında ban atar bakın %1000 eleştiriye açık değil bu Recep gerçek hayatta da görsem açıkça söylerim, senin bu egon ne lan böyle diye ciddiyim, son mesajımda beni fena sinir etti. Hatta bir arkadaşımıza da ensest ilişki gibisinden laflar etmişti o konuyu bulup ss alıp atacağım.
O ne yav öyle daha neler çıkıyor altından bulup atın görelim ne olduğunu :mad:

Son düzenleme:

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
O ne yav öyle daha neler çıkıyor altından bulup atıb görelim ne olduğunu :mad:
Bunlar ne ki hatırlayamadığım bir ton şey var. Ali güngör gene iyi de bu zatın hastalığı felan da varmış kafasına vurdu heralde, yaşlanmak yerine gençleşiyormuş o yüzden mi ateist oldu acaba :D gerçekten şaka bir yana Technopat sitesi potansiyeli yüksek bir yer ama moderatörler harcıyor.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Ölümden sonra yaşam var mı? buyrun beyler Receb bey yardırmış sonra biraz tırsmış kendisi yazamamış konuya.
@You-Murta

Son düzenleyen moderatör:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...