Lenovo Vibe K5 ve K5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
k5-gold.jpg

Lenovo Vibe K5 teknik özellikleri
Lenovo’nun uygun fiyatı ve metal kasasıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonuVibe K5, 5 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip. Snapdragon 415işlemcinin kullanıldığı Vibe K5modelinde 2 GB RAM ve arttırılabilir 16 GB dahili hafıza bulunuyor.

13 Megapiksel ana kameranın kullanıldığı modelde 5 Megapiksellik birde ön kamera bulunuyor. Gücünü 2750 mAh bataryadan alan Lenovo Vibe K5, Android 5.1 Lollipop ile çalışıyor.

k5-sliver.jpg

Lenovo Vibe K5 Plus teknik özellikleri
Lenovo Vibe K5 Plus
ise 5 inç büyüklüğünde Full HD IPS LCD ekran kullanıyor. Snapdragon 616 işlemci kullanan Vibe K5 Plus, tıpkı VibeK5modelinde olduğu gibi 2 GB RAM, microSD destekli 16 GB dahili hafıza, 13 Megapiksel ana kamera 5 Megapiksel ön kameraya sahip.

Yine2750 mAh bataryanın kullanıldığı Lenovo Vibe K5 Plus modeli, Vibe K5 gibi çift SIM kart ve LTE destekli.

Lenovo Vibe K5 129 Dolar, K5 Plus 149 Dolar etiket fiyatıyla Mart ayında satışa sunulacak.

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Bu nasıl ana konu ya 1 tane mesaj yok. Donanımhaber bu yüzden her zaman 1 numara.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bu telefondan alacağım.Sevmediğiniz yönleri neler.Lütfen kullanan cevap versin.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
LENOVO daha çok LAPTOP sektöründe güzel ama ekranlara bakılırsa batarya durumu GM DİSCOVERY'e göre gayet iyi,Tavsiye ederim ANDROİD sürümü de fena değil alınırlığı var.:)Kullanacak olanlara şimdiden hayırlı olsun ben şahsen bundan sonra yoluma İOS ile devam edeceğim.

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum herşeyi mükemmel bu fiyata bulamassınız böyle iyi telefon. Bir anımı yazayım. Geçen gün cafeye gittik arkadaşlarla oturuyoruz telefonu çıkardım masanın üstüne koydum. Yan masadaki ergenler gördü . İphone 6 sını koydu masaya birde müzik açtı. Dedim evladım sen kaşındın .d Açtım son ses dolby atmos ile inliyor ortalık 700 Tl lik telefonumla çocugu rezil ettim.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum herşeyi mükemmel bu fiyata bulamassınız böyle iyi telefon. Bir anımı yazayım. Geçen gün cafeye gittik arkadaşlarla oturuyoruz telefonu çıkardım masanın üstüne koydum. Yan masadaki ergenler gördü . İphone 6 sını koydu masaya birde müzik açtı. Dedim evladım sen kaşındın .d Açtım son ses dolby atmos ile inliyor ortalık 700 Tl lik telefonumla çocugu rezil ettim.
İPHONE 'a laf yok ama.:(

Emir5545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Telefondan Almayı Düşünüyorum Yardımcı Olurmusunuz..?

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonun kilit ekranındaki kamera acil arama vs. Kisa yollari kaldırmak mümkün mü mümkünse nasil yapılır

sahinumıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo K5 Akıllı Telefon ( Gold ) aldım.
2 ay kullandım, bozuldu.
Telefonu aldığım yere teslim ettim, garantiye vermesi için.
20 iş günü (4 hafta) süre verildi, kutusundaki garanti kağıdında da öyle yazılmıştı zaten.
2 hafta sonra mesaj geldi, telefondaki sorun anakartın yanmasıymış, neyse ki üretim hatasıymış, para ödememe gerek kalmadı...
Teslim etmesine ettiler, 20 iş günü doldu ve 20. iş günü telefonu almak için çağırıldım.
Ben Gold renkli Lenovo K5 Akıllı Telefon verdim, bana gelen ise Black olanıydı.
Ben Gold renklisini istiyorum, nasıl olur bu iş dedim, 2 hafta kadar beklersiniz dediler ben de kabul ettim...
2 hafta geçti, tekrar çağırıldım.
Gelen telefon aynı, siyah olan telefondu...
Telefonumu Gold renkli istediğim için siyah olanını almadım, Gold renkli olanının getirilmesini istedim...
2 hafta oldu ses çıkmadı. Üstüne ben aradım. Daha gelmedi dendi, Lenovo'ya hatırlatma e-postası gönderildi.
Yarın hatırlatmadan sonra 2 hafta daha geçmiş olacak.
Toplamda 10 hafta etti... (10.10.2016 tarihinden beri telefon garantide...)
Cuma günü aradım, artık gelmezse şikayette bulunacağım diye...
2 hafta daha sabredin dendi...
Bir telefonun farklı bir rengini göndermek bu kadar mı zor ? Tüketici mahkemesine vereceğim...

hcb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde 3 günlük lenovo k5 plus var arkadaşlar. Alacak olan bana mesaj atsın lütfen. 750 TL aldım Teknosa'dan, biraz zarar eder veririm.

SerhatKadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LENOVONUN telefonlarını önermiyorum bende vibe k5 kullanıyorum sadece sesi iyi, kaç kere bozuldu bilmiyorum 20 günde geliyor, ilk aldığınız 1 ay içinde kesin bir kere bozuluyor lanet girsin bu lenovonun telefonunu almasaydım diyorum içimden

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bu telefon var ve ayarlar hesap kısmına giremiyoruz. Google hesabı değiştirmek istiyorum. Şifresini değiştirip yeni hesap tanımladık lakin. Eskisi hala durduğu için Bildirim sabit Hesapta İşlem Gerekiyor Diyor.

Formatlamadan veri kaybetmeden düzeltilebilir mi dostlar?

Son mesajlar