D-Smart internet nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
D-Smart Net'e bulaşmayın derim. İnternetim kesildiğinde hiç bir şekilde yardımda bulunmadılar bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri olamaz yada eziyet hizmetleri diyelim, Bana kaç kere arıza raporunuz yapıldı dendi, modem değiştirin dendi hepsini yaptım internetim gelmedi buraya gelin ve sorunumu çözün 30 kere aradım gelmediler SüperOnline'a geçtim hemen geldiler hattım bozulmuş aslında Türk Telekom'un bunla ilgilenmesi gerekli ama yine de rica ettim ve sorunu hallettiler,süperonline alın demiyorum sadece D-Smart Net'ten uzak durun.

dauutt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 yili gecti kullaniyorum. Toplamda 1 ya da 2 kere internet koptu. Sorunsuz ve cok iyi bence. Tabi bolgeden bolgeye degisebilir...

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
bulaşma derım kullananlardan duyuyorum cok sıkıntı yapıyolarmıs

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
biz iki senedir turknet kullanıyoruz tahhaüt yeni bitti.pek fazla sıkıntı yaşamadım.arada bir bağlantı kopmuştu.telekom yetkilleri gelip baktıklarında evdeki tesisat eski bakır kablo kullanın demişti.şuan 16 mb sınırsız paketim normalde 12 mb olarak alıyorum.ama idm ile yine 16 mb oluyor.sözleşme bitti şuan 69 tl ödüyoruz.dsmart+ınternet kullanmayı düşünuyorduk.bulunduğum yerde fıbernet olsa onu kullanacaz ama malesef yok

kanun.ist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2010 Eylül'ünden beri kullanıyorum; en ufak bir sorun yaşamadım. Bir ara kesinti yaşıyordum ve sorunun benden kaynaklandığını zaman sonra farkettim. Tabii arkadaşların dediği gibi bölgeye göre değişebilir. Şu an d-smart'ta olmaktan son derece memnunum.

eray1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın dsmart internet almayın rezil bi firma internet geldmiyor bazen gidiyor bazen 1mbts düşüyor 4 anca kaldırıyor bizim burda merkezede 20 dk yani merkezde bile rrezil bi hiszmeti var. Telefon açıyrum suratıma kapatıyorlar...

Priestlycow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar :)
Malum TTNet'in adil kotası var.benim indirmeler de 50 gb'nin altına düşmez :D
D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum,kampanyası varmış.Hem internet hem de TV.Ne dersiniz?Bu adil kota uygulanıyor mu?İnternette kesintiler var mı?Hızla ilgili problem yaşar mıyım?Yani TTnet'le hız 800 üstündeydi.

Teşekkürler :)
Berbat bir sey ben de kullaniyorum interneti o kadar cok yavas ki durmadan da teknik arza cikiyor surekli kablolardan diyorlar ki tv ye gelirsek de biz 80 tl verioduk fiyat dussun diye kanal cikarin dedik 60 tl oldu simdi ama butun onemli kanallar gitti yani normal uydu kanallari kaldi sozlesme bitsin iptal ediez berbat almayin

nalan yurtlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanal ortamda yaptığımız araştırma sonucu d-Smart bağlatmaya karar verdik ancak hata yaptığımızı gördük, başvuru yaptıktan bir hafta sonra bir zahmet gelip TV yi bağladılar, internet için modemi de elimize verip kablosunu çekip bağlatın, internet kullanımınız başladı dediler, bu işi bizim yapmamamız gerektiği konusunda itirazlarda bulunduk ama ilgilenmediler, bir süre personel gelip bağlayacak diye oyaladılar, üzerine bir de kullanmadığımız internetin faturasını işletmeye başladılar. Daha sonra d-Smart'ı kapatmak istediğimizi belirttiğimizde de 116 TL kapatma ücreti istediler, siz siz olun d-smart'tan uzak durun ya daaaa önceden kablonuzu falan çektirin ki onlar zahmet etmesin!

Muharrem çakır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok kısa ve net olarak D-smart pişmanlıktır. Sakın abonr olmayın. Müşteri memnuniyeti 0.