Superonline nasıl

Bu konuyu okuyanlar

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Türk Telekom adsl kullanıyorum superonline geçmeyi düşünüyorum sizce superonline türk telekomdan iyi mi ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Türk Telekom adsl kullanıyorum superonline geçmeyi düşünüyorum sizce superonline türk telekomdan iyi mi ?
Bizzat şöyle bir olaya tanık oldum.

Yakın bir dostum Türk Telekom Adsl kullanırken sürekli hatta kopmalar, hızda aniden yavaşlamalar yaşamaktaydık, binaya gelen Telekom kablosundan evin içine yeni kablo alarak hat çektik fakat durum değişmedi. Tahaahüt bittiğinde Süperonline Adsl aldılar. Aynı hattan hiç hızda ani düşme olmadan kopma olmadan kullandılar ve kullanıyorlar.

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22

Yakın bir dostum Türk Telekom Adsl kullanırken sürekli hatta kopmalar, hızda aniden yavaşlamalar yaşamaktaydık, binaya gelen Telekom kablosundan evin içine yeni kablo alarak hat çektik fakat durum değişmedi. Tahaahüt bittiğinde Süperonline Adsl aldılar. Aynı hattan hiç hızda ani düşme olmadan kopma olmadan kullandılar ve kullanıyorlar.
adsl ile vdsl arasında fark ne ?

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22

Bende aniden koplamalar felan olmuyorda akk hemen doluyor az kullandığım halde bide fiyatları yükseliyor seneden seneye o yüzden ben şimdi superonline'na geçsem türk telekom gibi olur mu ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kullanımın yüksekse tabi düşer. Sen üst pakete geçmedikçe veya ek olarak birşey almadıkça faturan yükselmez. Bu Türk Telekom'da da geçerli.

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Kullanımın yüksekse tabi düşer. Sen üst pakete geçmedikçe veya ek olarak birşey almadıkça faturan yükselmez. Bu Türk Telekom'da da geçerli.
Bende sadece kota hızlı doluyor çok oyun indiren biriyim her ay genellikle kotayı aşıyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
3 gün boyunca internet yoktu. Superonline. 1-2 saatlik işi 3 günde yaptılar. Fiber.

Son mesajlar