Telif yiyen videoyu tekrar yükleme

Bu konuyu okuyanlar

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Herkese merhaba ben kanalıma teen wolf dizisinin yeni çıkan 6.sezon fragmanını yükledim.Fakat video telif yedi.Video hala duruyor.Tekrar aynısını yüklesem başıma bir şey gelir mi?

okizartici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı videoyu yeniden yüklemenin seni teliften kurtaracağını zannetmiyorum dostum, yüklediğin videolar ardarda telif saldırılarına uğrar ise muhtemelen kanal statün düşebilir-videoyu yeniden yüklemeni önermiyorum, ancak 'belki' videoyu kırparak veya biraz efektlendirerek telif saldırılarından kurtarabilirsin. Başarılar.

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Zaten teliften kurtarmak için değil.Videoyu koymadan önce kanalın görüntülenmesi 200'dü.Videodan sonra 500-600'ü geçti.Baya bi izlenme aldı.Neyse uğraşmayayım en iyisi :D

S

SDN Anonim 494645

SDN Okuru
Telif öyle küçük ve masum bir olay gibi görünüyor ama bu iş için emek harcayan, gecesini gündüzüne katan insanlar var dostum :)
Sana gelen uyarı Content ID eşleşmesiyle gelmiştir, neden özgün bir şeyler yapmak yerine videolar baltalanır ki? Resmi channel varken senden neden izleyelim yani? :)

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Telif öyle küçük ve masum bir olay gibi görünüyor ama bu iş için emek harcayan, gecesini gündüzüne katan insanlar var dostum :)
Sana gelen uyarı Content ID eşleşmesiyle gelmiştir, neden özgün bir şeyler yapmak yerine videolar baltalanır ki? Resmi channel varken senden neden izleyelim yani? :)
neden özgün bir şeyler yapmak yerine videolar baltalanır ki? demişsiniz ama dizi yabancı bir dizi ve türk hayranları bende dahil olmak üzere çok fazla.Herkes ingilizce bilmiyor.Youtube'da hiç türkçe altyazılı fragmanı yoktu bende çevirip youtube'a koydum.Ne varki bunda?Para kazanma bile kapalı bir çıkarım yok.