Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar ps4 için Fallout 4 mü Witcher 3 mü? Açık dünya oyunları seviyorum ikisi de çok güzel karar veremedim
Nba 'den vakit kaldıkça Fallout 4 oynuyorum eski oyunlarınıda oynamış biri olarak inanılmaz zevkli bi oyun gerçekten büyük bi haritası var ve keşfedilecek tonla yeri var tek sorun oyunun hakkını vererek oynayabilmen için iyi ingilizcen olması lazım.

Eve gidince unutmassam bikaç ss atarım :)

Androktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolun,ikisini de oynamak lazım aslında ama fps de sevdiğim için fallout 4'ü önce oynamaya karar verdim :)

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uncharted 4 online oynuyorsan yaz bana. 2 kişiyiz online atıyoruz devamlı.
valla hocam daha uncharted 3 ün son 3 bölümü kaldı ondan sonrada 4'ü bitirip hepsini toptan satıcam. payday 2 crimewave edition ve just cause 3 filan alıcam varsa sizlede oynayabiliriz. ve uncharted setimi kaça satmamı önerirsiniz hocam. iki cd yide 2.el aldım. ne kadar eder ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
valla hocam daha uncharted 3 ün son 3 bölümü kaldı ondan sonrada 4'ü bitirip hepsini toptan satıcam. payday 2 crimewave edition ve just cause 3 filan alıcam varsa sizlede oynayabiliriz. ve uncharted setimi kaça satmamı önerirsiniz hocam. iki cd yide 2.el aldım. ne kadar eder ?
Uncharted 4 türkçe ise 120-140 arası gidiyor.
Collection paketini fiyatını bilmiyorum.

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar Bende Aranıza Katıldım. Şöyle Bir Sorum Olacak
Benim Aldığım Playstation 4 Bu:

Sony Playstation 4 500 Gb Oyun Konsolu Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunda Bir Sorun Olur Mu ? Şu ana Kadar Hiç Bir Sorunum Olmadı. Ama Benim Kuzenimde Eski Kasa Var.
Yani Bi Kısmı Parlak Olandan Var. Onda Seçme Tuşu X. Geri Gelme Tuşu O

Benimkinde İse Tam Tersi . Bunun Sebebinin Makinamın NSTC olmasından Kaynaklandığını Ve Bu Durumda da Kuzeniminki PAL Oluyor.

İnternettte Okuduğum Kadarıyla Playstation 4'ler NSTC ise Bazen Bölge Korumalı BluRay Disc'lerde Ve DLC'lerde Sorun Çıkara Biliyormuş. Bu Doğrumu.

Ve NSTC - PAL Farkı Nedir Tam Olarak Açıklayabilirmisiniz ?

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba Arkadaşlar Bende Aranıza Katıldım. Şöyle Bir Sorum Olacak
Benim Aldığım Playstation 4 Bu:

Sony Playstation 4 500 Gb Oyun Konsolu Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunda Bir Sorun Olur Mu ? Şu ana Kadar Hiç Bir Sorunum Olmadı. Ama Benim Kuzenimde Eski Kasa Var.
Yani Bi Kısmı Parlak Olandan Var. Onda Seçme Tuşu X. Geri Gelme Tuşu O

Benimkinde İse Tam Tersi . Bunun Sebebinin Makinamın NSTC olmasından Kaynaklandığını Ve Bu Durumda da Kuzeniminki PAL Oluyor.

İnternettte Okuduğum Kadarıyla Playstation 4'ler NSTC ise Bazen Bölge Korumalı BluRay Disc'lerde Ve DLC'lerde Sorun Çıkara Biliyormuş. Bu Doğrumu.

Ve NSTC - PAL Farkı Nedir Tam Olarak Açıklayabilirmisiniz ?
Bende de NSTC Ps4 var oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım.Blu-ray ve DLC lerdeki sorunu bende duydum ama hiç DLC almadığım için bilmiyorum.

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar aranızda 9 ağustos veya 10 ağustosta çıkacak olan ''No Man's Sky'' oyununu alacak kişiler varmı. varsa söyleyin bereaber oynarız. nasıl olsa plus abonelik gerektirmiyor :D. ve sizlerin oyun hakkındaki düşünceleri nedir. bence en iyi oyunlardan biri olabilir.

Berke Diler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aranızda 9 ağustos veya 10 ağustosta çıkacak olan ''No Man's Sky'' oyununu alacak kişiler varmı. varsa söyleyin bereaber oynarız. nasıl olsa plus abonelik gerektirmiyor :D. ve sizlerin oyun hakkındaki düşünceleri nedir. bence en iyi oyunlardan biri olabilir.
aynen oyun eğer gerçekten denilen gibi olursa yeni bir favori olacak oyun beni bekliyor :) Bir haberde 18,446,744,073,709,551,616 gezegenin hepsinde 1 saniye durusak 585 milyar yıl alacağı söyleniyor.

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynen oyun eğer gerçekten denilen gibi olursa yeni bir favori olacak oyun beni bekliyor :) Bir haberde 18,446,744,073,709,551,616 gezegenin hepsinde 1 saniye durusak 585 milyar yıl alacağı söyleniyor.
aynen bende onu okumuştum. siz alacakmısınız. ben ilk 10 günde alacağım. hele şu unchrated 4 bitsin :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119

Ben alıcam büyük ihtimal ekleyebilirsin Psn Id : Rapchy

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba arkadaşlar. CUH-1206A modeli alınır mı sizce? 1216A modeline göre ne farkı vardır ?

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. CUH-1206A modeli alınır mı sizce? 1216A modeline göre ne farkı vardır ?
onlar yeni kasa modelidir. mesela eski kasaların bir kısmı parlak yüzeydi ama çiziliyor diye kaldırdılar ve %8 daha az enerji tüketir hale getirdiler ve son olarak %10 hafiflettiler ps4'ü ben CUH-1206A modeli kullanıyorum hiç bir sorun yok. herhalde bu modelinde yenisidir. ama o iki model arasında çok çok büyük hiç bir fark yok istediğini alabilirsin

Rumplestiltskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar bende CUH-1206A modelli NTSC bir ps 4 var. bu hafta GTA V alacağım online için ama sonradan para kartı dlc sini alırsam sorun olurmu veya başka bir oyun için dlc sorun olur mu acaba ?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Bugün aylar sonra ps4 açtım driver club yükledim g29 shifteriyle beraber satın aldım taktım oynuyorum suan keyfim çok yerinde :D

Reaksiyon puanı
2,146
Sony kutulu oyunları "hesaba ekle ve diske kaydet" seçeneği getirse ve sürekli diski tak çıkar yapmaya gerek kalmadan HDD'den oynayabilsek, "o zaman başkasına verirsin o da kopyalayıp oynar" olayına karşı ise oyun o hesaba bağlı olduğu sürece disk başka sistemde kullanılamasa, başka sistemde kullanmak için "hesabımdan kaldır" seçeneği getirse böylelikle satabilsek veya başkasına verebilsek. Yapılamaz mı yani bu?

"Sizce bu inandırıcı olmayan bir hesap mıdır?"

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Sony kutulu oyunları "hesaba ekle ve diske kaydet" seçeneği getirse ve sürekli diski tak çıkar yapmaya gerek kalmadan HDD'den oynayabilsek, "o zaman başkasına verirsin o da kopyalayıp oynar" olayına karşı ise oyun o hesaba bağlı olduğu sürece disk başka sistemde kullanılamasa, başka sistemde kullanmak için "hesabımdan kaldır" seçeneği getirse böylelikle satabilsek veya başkasına verebilsek. Yapılamaz mı yani bu?

"Sizce bu inandırıcı olmayan bir hesap mıdır?"

Yapamaz çünkü oyun firmaları buna izin vermez ha izin verse de pc de ki gibi key lisansı ister illa öyle olsa benim hdd şuan full 9gb yer var onu çıkartır sana veririm senin hdd yi ben alır yine oyunları yüklerim ama izin vermezler

Reaksiyon puanı
2,146
Yapamaz çünkü oyun firmaları buna izin vermez ha izin verse de pc de ki gibi key lisansı ister illa öyle olsa benim hdd şuan full 9gb yer var onu çıkartır sana veririm senin hdd yi ben alır yine oyunları yüklerim ama izin vermezler
Her kutunun bir lisansı olsun. İster o lisansı hesaba girip HDD'den oynayalım, istersek lisansı girmeden diskten oynayalım. Lisansı hesaba ekleyebilelim işimiz bitince çıkarabilelim. Yapılamaz değil sadece yapılmaz. :)
İstediğim şey kutulu alıp kutu bana ait olduğu sürece onu HDD'ye kopyalayıp oynayabilmek.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Her kutunun bir lisansı olsun. İster o lisansı hesaba girip HDD'den oynayalım, istersek lisansı girmeden diskten oynayalım. Lisansı hesaba ekleyebilelim işimiz bitince çıkarabilelim. Yapılamaz değil sadece yapılmaz. :)
İstediğim şey kutulu alıp kutu bana ait olduğu sürece onu HDD'ye kopyalayıp oynayabilmek.

ben alıyorum da işte bilerek yapmazlar

kutulu oyunun en büyük dezavantajı çizilme hasar görme bu ortadan kalkar
dijital oyunun dezavantajı yükleme süresi e senin sistemde oda ortadan kalkar
dijitalin avantajı kullanım kolaylığı kutulunun satış ve takas rahatlığı ile birleşir ama yapmazlar :D çünkü bu sistemde algoritma çözülerek kırılma riski daha büyük

dijital oyunlarda daha çok indirim olabiliyor bunu artık yapmazlar gibi gibi uzar gider :D ama olsa çok hoş olur