Videolardaki Reklamları Silme

Bu konuyu okuyanlar

Dr.Thrax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bazı sitelerde VirtualDub programı ve Delogo filtresi ile video kliplerdeki reklamları saydamlaştırıp silebiliyormuşuz diye okudum. Programı ve filtreyi indirdim ve sitede yazanları aynen uygulamama rağmen reklamda hiçbir değişiklik olmadı.

Bu işlemi yapabilecek bildiğiniz video düzenleme programları var mı ? Varsa nasıl yapılacağınıda söylerseniz çok sevinirim. İnanın bir sürü klibim var ve çoğunda kanal reklamı var. İlgilenip cevap yazacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Dr.Thrax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler mi ? Kardeş ben program tanıtımı yapmadım. Video düzenleme programları ile video kliplerdeki kanal videolarını nasıl silebileceğimi sordum. Yani teşekkür etmesi gereken benim :)

Dr.Thrax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tanrım bana yardım et. Kardeş video klipler bilgisayarımda, hard diskimde internetten izlemiyorum. Bilgisayarımdaki video dosyalarındaki reklamları video düzenleme programlarıyla nasıl saydamlaştırabileceğimi sordum ben.

eminaytac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pinnacle gibi video işleme programı ile ile filimler üzerindeki hangi tv olduğunu gösteren yazıları silebilirsiniz.

Dr.Thrax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bunu nasıl yapabilirim. Yazılımı indirmeye hazırım. Bulduğum gibi indirecem fakat nasıl yapıldığı konusunda biraz yardımcı olabilir misiniz ?

Son mesajlar