Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Bu konuyu okuyanlar

F

fgsxhx

SDN Okuru
kulaklığın çalışan tarafından çalışmayan kulaklık tarafına kablo ile atlama yapın.yani kablo çekin.tek tarafı çalışıyorsa.

N

nesilkral

SDN Okuru
Benim 2 kulaklıktada aynı yapıyor hatta 2. kulaklık daha bugün alındı

P

PFFFFF

SDN Okuru
lan 15 lira verip mikrofonlu kulaklık aldım. arkadaşlarla falan çok güzel konuşuyoduk skype'dan. sonra sağ tarafından ses gelmemeye başladı. jakta bi sorun yoktu. pc'nin hoparlörünü denedim ses geliyo. yani ses kartı sağlam. kulaklığın içini açtım. kablolar pert. :D kendim birşeyler yapmaya çalıştım iyice içine ettim. gitti 15 lira ... :(

MağdurAmca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim kulaklığımında bir tarafından ses geliyor ancak biraz oynatırsam öbür tarafada ses geliyor tutmayınca gidiyor filan bazen gelip gidiyor nasıl eskisi gibi yapabilirim? Yardımcı olur musunuz...

sefa007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde aynısı oldu ben kabloyla az oynayınca bu kez öbür tarafdan ses geliyor diyerinden gelmiyor yani 2 si aynanda olmuyo ama 2 sdie çalışıyor napıcam

sefa007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani bi kısımda 2 side sessiz bi kısımda sağ tarafa sessiz bi kısımda sol taraf sessiz

sefa007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-2 kere yere attım sonra 2 saat bilgisayar kapalı bi şekilde bekledim şimdi düzeldi

DenizTG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her hafta kulaklık almaktan bıktımm
Daha 2 hafta oldu birisinden ses gelmiyorr lehimle fln nasıl yapılıyo

ABdulkadir Yld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam olarak takmadım jakı ve gerçekden sıkıntısız çalışdı saolun deişik şekillerde dene daha 2 hft anca oldu bene alalı kulklığı
--- Gönderi Güncellendi ---
hassss ben kulaklığın kablosunu kemiriyodum sağlam diye birz sert ısırıyodum sanırım hassa oldundan bi şey ler kopdu

ozan74k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İ7S TWS KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIK
Dikkat: Telefon görüşmesi yaparken tek kulaklık , müzik, video vs. de ise çift kulaklık birden çalışmaktadır.
İki kulaklığı cihazınıza bağlayabilmeniz için yönergeleri takip ediniz.
1- Cihazınızdan bluetooth kısmını açın. ( Eğer daha önceden İ7 TWS'ye bağlandıysanız i7 TWS'yi unut deyin.)
2- Daha sonra iki kulaklığı aynı anda açınız.
3- Sağ kulaklığın tuşuna 3 kere hızlı bir şekilde basın. Sol kulaklıktaki ışık sönecek.
4- Daha sonra bluetoothdan İ7 TWS ye bağlanın ve kullanıma hazır.

Son düzenleme: