2000TL'ye kadar aradığım kriterlerde telefon önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Samedali1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2 yıldır kullandığım GM discovery telefonumu değiştirme kararı aldım.

-Oyuna fazla düşkün birisi değilim ama oynayacağım zamanda asla kasmasını istemem.
-6-7 uygulama aynı anda açıkken bile yavaşlamasın istiyorum.
-Çok fazla müzik film video indirip izlerim bu yüzden kapasitesi 32 GB üstü olmalı.
-Telefonu elimden pek düşürmem bu yüzden bataryası iyi olmalı..

Geçen hafta Asus zenfone 2 32 GB aldım. Fakat telefonu aldıktan 2 gün sonra bozuldu. Geri götürdüm aynı rengi yani altın sarısı renginden bulamamışlar. Paramı geri aldım bende.

Huawei Mate 8 ve Meizu PRO 5 Antutu programına göre dünyadaki en iyi telefonlar..
Bunları Türkiye'de bulabilirmiyiz ? Bulabilirsek fiyatları ve telefonlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Maksimum 2.000TL'ye kadar bu tarz telefon önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Huawei mate 8 Türkiye'ye gelecektir ama daha geç.
Pro 5 ile ilgili ise henüz bir bilgi yok.
Benim şu an dikkatimi çeken tek bir cihaz var 2000 lira altı lenovo vibe p1.
Kameradan aşırı bir beklentin yoksa her işini görecektir

Samedali1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huaweinin geliş tarihi belli mi? Lenovonun vibe p1'in Rami 2GB. Çoğu telefona göre düşük değil mi ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Size tavsiyem samsung note 4 veya lg g4 tavsiye ederim Bu iki cihazın da ekran kamera özellikleri oldukça başarılı. Oyun konusunda ise samsung note 4 başarılı bir ürün. En üst seviye grafikl gerektiren bile sorunsuz oynatırsınız. Samsung note 4 batarya performansı konusunda iyi. Lg g4 batarya konusunda pek iyi değil onu belirteyim. Ama film izlemek için lg g4'ün ekranı piyasanın en iyilerinden. Oyun performansıda iyi. İki cihazda 32gb dahili hafıza ile satışta.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Merhaba arkadaşlar 2 yıldır kullandığım GM discovery telefonumu değiştirme kararı aldım.

-Oyuna fazla düşkün birisi değilim ama oynayacağım zamanda asla kasmasını istemem.
-6-7 uygulama aynı anda açıkken bile yavaşlamasın istiyorum.
-Çok fazla müzik film video indirip izlerim bu yüzden kapasitesi 32 GB üstü olmalı.
-Telefonu elimden pek düşürmem bu yüzden bataryası iyi olmalı..

Geçen hafta Asus zenfone 2 32 GB aldım. Fakat telefonu aldıktan 2 gün sonra bozuldu. Geri götürdüm aynı rengi yani altın sarısı renginden bulamamışlar. Paramı geri aldım bende.

Huawei Mate 8 ve Meizu PRO 5 Antutu programına göre dünyadaki en iyi telefonlar..
Bunları Türkiye'de bulabilirmiyiz ? Bulabilirsek fiyatları ve telefonlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Maksimum 2.000TL'ye kadar bu tarz telefon önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla..
LG V10 öneririm dostum 64 gb hafızası var kamerası zaten harika

kayrakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benimde max. bütçem 2000 TL idi ve geçen hafta cuma günü LG G4 ile Galaxy S6 arasında kalmıştım. Aslında Samsung'a karşı bir ön yargım vardı hep kasıyor falan vs. ama iyice araştırdım ve S6'da adamlar harbi yapmış abi direk gittim S6 aldım gayette memnunum. Altın rengini aldım güneşte falan çok parlıyor bi bakan bir daha bakıyor çok efsane :D Ayrıca oyun konusunda androidin en iyisi zaten S6 serisi ve Note 5. Hem LG G4'e göre parmak izi okuyucu avantajı da var. Bu arada Note 4'de güzel cihazdır. Ama sana tavsiyem kesinlikle S6 alman :)

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Benimde max. bütçem 2000 TL idi ve geçen hafta cuma günü LG G4 ile Galaxy S6 arasında kalmıştım. Aslında Samsung'a karşı bir ön yargım vardı hep kasıyor falan vs. ama iyice araştırdım ve S6'da adamlar harbi yapmış abi direk gittim S6 aldım gayette memnunum. Altın rengini aldım güneşte falan çok parlıyor bi bakan bir daha bakıyor çok efsane :D Ayrıca oyun konusunda androidin en iyisi zaten S6 serisi ve Note 5. Hem LG G4'e göre parmak izi okuyucu avantajı da var. Bu arada Note 4'de güzel cihazdır. Ama sana tavsiyem kesinlikle S6 alman :)
Hocam bana diyorsanız ben zaten Note 5 kullanıcısıyım :D

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Hocam maksimum bütçesi 2000 lira arkadaşın. V10 bütçeyi aşıyor ama bence de acelesi yoksa bütçeyi geliştirip v10 almalı. Hafızayı sorun etmezse kesinlikle tartışmasız note 5 diyorum. Kamerayı sorun etmezse sony z5. Bütçe problemse s6 kesinlikle.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Hocam maksimum bütçesi 2000 lira arkadaşın. V10 bütçeyi aşıyor ama bence de acelesi yoksa bütçeyi geliştirip v10 almalı. Hafızayı sorun etmezse kesinlikle tartışmasız note 5 diyorum. Kamerayı sorun etmezse sony z5. Bütçe problemse s6 kesinlikle.
aynen ben de note 5 kullanıyorum memnunum ama arkadaşın aradığı özellikler tam LG v10 a göre

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
aynen ben de note 5 kullanıyorum memnunum ama arkadaşın aradığı özellikler tam LG v10 a göre
Aynen bütçeyi ayarlarsa v10 tüm kriterleri karşılıyor. Diğer modellerin de aradığı özelliklere göre eksiklerini yazdım. Bu saatten sonra note 4, lg g4 gibi modellere 1700-1800 tl verilmez. İş görürler ama note 5 birkaç sitede 2400 satılırken 1 buçuk sene önce çıkan note 4 1800 lira bence fazla.

Samedali1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle değerli vaktini ayırıp yorum yapan herkese çok teşekkürler.
Çoğunlukla V10'u önermişsiniz fakat fiyatı 2.700 civarında LG'ye göre biraz pahalı değilmi..
Ben biraz gösteriş meraklısıyımdır. İphone 6s plus 64GB'yta 3.600 civarı verilir mi? 2000tl var ama 1 ay daha bekleyip 6s plus 64 GB'ta alabilirim..
Sizce iphone 6s fiyatları düşüşe nezaman geçer?

Şu anda kafamda 4-5 telefon var kafam bayağı karıştı diyebilirim..

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Gösterişten kastınız nedir ? Fiyat olarak veya tasarım olarak mı bakıyorsunuz olaya

Samedali1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gösterişten kastınız nedir ? Fiyat olarak veya tasarım olarak mı bakıyorsunuz olaya

İphonenun adı bile yetiyor hocam bazen :) zaten 6s plus 64gb istediğim özellikleri karşılıyor gibi.. Ama o fiyat verilirmi orasını bilmiyorum.

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
İphonenun adı bile yetiyor hocam bazen :) zaten 6s plus 64gb istediğim özellikleri karşılıyor gibi.. Ama o fiyat verilirmi orasını bilmiyorum.
6s plusa göre hem donanım hem de görsel açıdan daha iyi modeller mevcut. S6 edge plus veya note 5 aldığınızda sizi daha fazla memnun edecektir özellikle performans ve donanım açısından. 6s plus görsel olarak çok eleştirilen htc gibi kalın çerçeveli haliyle hiç şık durmuyor açıkçası ama benim için ismi ve fiyatı daha önemli karizmayı çizdirmeyelim diyorsanız en pahalısını almalısınız.

bekirdeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim samsung A8 siddetle oneriyorum 1499tl cok ince sarji cok iyi gidiyor cok memnunum kesinlikle samsung A8 👍

mcanerol

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şayet görsellik arıyor iseniz yada gösteriş diyebiliriz. iPhone kesinlikle almayın. iPhone bugun artık herkes kullanıyor bir ekstrası yok yanı. Gösteriş icin su an bence Sony z5 premium sizin telefonunuz. Özellikle krom rengi masaya koyduğunuz zaman bir dk o ne oyle filan olur insanlar. Veya Samsung s6 edge gösteriş arıyorsanız bunlara bakın.