Samsung Galaxy Note II şebeke sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

dadashomer89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung Galaxy Note II cihazımı iki hafta önce aldım güncellemeleri falan yaptım. Birgün sonra şebeke gitti telefonu yeniden başlattığımda şebeke geliyor ama arada bir gidiyor yine. Cihazımı Root'ladım, Custom Rom yükledim ama değişen bir şey olmadı. Sim kartından kaynaklıdır dedim, açtım müşteri hizmetlerine güncelleme yaptılar azaldı gitmeler ama yine var sizce sorun ne olabilir ? Sim kartı mı ? Donanım mı ? Yazılımsal olacağını zannetmiyorum çünkü.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
telefona stock rom at sonra garantiye gönder

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar note 2 cihazımı iki hafta önce aldım güncellemeleri falan yaptım . Birgün sonra şebeke gitti tlfnu yeniden başlattığımda şebeke geliyor ama arada bir gidiyor yne. Cihazımı rootladım custom rom yükledim ama değişen bşy olmadı. Sim kartından kaynaklıdır dedim açtım müsteri hizmetlerine güncelleme yaptılar azaladı gtmeler ama yne var sizce sorun ne olabilir sim kartımı donanım mı yazılısal olacağını zannetmiyorum çünkü
Cihazı nerden aldın internetten mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabi note 2 siz yaşanmıyor. ama senin durumun bana bi çin ata sözünü hatırlattı kardeş.(çalışıyorsa kurcalama..!) :)
ha bide root veya rom atılmış cihazlar garanti kapsamından çıkmana sebep oluyor. geri aldıkların da ücret talep edebilirler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses+açma +orta tuşa basınca karşıma bu yazı çıkıyor
varning!!
A custom OS can cause critical problems in phone and installed applications
If you want to download a custom OS press the volume up key
otherwise press the volume down key to cancel
volume up: continue
volume down : cancel (restart phone )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar gaalaxy note 2 telefonumun desen ını unutup factory reset attım ondan sonra şebekem cekmedı daha nasıl yapabılırım bılen varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende galaxy beam kullanıyordum ve aynı problem bende de vardı. Ne yaptıysam düzeltemediler. Şebeke gidiyor ve telefonu kapatıp açmadan gelmiyor. Sırf bu yüzden telefonu sattım. Samsungun kalitesi bir yana bir çok telefonunda bu sorun yasanabiliyor ve halledemiyorlar arkadaşlar bilginize

V

Vefa borcu

SDN Okuru
Bende ayni sorunu yasiyodum ve buralarda cevap yada bir yol gostericek ip ucu bulurmuyum diye cok baktim.ve sorunu cozdum şarj soket filmini degistirdim suan 10 sar ceken yerde 30 sara kadar cikti yani cekim gucu 3 kat artti tek yapacaginiz elinizden geliyosa kendiniz defistirin gelmiyosa isin ehli birinde soketin uatundeki referans numarasi ve kart devre sekline iyi bakin epey cakma kart var 3 kartta sorunumu hallettim