All in one keylogger kaldırma ?

Bu konuyu okuyanlar

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar biri ofis bilgisayarıma all in one keylogger isminde bir program kurmuş. Netten az araştırdım fakat sonuç alamadım. Nasıl kaldırabilirim ?
Şuan çok sinirliyim format atamam lisanslı herşey. !

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Buradaki programı bir dene. Ayrıca, antivirüs ile birlikte zemana antilogger kullan.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Deniyeyim teşekkürler. Dosyaları nereye kayıt ediyor bu acaba ? bir sürü şifrem var kardeş ya.

Şifrelerinin hepsini bir an önce değiştir. Otomatik olarak bir ftp alanına veya eposta olarak tüm bilgileri iletir.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şifrelerinin hepsini bir an önce değiştir. Otomatik olarak bir ftp alanına veya eposta olarak tüm bilgileri iletir.
offff teşekkür ederim peki. Sinirden kıracam şimdi pc'yi. bende bilgisayarda tutuluyor sanıyordum.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
offff teşekkür ederim peki. Sinirden kıracam şimdi pc'yi. bende bilgisayarda tutuluyor sanıyordum.

Öncelik sırasına göre banka hesabı, kredi kartı vs. şifrelerin varsa hemen değiştir. Bu tip programlar doğrudan günlük şeklinde senin klavyeden girdiğin tüm bilgileri karşıya gönderir. Geçmiş olsun.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelik sırasına göre banka hesabı, kredi kartı vs. şifrelerin varsa hemen değiştir. Bu tip programlar doğrudan günlük şeklinde senin klavyeden girdiğin tüm bilgileri karşıya gönderir. Geçmiş olsun.
Yok kardeş tam 2 saat aradı taradı tempolary falan. en son next dedim 35$ gibi bir para istedi. Malesef işime yaramadı. Yokmu arkadaşlar çözümü olan. ???

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
malwarebytes programını yükle http://www.filehippo.com/download_malwarebytes_anti_malware/

Derin tarama yaptır.
1.JPG

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0

O bir öncekini denedim fakat saatin orda kala K logosu var. Program ekle kaldırdan baktım ismi All in on Keylogger.
Bu eklediğinin bana full halini pm olarak atarsan çok sevinirim. Kafayı yemek üzereyim. En son pencereden aşağı atacam kasayı. 700 Gb iş taslakları var formatta atamıyorum.
Daha önce deepfreeze falan çok uninstall ettim ama bunun gibi lanet program görmedim :mad:

(Not : Şuanda eve geldim yardım edecek arkadaşlar var ise yarın ilk işim programı denemek !!! )

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ayrıca özelden spybot search & destroy için link gönderdim. Eğer bu programlar da işe yaramazsa alttaki adımları uygula:

1- Güvenli Mod'da bilgisayarı açıp Başlat > arama kutusuna regedit yaz > Regedit içinden alttaki kayıt defteri girdilerini sil.

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\run

HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\run

HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\uninstall\all in one keylogger 1.7_is1

HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\uninstall\all in one keylogger 1.7_is1, inno setup: deselected tasks=desktopicon,quicklaunchicon

2- Alttaki dosyaları sistemden kaldır. Örn. Başlat > Çalıştır > REGSVR32 /u C:\Windows\System32\rgcvt32.dll

%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

3- Denetim masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinden "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" olarak ayarladıktan sonra alttaki dosyaları kaldır.

%SYSTEM%\mssidtsra.exe
%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll
%PROGRAMS%\relytec\all in one.lnk
%PROGRAMS%\relytec\all in one keylogger guide.lnk %PROGRAMS%\relytec\purchase all in one keylogger.lnk %PROGRAMS%\relytec\visit all in one keylogger site.lnk

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca özelden spybot search & destroy için link gönderdim. Eğer bu programlar da işe yaramazsa alttaki adımları uygula:

1- Güvenli Mod'da bilgisayarı açıp Başlat > arama kutusuna regedit yaz > Regedit içinden alttaki kayıt defteri girdilerini sil.

HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\uninstall\all in one keylogger 1.7_is1

HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\uninstall\all in one keylogger 1.7_is1, inno setup: deselected tasks=desktopicon,quicklaunchicon

2- Alttaki dosyaları sistemden kaldır. Örn. Başlat > Çalıştır > REGSVR32 /u C:\Windows\System32\rgcvt32.dll

%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

3- Denetim masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinden "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" olarak ayarladıktan sonra alttaki dosyaları kaldır.

%SYSTEM%\mssidtsra.exe
%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll
%PROGRAMS%\relytec\all in one keylogger guide.lnk %PROGRAMS%\relytec\purchase all in one keylogger.lnk %PROGRAMS%\relytec\visit all in one keylogger site.lnk

Çok teşekkür ederim kardeş ilgin ve alakan için. Yarın sabah ilk işim hepsini denemek olacak. Allah razı olsun senden.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0

%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

%SYSTEM%\mssidtsra.exe
%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

Çooookk teşekkür ederim kardeş. Hakkını helal et. Dediğin gibi güvenli modda yerlerini bulup sildim. Program artık görünürde yok. Yardımın ilgi ve alakan için ne kadar teşekkür etsem azdır. Birgün tasarıma ihtiyacın olursa eğer bana ulaşabilirsin. Eminim bu konudan muzdarip arkadaşlarda faydalanacaktır.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Çooookk teşekkür ederim kardeş. Hakkını helal et. Dediğin gibi güvenli modda yerlerini bulup sildim. Program artık görünürde yok. Yardımın ilgi ve alakan için ne kadar teşekkür etsem azdır. Birgün tasarıma ihtiyacın olursa eğer bana ulaşabilirsin. Eminim bu konudan muzdarip arkadaşlarda faydalanacaktır.

Sorunu haletmene sevindim kardeş. Önerim; uygun bir zamanda, temiz bir formattan sonra iyi bir antivirüs ile birlikte zemana antilogger programını kurman olur. Çünkü antivirüsler bu tip yasal ve lisanslı keylogger programlarını göremeyebiliyor. İyi forumlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben

%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

3- Denetim masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinden "Gizli dosya, klasör ve sürücülerigöster" olarak ayarladıktan sonra alttaki dosyaları kaldır.

%SYSTEM%\mssidtsra.exe
%SYSTEM%\MSTRC32.DLL
%SYSTEM%\rgcvt32.dll

bunları anlamadım yardımcı olurmusun?

musgeteer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tarayıcı ayarlarını sıfırladım hepsi gitti