Fethullah Gülen CIA Ortaklığı

Bu konuyu okuyanlar

Thun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamlar takmıslar AT gözlüğünü saga sola bakmadan,gormeden konusuyorlar.

adam (fettullah) abd usagı bu resmen ve alenen ortada.

adama kefil olanlarda ortada siz hala ne masalı anlatıyorsunuz??

daha oncede dedim bana dostunu soyle sana kim oldugunu soyleyim ,sözunu iyi etut edin.

Ayrıca Che kimseye cenneti vaat etmedi halkına neden CENNETİ Ellerimizle yaratmayalımki sorusunu sordudu kendilerine.

Fettullah che nin 1000000000'da biri olsun kıblemiz o olsun.

adamı nerdeyse mesih ilan edeceksiniz.

bırakın adam perest olmayı

serdarselim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fethullah bu ülkeye ne hizmet yaptı ki. milletten topladığı paralarla özel okul, dershane yaptı sonra aynı milletin çocukları o okulda, dershanede okumak isteyince en yüksek paraları istediler (kendi isimlerini parlatmak için beleş okuttukları zeki birkaç müstesna hariç)
ülke insanları eğitime muhtaçken gitti bu milletten topladığı paralarla olmadık bir sürü ülkede okul yaptı o insanları beleşe okutuyor, ingilizce eğitimle. siz bakmayın istiklal marşı okudukları göstemelik örneklere. milletten topladığı paralarla kurduğu banka faiz bataklığında yüzüyor siz bakmayın kar payı palavralarına. bugün eskişehirden senegaldeki okula dünya paralar gidiyor mesela. biz bu işlerin içinde bulunduk ta ordan biliyoruz. zeki olmayan öğrencilerle hiç ilgilenmezler. bu mu fethullahın ülkeye hizmeti. ama size de hak veriyorum bunlar insanları öyle uyutuyor, uyuşturuyorlarki din,islam adına haklısınız.

musson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
insanların hangi gözlüğü taktıklarını bırak sen kendi fikrini beyan et..
bana neyi kabul ettirmeye çalışıyorsun..hakaret neyin nesi..fikrini söyle yeter..
benim düşüncem bu senin ki o.. senin doğru söylediğini kim söyledi söylediklerinin doğruluk ölçeri ne..yani sanki otoriteymiş gibi konu budur şundan ibarettir,tmm bitmiştir mevzu ben söyledim bitti, bu mudur yani..
yani kıyasa bakar mısınız che ve f.gülen...
netice de bu insan vatanına milletine hizmet misyonunu yüklenmiş elinden geldiği kadar yapmaya gayret ediyor.. siz farklı şekilde hizmet edebilirsiniz..onun yöntemini de beğenmeyebilirsiniz. ama hakaret etmek aşağılamak bir takım güçlerle birlikte adını anmak ,memlekete ihanet içerisinde göstermekte neyin nesi..

Reaksiyon puanı
48
orcagada dedi ki:
Gülenler'in, AKP'lilerin Amerika için çalışırken yürüttükleri ilişki tek yanlı bir ilişki değildir. Bu ilişki içinde kendi çıkarları da vardır.

97modelinglb2ou4.jpg

Yorumsuz...

bu nası bi resimdir yaa :D güzel tabikii :)

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi adama bi laf söylemek için o kişinin yaptığının daha iyisini yapmalısın.Sen onun yaptıklarından daha fazla hizmet ver bu ülkeye ondan sonra konuş...

sodalimon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen herhangi bir dinden olabilirsin. Ben gene saygı duyarım.

Anlamadım; bildiğim kadarıyla başkasının dinine dil uzatanın sonu bellidir, DİN'e göre...

Herhalde bir yanlışlık olsa gerek; yoksa, kömürden sonra din de mi dağıtılmaya başlanıyor (hoş kömürcülerle aboneciler farklıydı ya, neyse)...