Vodafone yeni senle ben tarifesi (resmen sınırsız gibi)

Bu konuyu okuyanlar

iakt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özet olarak şu şekilde

24sat boyunca 1,90

haftada15saat 5,90

ayda 30 saat 9.90

nerdeyse bir numarayla sınırsız gibi değil mi arkadaşlar,
yani aramızda bir ayda 30saaten çok telefonla konuşacak yoktur galiba aynı kişiyle :)

• Günlük Senle Ben Paketi seçilen bir Vodafone hattı yönüne 24 saat boyunca geçerli 1440 dakika(sınırsız) içerir.
  • Abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu durumda, 7 gün boyunca her 24 saatte bir paket ücreti abonenin hesabından düşülür ve paket yenilenir.
  • Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır. Toplamda 7 kez yenileme yapıldıktan sonra paket iptal edilir. Eğer 24 saat içerisinde yeterli bakiye koşulu sağlanamazsa yenileme yapılmaz ve paket iptal edilir.
  • Paketinin ücreti 1,9 TL'dir. Bu bedel paket alım mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL bakiyesi olması durumunda anında düşer. Paket talep edildiğinde abonenin yeterli bakiyesi yoksa 24 saat boyunca yükleme yapılması beklenir, 24 saat içerisinde yeterli bakiye koşulu sağlanamazsa talep geçersiz olur.
  • Abonelik için "GUNLUK SENLE BEN" , "GUNLUK 5XXXXXXXXX" ya da "GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.
  • Paket iptali için abone "IPTAL GUNLUK SENLE BEN", "IPTAL GUNLUK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 24 saatlik sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 24 saat sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  • Günlük Senle Ben Paketi için SMS kanalıyla numara güncelleme özelliği geçerli değildir.
HAFTALIK SENLE BEN
  • Haftalık Senle Ben Paketi seçilen Vodafone hattı yönüne 7 gün boyunca geçerli 900 dk içerir.
  • Haftalık Senle Ben Paketi faturasız abonelikler için 7 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir.Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
  • Paketinin ücreti 5,9 TL'dir.
  • Abonelik için "HAFTALIK SENLE BEN" , "HAFTALIK 5XXXXXXXXX" ya da "HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.
  • Paket iptali için abone "IPTAL HAFTALIK SENLE BEN", "IPTAL HAFTALIK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 7 günlük sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 7 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  • Abone dönem içerisinde (7 gün) 1 kez SMS kanalıyla arkadaş numarası değişikliği yapabilir. İlk numara değiştirilmek istenen, ikincisi yeni numara olmak üzere "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e gönderilerek numara değişikliği gerçekleştirilebilir.
AYLIK SENLE BEN
  • Aylık Senle Ben paketi seçilen Vodafone hattı yönüne 30 gün boyunca geçerli 1800 dakika içerir.
  • Aylık Senle Ben Paketi faturasız abonelikler için 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı aboneliklerde paket ücreti abonenin dönem faturasına yansıtılır.
  • Paketinin ücreti 9,9 TL'dir.
  • Abonelik için "AYLIK SENLE BEN" , "AYLIK 5XXXXXXXXX" ya da "AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.
  • Paket iptali için abone "IPTAL AYLIK SENLE BEN", "IPTAL AYLIK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  • Abone dönem içerisinde (faturasız hatlar için 30 gün, faturalı hatlar için fatura dönemi içerisinde) 1 kez SMS kanalıyla arkadaş numarası değişikliği yapabilir. İlk numara değiştirilmek istenen, ikincisi yeni numara olmak üzere "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e gönderilerek numara değişikliği gerçekleştirilebilir.
Senle Ben Paketleri
  • Bu paketten bireysel faturasız Vodafone aboneleri yararlanabilir.
  • Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
  • Bir müşteri en çok 3 adet Senle Ben Konuşma Paketi alabilir.
  • Bir abone seçtiği bir numara için sadece bir adet Senle Ben paketi satın alabilir.
  • Pakete abonelikler 7580 mesaj servisi, 7000 numaralı sesli yanıt servisi, Online Self Servis ve USSD servisi (*7000#) üzerinden ya da Vodafone Cep Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir, 7580 servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir.
  • Paketlerin ücretlendirme periyodu 30 sn'dir.
  • Paket aşımında görüşmeler abonenin kullandığı tarife üzerinden ücretlendirilir.
  • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
  • Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
  • Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez silinir.
  • Paket dakikaları, 3.şahıslara transfer edilemez.
  • Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir.
  • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.
  • Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Bu dakika paketiyle konferans görüşme servisi kullanılamaz.
  • Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
  • Dakika paketi, paket sahibi olmayan abonelerin satınalması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
  • Faturalı Aylık Senle Ben /Gece / Haftasonu Paketi Cep Avantaj Vodafone'lularla, Cep Avantaj Midi +, Cep Avantaj Her Yöne, Red Mini, Red, Red+, Faturalı Vodafonelularla Cep Limitsiz , Cep Limitsiz Vodafonelular, Cep Limitsiz Vodafonelular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Vodafone, Sabit Hatlar ve 750 Dk. Diğer Operatörler, Cep Limitsiz Vodafone, Cep Limitsiz Vodafone + Sabit Hat, Vodafone + Sabit Hat ve 1000 Dakika Diğer Ceplere tarifeleriyle birlikte alınamaz. Bu tarifeler mevcutta limitsiz şebeke içi dakika hakkı içerdiğinden sözkonusu paketlerin alınması abone lehine ayrı bir katkı sağlamayacaktır.
  • Paketi satın alacak abone ve/veya seçilen numaranın sahibi TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
  • Vodafone Senle Ben Konuşma Paketleri'ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 12 Nisan 2012 tarihi ile Haftalık Senle Ben Konuşma Paketi'nin fiyatı 5,9 TL, Aylık Senle Ben Konuşma Paketi'nin fiyatı 9,9 TL olarak güncellenmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
smdi aylık senle ben paketi yapmak istiyorum aylık 5xxxxxxxxx seklinde yazıp 7580 e yolluyorum fakat degerli abomiz bu işlem su anda gercekleştirlemiyor die mesaj geliyo ne yapmm gerek?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu pakette tek bir numara mı secmemiz lazım yoksa 2-3 tane numara secebiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
senle ben yazıp 7580 gönderiyorsun sınra istediğin nurayı yazıyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artık telefondan olmuyo dakkalar bayisine gitmek gerekiyo bilginiz olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lütfen bilginiz varsa yardimci olun iptal edemiyorum senle beni nasil oluyor bileniniz varmi yardimci olursaniz cok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki ben vodafone faturasızım erkek arkadaşım turkcell o zamn nasıl olcak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
senle ben paketinde olan aylık 30 saat bittti, tavsiye edeceğiniz başka bi paket/tarife var mı?
vodafone bi numara seçmem yeterli benim için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu paket iptal edilmiyo hepsini denedim olmuyo ne yapabilirim daha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaaa arkadaş Dinçer'in numarasını vereyim. Görüşme dökümünü çıkarın kendiniz bakın. Adam haftalık konuşuyor 30 saat. Elinden gelse aylık 9 tarife değiştirecek.