Windows açılış ekranından sonra monitör kapanıyor.

Bu konuyu okuyanlar

gokselece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün kasanın içini temizleyeyim dedim ve başıma bela aldım. Şimdi bilgisayar açılırken windows ekranı geliyor ama tam "hoş geldiniz" ekranı gelecekken monitör kendisi kapanıyor ve öylece kalıyor. Ama bilgisayar açık kalmaya devam ediyor. Sorun nedir Sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Ram'i takıp çıkardım ama hiçbir şey değişmedi?

Acaba BIOS ayarlarından birşeyler yapılabilir mi? Lütfen yardım edin...

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ekran kartını söküp takınız daha sonra yeniden açınız pcyi açılırsa yeniden driver yüklemesini yapınız eğer olmaz bağlantıları kontrol ediniz kasa içinden hdd kablosu vs iyice kontrol ediniz olmadı xp cdsi koyup kurtarmayı deneyiniz eğer oda sonuç vermezse muhtemelen en son çare format gibi bir durum gerekebilir bence ;)

gokselece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
souris46 dedi ki:
Ekran kartını söküp takınız daha sonra yeniden açınız pcyi açılırsa yeniden driver yüklemesini yapınız eğer olmaz bağlantıları kontrol ediniz kasa içinden hdd kablosu vs iyice kontrol ediniz olmadı xp cdsi koyup kurtarmayı deneyiniz eğer oda sonuç vermezse muhtemelen en son çare format gibi bir durum gerekebilir bence ;)

Teşekkür ederim deneyeceğim. Başka önerisi olan var mı arkadaşlar?

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
guvenli kipte acip ekran driverlarini uninstall edin.

saniyorum, resolution veya frequency ile ilgili bir sorun.

2003mst

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başlangıçta f8 ile aç ordaki seçeneklerden vga modunu etkinleştir seçeneğine gel ve enter la büyük bi ihtimal düzelir yani format filan alakası yok boşuna uğraşma