Kendinden sıkılmak

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102

Hiç kendinizden sıkıldığınız olurmu?
kendimden sıklıdığım olur hatta şu anda da sıkılıyorum kendimden %(

Muzurr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
keşke sıkılsam.Yanlız kalmayı hiç istemiyorum.Hep birileri olsun konuşayım kafam dağılsın istiyorum seçiL.Sanırım hayatımın en zor anlarını yaşıyorum.Ben hiç bu kadar cok ağlamamıştım , hiç bu kadar cok köşeye sıkışmamıştım.Hayatım hiç bu kadar zorlaşmamıştı...

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Muzurr dedi ki:
keşke sıkılsam.Yanlız kalmayı hiç istemiyorum.Hep birileri olsun konuşayım kafam dağılsın istiyorum seçiL.Sanırım hayatımın en zor anlarını yaşıyorum.Ben hiç bu kadar cok ağlamamıştım , hiç bu kadar cok köşeye sıkışmamıştım.Hayatım hiç bu kadar zorlaşmamıştı...
neden 10 bayandan 8 i hatta 9 u bu durumu yaşıyor.
yaradılış gereği mi acaba???

Muzurr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
centigrade dedi ki:
Muzurr dedi ki:
neden 10 bayandan 8 i hatta 9 u bu durumu yaşıyor.
yaradılış gereği mi acaba???

Bilemiyorum

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hayır aşkım olmasa sıkılırdım belki ama onun sayesinde hiç birşeyden sıkılmıyorum (S) (S)

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İnsan kendinden sıkılır mı hiç ben çok eğlenirim kendimle hatta yalnız kaldığımızda deli gibi dansederiz kendimle sohbet ederim kendimle tv izleriz beraber oyun oynarız maç yaparız gezeriz sahile gider sigara yakarız olmadı bir kadeh rakı atarız falan fila yanında en çok eğlendiğim kendimdir ;)

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
souris46 dedi ki:
İnsan kendinden sıkılır mı hiç ben çok eğlenirim kendimle hatta yalnız kaldığımızda deli gibi dansederiz kendimle sohbet ederim kendimle tv izleriz beraber oyun oynarız maç yaparız gezeriz sahile gider sigara yakarız olmadı bir kadeh rakı atarız falan fila yanında en çok eğlendiğim kendimdir ;)

Souris ;D +16 sektöründe yollarımız hep kafa kafaya çakışsada paralelliği burda yakaladım senlen :p

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
İnsan kendinden sıkılır mı hiç? Gece yastığa kafamızı koyduğumuzda kendimizle baş başa kalırız ve düşünürüz, bugün neler neler geçti diye... :^)

bertan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne güzel, yaratıcı Türk gençleri yine YAPICI başlıklar açmışlar.