Kablosuz modeme girenleri görme

Bu konuyu okuyanlar

fast-_-race

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın sdn ailesi;

bi konu hakkında bilginize ihtiyacım olucak benim kablosuz internetimi kullanılıyolar gibi hissediyorum bu bağlanan kişileri nasıl görebilirim. modemimde şifre var ama karşı komşumada internet verdiğim için şifreyi sürekli yenilesemde. üst katta başka bi komşununda girmeye çalıştığını hissediyorum çünkü evinde interneti yok bi yerlerden bağlanıyor bu da benim sanırım. yardımcı olursanız sevinirim. :):) girenleri görebiliyim ve engelliyebiliyim istiyorum.

(modemim exper)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Modemin arayüzünde bağlı olan bilgisayar ve aygıtları görüp engeleyebilirsin.

fast-_-race

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arayüzüne girdim. birincil ve ikincil bağlantılar vardı acaba bu iki kişi mi modemime bağlı olanlar

hpdesktop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu programı kullanarak ağınızdaki tüm trafiği görebilirsiniz. Ağ üzerindeki bilgisayarlardan tutun yazıcılara kadar ağa bağlı olan her cihazı denetleyebilirsiniz. Kablosuz ağınızda istenmeyen kişiler olduğunu düşünüyorsanız bu program ile o kişileride görebilirsiniz. Ağınızı düzenleminize yardım eder. Ek olarak Network Magic, ağınızın her zaman güncellenmiş bir haritasını verir. Kontrol panelini merkezileştirilen her yerden ev ağınızında uzakta erişim sağlamanıza imkan verir

http://hotfile.com/dl/137823370/9eb5055/Cisco_Network_Magic_Pro_v5.1.8354.0_Multilang_Crack.rar.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim modemim vodafone nasıl öğrenebilirim kim bağlanmış modemime

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modemine bağlı pc leri görmen için başlat menüsüne cmd yaz çıkanı aç ve oraya "net view" yaz o an senden başka bağlanan varsa pc adlarını görürsün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben bulamııyorummmmm skype-AtahanEko51tr ekleyin anlatın ne olur pls

Young.-.Warlock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ancak bunu anlatma gereği duydum

İlk adım olarak modem arayüzünüze girmek için gerekli olan

ağ ve paylaşım merkezine girin sağ tarafta erişim türü bağlantılar yazısında internetiniz gözüküyor olmalı, internetinizin ismine tıklayın.
açılan sekmede "ayrıntılar" yazısını göreceksiniz oraya tıklayın

Bu kısımda "IPv4 varsayılan ağ geçidi" bölümünde sizi 192.168._._ gibi bir sayı karşılıyor (son iki rakam çoğu kişide farklı son iki rakamınızı siz bulmuş oluyorsunuz) bu sayıyı internet tarayıcınızın arama bölümüne yazın ve modem arayüzüne girin. arayüz şifreniz varsayılan haldedir yani kullanıcı adı ve şifre admin admin şeklinde olmalı (bu da çoğu modemde değişir varsayılan şifrenizi google üzerinden bulabilirsiniz)

Arayüze girdiniz fakat şimdi ne yapacaksınız
modem arayüzünde bir sürü sekme olabilir sizlerin "DHCP" sekmesini bulmanız gerek

bu sekmeyi bulduğunuz taktirde "DHCP İstemcileri" gibi bir yazı ile modeme bağlı olan aygıtları görebilmiş olacaksınız

KOLAY GELSİN :D:D

Son mesajlar