Mozilla çökme habercisi

Bu konuyu okuyanlar

agali043

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar !
Firefox 2'de de oluyordu fakat firefox 3 yükledikten sonra hata verip kapanma olayını daha çok yaşamaya başladım.En son da aşağıdaki şey çıktı.

my.php

ffct3.th.png

Ne o, firefox felaket tellalığına mı başladı yoksa :D

Sizlerde de firefoxta böyle şeyler ortaya çıkıyormu.Ben ilk defa karşılaştım ta garibime gitti.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ilk defa böyle bir hata görüyorum
şimdiye kadar böyle sini görmedim
sen pc ye bi format at sonra dene
geçenlerde hata çogalınca ben format attım şu anda süper gidiyo

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Firefox kullanmadığım için eski hali nasıl dı bilmiyorum ama oturum kurtarma özelliği bu. Herhangi bir nedenden dolayı, Firefox istem dışı kapandığı zaman tekrar açtığınızda tüm sekmelerinizi ve pencerelerinizi geri getiriyor.

mortalrocky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aynısı banada oldu firefox 2 den kulladığın eklentiler varmı(bu forumda anlatılmıştı 2.0-3.0 uyarlama bu yöntemle kulladığın eklentiler)

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Beyler bana hatalı çıktı ama böyle değil
Sayfayı açmıyor değişik yazılar yazıyordu.
Sanırım arkadaşın gönderdiği firefox'u sevmeyen lamerların işi olabilir. Çünkü Mozilla Çöktü haberi gelmez arıza var veya geçici süreyle kapanmıştır gibisinden. Sen direk çöktü diyon aklınız alıyormu
herkese çalışmalarında kolay gelsin

agali043

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox kullanmadığım için eski hali nasıl dı bilmiyorum ama oturum kurtarma özelliği bu. Herhangi bir nedenden dolayı, Firefox istem dışı kapandığı zaman tekrar açtığınızda tüm sekmelerinizi ve pencerelerinizi geri getiriyor.

dediğin doğru kardeş.örneğin elektrik kesilmesiyle istem dışı kapandıktan sonra yeniden açtığında dediğin uyarıyı veriyor.yani bundan ayrı bir uyarı o

aynısı banada oldu firefox 2 den kulladığın eklentiler varmı(bu forumda anlatılmıştı 2.0-3.0 uyarlama bu yöntemle kulladığın eklentiler)

evet bikaç eklentim vardı 2 den kalma.ama zaten 3'ü kurunca bazılarının uyumsuz olduğunu eklentiler bölümünde yanlarındaki işaretlerden anlayınca kaldırmıştım.diğerleride çalışıyordu

Sanırım arkadaşın gönderdiği firefox'u sevmeyen lamerların işi olabilir. Çünkü Mozilla Çöktü haberi gelmez arıza var veya geçici süreyle kapanmıştır gibisinden. Sen direk çöktü diyon aklınız alıyormu

arkadaşım bu benim pc'de oldu.başka kimin işi olacak.laf attığını hissediyorum sanki :^)

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Bende aynısından 3 kere aldım. Uyumsuz eklentiler çok olduğu için bana göre. Saat başı güncellemelere bakıyorum, bu yüzden zorlanıyor.

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
agali043 dedi ki:

dediğin doğru kardeş.örneğin elektrik kesilmesiyle istem dışı kapandıktan sonra yeniden açtığında dediğin uyarıyı veriyor.yani bundan ayrı bir uyarı o

evet bikaç eklentim vardı 2 den kalma.ama zaten 3'ü kurunca bazılarının uyumsuz olduğunu eklentiler bölümünde yanlarındaki işaretlerden anlayınca kaldırmıştım.diğerleride çalışıyordu

arkadaşım bu benim pc'de oldu.başka kimin işi olacak.laf attığını hissediyorum sanki :^)
O zaman özür dilerim aklıma o geldi. Ayrıca ben hiç bir eklenti indirip kurmadım belki majeste arkadışımızın dediği gibi eklentilerde sorrun olabilir . Ben öyle sorunla karşılaşmadım

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben firefox 3 yükledim. Yukardaki menülerden birini tıkladığım anda aynen böyle çöküyor. Ne yapacağımı şaşırdım tekrar 2 yükledim..

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
sırf bu hatadan kurtulamamdan dolayı 2 yıllık tarayıcım olan firefox u bırakıp operaya geçtim ve mutluyum yaşasın opera

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
WaterBoy dedi ki:
sırf bu hatadan kurtulamamdan dolayı 2 yıllık tarayıcım olan firefox u bırakıp operaya geçtim ve mutluyum yaşasın opera

2 sürümünü yükledim ama aslında bende Maxthon a geçtim bu yüzden.

maho80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bendede var bu 2-3 günde bir oluyo ona yanmıyorum tam indirmenin sonuna denk geliyo indirdiğim hiç bir işe yaramıyor.

HeLLxXx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim firefox da çöktü bende 2.0 a döndüm bakalım ne olacak ???

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yıllardır firefox kullanırım
hiç bir sorunlar karşılaşmadım...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
demekki tesadüf değil herkesin çöküyor bende formattan önce ki yedeği kullanıyorum diye mi böyle oluyor diyordum şu anda firefoxa ait bütün kayıtları eklentileri silip baştan kurdum ve eklentileri tekrar yükledim bakalım ne olacak şu ana kadar çökmedi

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
FF 2 varken sorun yoktu, 3.0.3 ü yükledikten sonra bazı sitelerde yavaşlamaya,bazende hiç açılmamaya başladı,bikaç şey denedim biraz normale döndü ama hala tam verim alamıyorum.

evrenlim06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamün Aleyküm
ckmeks1.jpg

Mozilla Çökme Hatası Veriyor hic bir eklenti yok kaldırıp tekrar kuruyorum yinede aynı hata bir cok yolu denedim olmadı sadece 2.0.20 yi kuruyorum o oluyor yeni sürümü kurdugumda direk hata veriyor tamamen kaldırdım kurdum hatta regedit ten kaldırdım yine düzelmedi.
Lütfen Yardımcı Olun...

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Son sürüm yani 3.0.6 ile de bu problemler yaşanıyor mu? Çünkü bazı arkadaşlar yeni güncelleme ile çökme olayının ortadan kalktığını söylediler.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bende oldu bir kere.Birkaçyüz sekme açıktıda:D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bende hiç olmadı bakalım.

dogannn07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazen günde 20-30 kez çöküyor. Bütün formları dolaştım. Şu anda çözüm yok. Ne yaptıksa olmadı. İşin garibi sadece firefox değil, IE de çöküyor. Muhtemelen flashlarda bir sorun var.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Benim Firefox her 5 dakikada bir çöküyor. Javalı sayfalardan normal sayfalara geçince kesin çöküyor. Gmail'de çıkış yapınca çöküyor. Download yapınca çöküyor. Eski sürümlerde bu sorun yoktu bende.

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben 3-4 yıldır kulanıyorum henüz böyle bir hatayla karşılaşmadım..
Halen de FF kullanıyorum öncelikli olarak.. Sonra da Opera..

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ben bu hafta 2-3 defa karşılaştım yaa bazen de soluk hale gelip yanıt vermiyo deli oluyorum bırakmakta istemiyorum butun tarayıcılar yüklü ama sadece FF kullanıyorum böyle giderse benim notum FF olacaka benden zayıf alacak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bu olay RAM hatasından kaynaklanıo Ram değiştirin aynısını bende yaşadm araştırmadığım forum kalmadı bi bilgisayarcı arkdasımı yardımıyla sorunun RAM den kaynaklandığın tespit ettik şimdi cok rahatım