Hristiyan Forum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kacakci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
www.hristiyanforum.com bu sitede resmen Müslümanları barbar olarak gösteriyorlar bizi Müslüman oldugumuz için acıyorlar ve benim en çok sinirlendigim olay şu;

Bir Tane Müslüman buraya girip küfretmiş bunlarda diyorki "Baba(Tanrılarına verdikleri isim) o cahil bir dinin bireyi olduğu için onu affet yok onun için dua edeceğim yok efenim Müslümanlar bunlara kötü davranıyormus(!) da bunlar yinee onlara iyi davranıyormuş gibi şeyler

Forumda en kötü şey ise siz mesaj attınız hemen yayınlanmıyor çünkü moderatör inceliyor öyle yayınlıyor.Ben mesela siz yanlış yoldasınız böyle birşeyler dedim ama Müslümanlıga davet etmedim (çünkü o zaman mesajı hiç yayınlamazlar) ve benim mesajı yayınlamadılar

Buradan Tüm İslam Alemine seslemiyorum Bu sitede Müslümanlar barbar,vahşi ve cahil olarak gösterilmektedir.Lütfen bu siteye haddini bildirin...

Yönetici: İnsanlığın ölçütüyle ilgili fikirleriniz, hakaret içerdiği için başlıktan silinmiştir.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
O forumu biliyorum hatta admini eskiden müslümanmış sonradan kendini hristiyanlığa adamış ama kendisi de diyor bana yollamayın mail islam hakkında diye. Seviyeli tartışmalar oluyor orada çoğu saçma sapan şeyler kendi kendilerine bile uzlaşamıyorlar ama ben Müslümanlara hakaret görmedim. Ayrıca İslam dini hoşgörü dinidir, o arkadaş neden küfretmiş onlara bıraksın yaşasınlar dinlerini. Forumda faydalı bilgiler de var hristiyanlık hakkında %kaç doğru orasını bilemem.

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
farkında değilsin belki ama onların menfaatine olan şeyler yapıyorsun, yani reklamlarını ! Allah (c.c.) Kur'an-ı Kerim de kafirler için ne diyo;

109-KAFİRUN SURESİ:

1 - De ki: Ey kâfirler
    2 - Sizin taptıklarınıza ben tapmam.
    3 - Siz de benim taptığıma tapıcılar değilsiniz.
    4 - Ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim.
    5 - Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz.
    6 - Sizin dininiz size, benim dinim banadır....

Allah (c.c.) doğru söyledi.

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
walla ben kendi aramızda islam dininde epey bi carpısmalar var zannediyordum ama :) onlar bizden betermis yahu..Forumda 2-3 konuyu okumam yetti yani..(Papayla aralarıda acık %( ) :D o_O

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
papayla araları açık demek, Dan Brown ile de kötü onun da papayla bu böyle gider ...

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Yahu herkezin dini kendine.Sen nasıl hristiyanlardan nefret ediyor,hristiyan olduğu için onu öldüresiye dövmek istiyorsan,onlarda aynı duyguyu bize besliyor.İnce işler bunlar fazla kurcalamayın...

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
TuningMert dedi ki:
Yahu herkezin dini kendine.Sen nasıl hristiyanlardan nefret ediyor,hristiyan olduğu için onu öldüresiye dövmek istiyorsan,onlarda aynı duyguyu bize besliyor.İnce işler bunlar fazla kurcalamayın...

kendi adına konuş dostum, bizler Fatih'in evlatlarıyız ve hiçbirimizin içinde onların beslediği ırk ve din düşmanlığı olmaz.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
nyoo dedi ki:
TuningMert dedi ki:

kendi adına konuş dostum, bizler Fatih'in evlatlarıyız ve hiçbirimizin içinde onların beslediği ırk ve din düşmanlığı olmaz.

Bu cevabı sevdim işte.Keşke tüm zihniyet bu şekilde olsa.Malesef ülkemizde inanılmaz bir şekilde din takıntısı var.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Din birey için olduğu kadar toplum için de önemlidir. Kendi dinini üstün gören, başka dinleri aşağılayan, eşit görmeyen bir toplum ezik ve hastalıklı bir toplumdur. Davranışları onlardan olmayanlardan çok kendilerine zarar verir...

Ne bir Hıristiyan,ne bir Musevi, ne de bir Müslüman kimseye bir şey ispatlamak, kimseyi Tanrı için hor görmek zorunda değildir.

Din, insanın Tanrı'sıyla aralarında doğal yolla oluşan bağdır sadece...

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler sövemedikten yapamadıktan sonra içine atıp bir hitler bir bush parada onlarda gerisi felluce

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Benim bu siteden haberim yoktu. Yakın zamanda kapanır merak etmeyin

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
TuningMert dedi ki:
nyoo dedi ki:
TuningMert dedi ki:

Bu cevabı sevdim işte.Keşke tüm zihniyet bu şekilde olsa.Malesef ülkemizde inanılmaz bir şekilde din takıntısı var.

Katıldığın mesajda da Din takıntısı var, iyi düşün!

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
buna kendi kendini eglendirmek denir.

din bilgisi ve ahlak kulturu forumlarina ateist olun, akilli olun tarzi seyler yazmak nasil insanlari geriyorsa, gidip hristiyan foruma, yanlis yoldasiniz diye yazmak oylesine gereksizdir.

özel.üye

Asistan
Reaksiyon puanı
4
idealterror dedi ki:
buna kendi kendini eglendirmek denir.

din bilgisi ve ahlak kulturu forumlarina ateist olun, akilli olun tarzi seyler yazmak nasil insanlari geriyorsa, gidip hristiyan foruma, yanlis yoldasiniz diye yazmak oylesine gereksizdir.

Buna sen karar veremezsin. Kimin yanlış yolda olup olmadığını bir sen mi biliyorsun yani :D

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
kacakci dedi ki:
www.hristiyanforum.com bu sitede resmen Müslümanları barbar olarak gösteriyorlar bizi Müslüman oldugumuz için acıyorlar ve benim en çok sinirlendigim olay şu;

Bir Tane Müslüman buraya girip küfretmiş bunlarda diyorki "Baba(Tanrılarına verdikleri isim) o cahil bir dinin bireyi olduğu için onu affet yok onun için dua edeceğim yok efenim Müslümanlar bunlara kötü davranıyormus(!) da bunlar yinee onlara iyi davranıyormuş gibi şeyler

Forumda en kötü şey ise siz mesaj attınız hemen yayınlanmıyor çünkü moderatör inceliyor öyle yayınlıyor.Ben mesela siz yanlış yoldasınız böyle birşeyler dedim ama Müslümanlıga davet etmedim (çünkü o zaman mesajı hiç yayınlamazlar) ve benim mesajı yayınlamadılar

Buradan Tüm İslam Alemine seslemiyorum Bu sitede Müslümanlar barbar,vahşi ve cahil olarak gösterilmektedir.Lütfen bu siteye haddini bildirin...

Yönetici: İnsanlığın ölçütüyle ilgili fikirleriniz, hakaret içerdiği için başlıktan silinmiştir.
bence sen boşuna paniğe kapılıyorsun.sen bu adresi vermeden önce burdaki birçok arkadaşın bu forumdan haberi bile yoktu sayende tıklanma oranları arttı.
yıllardır misyonerler iş başında memlekette bunda şaşıracak bişe yok.bundan sonra da iş başında olmaya devam edecekler.onlar işlerini gorevlerini yerine getiriyorlar.
mülümanları barbar gibi göstermeleri de doğal çünkü onların kutsal saydığı kitaplarında müslümanların katledilmesi gerektiği yazıyor.
ayrıca eğer bunların sözüne kanıp ben din değiştirdim diyen adam varsa zaten öyle adamın bize gereği yok varsın hrıstiyan olsun.zaten din değiştirenlerin kökünü araştırırsan sonunda gene başka bir dinden dönmüş atasını bulursun.korkmaya gerek yok korkulacak bişe yok.
müslümanlığı çocuklarımıza sağlam aşılarsak bizden sonraki nesili de kandırmazlar Allahın izniyle.
Allah yar ve yardımcımız olsun.elbette eli boş durmamak lazım.ancak boş laflarla değil icraata dökerek bunu gösterebiliriz.
daha sık camileri doldurmamız lazım.sadece cuma namazlarında değil ne zaman müasitsek gidip cemaat halinde namaz kılmalıyız.özellikle sabah namazını cemaat halinde kılın ki küffara en büyük gözdağını bu namaz ile verirsiniz.
ayrıca camilere mümkün mertebe yardım edin.kuran kurslarına da.bunlar dinimizin teminatı olarak bu memlekette durduğu müddetçe Hiçbir misyonerden veya onların saçma zırva beyin yıkama timlerinden korkmaya gerek yok.
tekrardan Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum.

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
notum "kacakci" kardeşe :
ne işin var kardeşim o sitede? hristiyan forumda müslümanlığı övecek değiller ya seninki de ayrı bir cinslik. FB sitesinde GS' yi mi övecekler hayret birşeysin valla.

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
özel.üye dedi ki:
Buna sen karar veremezsin. Kimin yanlış yolda olup olmadığını bir sen mi biliyorsun yani :D

sevgili rave,

/*ironi ironi ironi
Buna sen karar veremezsin. Kimin yanlış yolda olup olmadığını bir sen mi biliyorsun yani :]
ironi ironi ironi*/

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kacakci dedi ki:

Brawo sanal cihadı ilan etmişsin.Ne kadar hazımsız insanlarsınız siz.İstersen kilise basıp papazları da vuralım.

Otur uslu uslu yerine .Varsa fikrin çık adam gibi savun.

Bir de adamlar bize barbar diyor diye şikayet etmişsin.Tekrar brawo.

Madımak'ı yakan adamlar,haçlı seferlerini düzenleyenler,yahudileri kesenler,filistinde müslümanları öldürenler de senle aynı kafada yobazlardı.

Kendine gel.

(Not: Kimse hristiyanları kolladım sanmasın.Bence tüm dinler birbirinden beter.Kolladığım şey insanlık duygusu,barışçılıktır.)

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:DDDDDDDDDefet kimsenin sitesine hoştt demeye hakkınız yok

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orcagada dedi ki:
Brawo sanal cihadı ilan etmişsin.Ne kadar hazımsız insanlarsınız siz.İstersen kilise basıp papazları da vuralım.

Otur uslu uslu yerine .Varsa fikrin çık adam gibi savun.

Bir de adamlar bize barbar diyor diye şikayet etmişsin.Tekrar brawo.

Madımak'ı yakan adamlar,haçlı seferlerini düzenleyenler,yahudileri kesenler,filistinde müslümanları öldürenler de senle aynı kafada yobazlardı.

Kendine gel.

(Not: Kimse hristiyanları kolladım sanmasın.Bence tüm dinler birbirinden beter.Kolladığım şey insanlık duygusu,barışçılıktır.)

hepsinde ergenokon parmagi var. bilip bilmeden konusma. :p
hatta turkiyedeki yobazlasmaya bile ergenekon sebep olmus.

hatta kimsenin bilmedigi bir sey daha var. dunyadaki butun masonlar turkmus ve eski turk destaninin tekrarlanmasini esas alan bu masonlar turkluge onem verdigi icin orgute ergenekon ismini vermis. yahudiler de turkmus, hirstiyanlar da turkmus, butun dunya turkmus. (&)

neyse kissadan hisse insan sacmalayinca super bir varlik haline donusuyor.

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu adamlar bana kitap göndermişti :|

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
idealterror dedi ki:
hepsinde ergenokon parmagi var. bilip bilmeden konusma. :p
hatta turkiyedeki yobazlasmaya bile ergenekon sebep olmus.

hatta kimsenin bilmedigi bir sey daha var. dunyadaki butun masonlar turkmus ve eski turk destaninin tekrarlanmasini esas alan bu masonlar turkluge onem verdigi icin orgute ergenekon ismini vermis. yahudiler de turkmus, hirstiyanlar da turkmus, butun dunya turkmus. (&)

neyse kissadan hisse insan sacmalayinca super bir varlik haline donusuyor.

Kinayeli yazmayı sevdiğini daha önceki yazılarından bildiğim için bunu da hoş bir kinaye olarak değerlendiriyorum.

Ama dikkatli olunması ve dalga geçilmemesi gereken bir konu bu.Pek çok insanı bunun gibi tahrikler galeyana getirmiştir bilirsin.

İyi insanların bile gerekli duyguları kabartıldığında nasıl da canileştiği aşikardır ve din bu konudaki en has örnektir.

Tüm gaza getirme denemeleri böyle saçmalamalarla başlıyor ve sonu kötü bitiyor.

Dikkat etmek lazım.

Saygılar...

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet yuzde yuz katiliyorum. din garip bir olgu. din icin adam da oldurulur, dini butun insan ahlakli da sayilir.

vesselem, insanlar sapitmaya basladi mi bi kere tutabilene askolsun.

ayrica beni anladigin icin tesekkur ederim.

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41

Çok doğru söylemişsin. Bizim toplumumuzdaki insanların çoğu onları bir kaşık suda boğmak istiyor. Onlar da bizi . Ama bunlar gereksiz herkezin dini kendine.
Hıristiyanlara doğru yolu bulun diyoruz ama bu çok zor Çünkü onlar bu dini annesinden babasından öğreniyor benimsiyor.Size şimdi Hıristiyan olun deseler olurmusunuz ? Hayır . O zaman bırakın herkez kendi dinine.

Ottomanzo

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Dikkatli olmak lazim! propagandalara kanmamak lazim! Devletinde bu takim orgutlere karsi onlemler almasi lazim!
NAsil youtube kapatiyorSan bu takim sitelere, orgutlere karsida onlemler anlamisin!

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Dikkatli olmak lazim! propagandalara kanmamak lazim! Devletinde bu takim orgutlere karsi onlemler almasi lazim!
NAsil youtube kapatiyorSan bu takim sitelere, orgutlere karsida onlemler anlamisin!

Bu ülke'de din özgürlüğü var . İnsanlar dinlerini özgürce , başkalarına zarar vermeden yaşayabilirler. Tabii ateist'ler de aynı şekilde inananlara ve inandıklarına hakaret etmeden :excl:

Ottomanzo

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Dogru din ozgurlugu var kimileri icin ;) sakali oldugu icin askeri hastanelere alinmayan amcalarimizda, dedelerimizde bu din ozgurlugunden yararlaniyor sanirim!

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dogru din ozgurlugu var kimileri icin ;) sakali oldugu icin askeri hastanelere alinmayan amcalarimizda, dedelerimizde bu din ozgurlugunden yararlaniyor sanirim!

bunu ayrı bi başlık açarak gündeme getir istersen konuyla pek alakalı değil uzar yoksa bu konu .

condorblackfoal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer gerçekten müslümanlığı sövüyorlarsa o site 2 gün içinde kapanır...;)

bsrcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kapatan olursa kapanır... ayrıca ne söylerlerse söylesinler biz kendimizi biliyoruz... ama yetmiyor bizde şöyle bi site yapıp müslümanlığı açıklayıcı bir şekilde bütün dünyaya tanıtsak o sitenin bir daha adı bile anılmaz... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar