Toshiba FN tuşu kısayolları ?

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Merhaba Arkadaşlar ,

Toshiba'nın FN tuşu kısayollarını ve ayrıca kapat tusu kolaylıgı nasıl yapıyoruz ...

--- Mesaj Güncellendi ---

yardım arkadaşlar ....

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Fn tuşlarının kısayollarını öğrenmek istiyorum birde kapat kısayoluna ayarlamak istiyorum

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Fn + Esc : Sesi Acar veya Kapatır
F1 : Ekranı Anında güvenlik için karartır
F2 : Güç tasarrufu modunu değiştirir
F3 : Bilgisayarı Uyku modunda kapatır
F4 : Bilgisarayarı hazırda bekletme modunda kapatır
F5 : Etkin ekran aygıtını değiştirir
F6 : Ekran parlaklıgını azaltır
F7 : Ekran parlaklıgını artırır
F8 : Kablosuz LAN haberleşmesi özelleğini etkinleştirir veya devre dışı bırakır
F9 : Touch Pad işleyişini etkinleştirir veya devreden çıkartır
Space : Ekran Çözünürlüğünü değiştirir

EDİT: hepsini buldum arkadaşlarda ben bunlardan birisini kapat tusu olarak ayarlamak istiyorum nasıl yapacam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yardıma ihtiyacım var: FN ve F1-12 + FN-esc tuşlarım çalışmamaya başladı. Sanırım bunları bir şekilde kilitledim. Bu kısayolları tekrar kullanabilmek istiyorum. Örneğin FN+F8 ile Wirelessi açmak istiyorum ama şu an hiçbir işe yaramıyor FN tuşu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benımde buyuk bir sorunum var benım fn tuşu çalışır gözukuyor ama çalışmıyor ben xp kullancısıyım ve tekrar xp kullanıyorum format attım klavyem degişti resmen ( o ) harfine bastıgımda ( 6 ) yazıyor ( j ) harfine bastıgımda ( 1) yazıyor bu sorun neden lütfen yardımcı olursanız sevınırım ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benımde buyuk bir sorunum var benım fn tuşu çalışır gözukuyor ama çalışmıyor ben xp kullancısıyım ve tekrar xp kullanıyorum format attım klavyem degişti resmen ( o ) harfine bastıgımda ( 6 ) yazıyor ( j ) harfine bastıgımda ( 1) yazıyor bu sorun neden lütfen yardımcı olursanız sevınırım ...

Alt+Shift'e bas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim laptobumun markası toshiba. Ben knight online oynuyorum fakat fn tuşuna basmadan f tuşlarını çalıstıramıyorum ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde Toshiba Metin2 oynuyorum ve fn tuşunu kullanmadan F1-F2-F3.. tuşlarını kullanmak istiyorum tamam BIOS'la yapılıyor ama Toshibada BIOS nerde ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,bnm toshiba satellite a300 bilgisayarımin şifresi bloke olmuştu ama hala klavyesi çalışıyordu ve sonrasında touchpad calışmamaya başladı ayrıca ekran power butonuna basıp kapatıp açtığım zaman toshiba yazısından sonra siyah ekran gözüküyor üstte sadece _ çizgi var..acaba f1 e basıp ekran güvenliğini mi etkinleştirdim..yardımcı olursanız sevinirim..teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TOSHİBA L750 kullanıyorum ses tamamen kapandı ve fn+esc tuşuna bastığımda sesi açmıyor ne yapmalıyım acil cevap bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:
F1: Yardım penceresini açar
F2: Dosya ve klasörlerin isimlerini değiştirmekte kullanılır.
F3 : Arama penceresini açar.
F4 : Adres çubuğu menüsünü açar.
F5: Dosya veya klasörün içeriğini yeniler.
F6:Çalışma sayfası, Şerit, görev bölmesi ve Yakınlaştırma denetimleri arasında geçiş yapar. Bölünmüş bir çalışma sayfasında (Görünüm menüsü, Bu Pencereyi Yönet, Bölmeleri Dondur, Pencereyi Böl komutu), F6 tuşu bölmeler ile Şerit alanı arasında geçiş yaparken bölmeleri ayır seçeneğini ekler.
F7:Etkin çalışma sayfasında veya seçilen aralıkta yazım denetimi yapmak için Yazım Denetimi iletişim kutusunu gösterir.
F8:Genişletme modunu açar veya kapatır. Genişletme modunda, durum çubuğunda Genişletilmiş Seçim görüntülenir ve ok tuşları seçimi genişletir.
F9:Tüm açık çalışma kitaplarının tüm sayfalarını hesaplar.
F10 tuşu (Etkin programda menü çubuğunu etkinleştirir)
F11 : Pencereyi tam ekrana dönüştürür.
F12:Farklı Kaydet iletişim kutusunu görüntüler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu programı nerden bulabilirim düzgün çalışmıyor tekrar yüklemek istiyorum sitesinde bir sürü program var doğru program hangisi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bluetooth.... önceden vardı ..ne olduysa yok oldu.. ne yaptıysam geri getiremedim ... lütfen yardımcı olurmusunuz ?
toshiba da .. teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:( arkadaşlar benim pc modeli toshıba L505..FN tuşum çalışmıyor..o çalışmadığı için hiçbir F tuşu da çalışmıyor..önceden FN tuşuna basınca ekranın üst tarafından tüm F tuşlarının kısayollarını gösteren bi tablo iniyordu artık o da yok..pc de kurcalamadığım yer kalmadı ama bulamadım..nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim..hiç format atılmadı bu arada..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fn tuşuna basıyorum ama çalışmıyor napmalıyım klavye sağlam drşvermi yok ardım etseniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar toshiba a300 satellite laptopum var hiçbir tuşu çalışmıyor.sanırım tuş kilidi gibi bişey var.nasıl açabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler