Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
İnstagram'da beğendiğim bütün fotoğrafları nereden görebilirim? Telefonda sadece belli bir kısmını gösteriyor :(

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar küçücük bir sorum olacak.

Şey on sekiz yaşının altındakilerin üzerine hat veriyorlar mı? :)

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Kotaların yenilendiğiyi oldu çoktandır hasretim bu hızlara
c83c4c69480650edae987a9309cf66e2.jpg

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Ya bende vodafona gecicem 18 e daha grmedm numara tasiyabilioz mu

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
---

Sağol. Şuan Avea kullanıyorum hiç sevmedim. Birde Turkcell'e bakalım. :D

Ben vodafone'dan geçtim avea'ya ama vodafone'u tavsiye ederim.

Özellikle Karadeniz'de vodafone'un çekim kalitesi muazzam.Avea'da büyük farklar yok ama Karadeniz'de iyi çekmediği hakkında yorumlar duydum.Akrabaların çoğu orada ve ziyarete de gidiyoruz her sene.Bakalım çok üzecek mi Avea?

Anne tarafımın tamamı vodafone'lu.

Mesela cihaz alınacaksa ya da RED kurumsal konusunda VODAFONE 1 numara.

Üzerse de Vodafone'a dönerim geri.

Vodafone'dan geçme sebebim kişisel oralara hiç girmiyorum.

Avea'nın 23 tl'lik 2GB 500 DK 5000 SMS'ine çok benzer tarife vodafone'da var.Freezone çok avantajlı.Kesinlikle faydaları büyük.Hani düşüncen varsa Vodafone'u değerlendir derim.

---

Ya bende vodafona gecicem 18 e daha grmedm numara tasiyabilioz mu

Olur diye düşünüyorum hat alınıyorsa taşınabilir de değil mi?

Kardeşimin vodafone hattı benim üzerime kayıtlı ve 18 altıyım.

Faturalı mısın ve 12-24 ay kontrat imzalamış mıydın?

Diğer türlü sorun çıkmaz.

Vodafone operatörler arasında f/p kralı kimse haksızsın diyemez.Çekmediği yer olabilir ona bir şey denemez.Yiğidi öldüreceksin ama hakkını yemeyeceksin.

---

Çok az değil mi?Kelepirin kelepiri olmuş yemin ediyorum keşke tamir ettirseydin :eek:hmy: :(.

---

Linux mint 17'e işlevsel + Türkçe + Arayüzü sıkıcı olmayan müzik çalar öneriniz var mı?

Audation mudur nedir onu kullandım,Banshee kullandım,Clementine kullandım.

Clementine hoşuma gitmişti hele lyric bölümü en çok işime yarayan şeydi.Ama arayüz çok karışıktı.Linux kurtlarının cevaplarını bekliyorum?

---

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Ben vodafone'dan geçtim avea'ya ama vodafone'u tavsiye ederim.

Özellikle Karadeniz'de vodafone'un çekim kalitesi muazzam.Avea'da büyük farklar yok ama Karadeniz'de iyi çekmediği hakkında yorumlar duydum.Akrabaların çoğu orada ve ziyarete de gidiyoruz her sene.Bakalım çok üzecek mi Avea?

Anne tarafımın tamamı vodafone'lu.

Mesela cihaz alınacaksa ya da RED kurumsal konusunda VODAFONE 1 numara.

Üzerse de Vodafone'a dönerim geri.

Vodafone'dan geçme sebebim kişisel oralara hiç girmiyorum.

Avea'nın 23 tl'lik 2GB 500 DK 5000 SMS'ine çok benzer tarife vodafone'da var.Freezone çok avantajlı.Kesinlikle faydaları büyük.Hani düşüncen varsa Vodafone'u değerlendir derim.

Olur diye düşünüyorum hat alınıyorsa taşınabilir de değil mi?

Kardeşimin vodafone hattı benim üzerime kayıtlı ve 18 altıyım.

Faturalı mısın ve 12-24 ay kontrat imzalamış mıydın?

Diğer türlü sorun çıkmaz.

Vodafone operatörler arasında f/p kralı kimse haksızsın diyemez.Çekmediği yer olabilir ona bir şey denemez.Yiğidi öldüreceksin ama hakkını yemeyeceksin.

Çok az değil mi?Kelepirin kelepiri olmuş yemin ediyorum keşke tamir ettirseydin :eek:hmy: :(.
Faturasızım ve lanet avea istanbulun orta yerinde çekmiyor okulda internet çok lazm oluyor ama giremiyorum kısacası lanet bir operatör.. Vodafonun tarifeleri de avea ile aynı sayılır hiç olmassa hizmet daha iyi.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Faturasızım ve lanet avea istanbulun orta yerinde çekmiyor okulda internet çok lazm oluyor ama giremiyorum kısacası lanet bir operatör.. Vodafonun tarifeleri de avea ile aynı sayılır hiç olmassa hizmet daha iyi.

Vodafone'un çok ucuz tarifesi yok ama orta seviyede hele freezone'lu isen karşılığını iyi veriyor.

Hele kurumsal istiyorsan Avea'nın ahmak Prime'ı Turkcell'in elmas ister gibi kazıkladığı Platinum hizmetlerinin arasında Vodafone RED melek gibi helal para kalıyor.

Vodafone,esnaf'ın,işveren'in operatörü.Genellikle memurlar da tercihini Vodafone'dan kullanıyor.Turkcell ya tam zenginlerin ya da ekmeği zor bulanların kullandığı operatör.Avea TeenCell diye takılıyor.Ama doğru öğrencilerin %70'lik kısmı Avea'dadır herhalde.

Resmen sizi soyuyoruz diyorlar ya.

O 25 tl'lik kampanya mükemmel ama alım bitmiş.

500 DK 1000 SMS 2GB internet vardı içinde.Freezone kampanyasıydı.

Kampanyaları takip edip direkt geçmeni öneririm.Bu arada avea hattın kime ait?Kendineyse freezone işlemi kolaylaşır.Sana ait değilse o kişiyle bir vodafone bayisine gidip freezone'lu olacağım da hattım baba/ana/teyze/dayı/hala/amca/enişte...'e ait diyeceksin.

Onlar hattı üstüne alacaklar ya da o kişinin üstünde kalıp kontrolü sana bırakırlar.

Devretme işlemi de olur diye biliyorum.Turkcell'de 42 TL,diğer operatörlerde ücretsiz bir şekilde hat devrediliyor.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Vodafone'un çok ucuz tarifesi yok ama orta seviyede hele freezone'lu isen karşılığını iyi veriyor.

Hele kurumsal istiyorsan Avea'nın ahmak Prime'ı Turkcell'in elmas ister gibi kazıkladığı Platinum hizmetlerinin arasında Vodafone RED melek gibi helal para kalıyor.

Vodafone,esnaf'ın,işveren'in operatörü.Genellikle memurlar da tercihini Vodafone'dan kullanıyor.Turkcell ya tam zenginlerin ya da ekmeği zor bulanların kullandığı operatör.Avea TeenCell diye takılıyor.Ama doğru öğrencilerin %70'lik kısmı Avea'dadır herhalde.

Resmen sizi soyuyoruz diyorlar ya.

O 25 tl'lik kampanya mükemmel ama alım bitmiş.

500 DK 1000 SMS 2GB internet vardı içinde.Freezone kampanyasıydı.
Ya 5 lira fazla veriyim ama hizmet göriyim avea nın iyi yaptığı tek şey reklam onun haricinde boş bir operatör.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ya 5 lira fazla veriyim ama hizmet göriyim avea nın iyi yaptığı tek şey reklam onun haricinde boş bir operatör.

Vodafone ile 6 yıl geçirdim 1 ay oluyor avea'lı olalı.

Elimden geldiğince yardımcı olurum kafanda soru işareti olursa :).

Mesela vodafone'da faturasız arayan kim servisi ücretsiz.Avea ve Turkcell'de ücretli.

Vodafone faturasız ayda bir telsiz kullanım kesiyor.Diğerleri kesiyor mu bilmiyorum.Turkcell kesmezse olmaz kesin kesiyordur da avea benden kesmedi henüz.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] Bende Vodafone'dan Avea'ya geçtim. Vodafone iyiydi ama ısınamadım niyeyse. Birde Turkcell'e bakıyım diyorum. :D

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
@pinterest Bende Vodafone'dan Avea'ya geçtim. Vodafone iyiydi ama ısınamadım niyeyse. Birde Turkcell'e bakıyım diyorum. :D

Turkcell'e geçer miyim düşünemiyorum bile.

Rekabet kurulu falan diyorlar da bu kadar olmaz yani.

Sanki bize büyük şeyler vaat ediyor da bu kadar para karşılık bekliyor.

Ama gerçek şu ki çekim kalitesi mükemmel.

Ucuza mükemmellikte Vodafone sağlıyor gibi.Ben de ısınamadım Vodafone'a.

Devir işlemlerine 42 TL istemek nedir el insaf.Tarifelerine değinmiyorum bile çok çok kazık.

Platinum'undan tut cihaz satın alma işlemine gnctrkcll paketleri bile pahalı.

En ucuz tarifeleri (üçlü paketler) 39 TL'den mi ne başlıyor.

Rica ediyorum istisnaları saymayın

Her şeye para istiyor hat kesmeye 50 TL derse çığlık atacağım şimdi.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Vodafone ile 6 yıl geçirdim 1 ay oluyor avea'lı olalı.

Elimden geldiğince yardımcı olurum kafanda soru işareti olursa :).

Mesela vodafone'da faturasız arayan kim servisi ücretsiz.Avea ve Turkcell'de ücretli.

Vodafone faturasız ayda bir telsiz kullanım kesiyor.Diğerleri kesiyor mu bilmiyorum.Turkcell kesmezse olmaz kesin kesiyordur da avea benden kesmedi henüz.

Teşekkürler sorum olursa seni rahatsız etcem :D
Telsiz için avea da para alıyor turkcell bende bilmiyorum :)

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Turkcell'e geçer miyim düşünemiyorum bile.

Rekabet kurulu falan diyorlar da bu kadar olmaz yani.

Sanki bize büyük şeyler vaat ediyor da bu kadar para karşılık bekliyor.

Ama gerçek şu ki çekim kalitesi mükemmel.

Ucuza mükemmellikte Vodafone sağlıyor gibi.Ben de ısınamadım Vodafone'a.

Devir işlemlerine 42 TL istemek nedir el insaf.Tarifelerine değinmiyorum bile çok çok kazık.

Platinum'undan tut cihaz satın alma işlemine gnctrkcll paketleri bile pahalı.

En ucuz tarifeleri (üçlü paketler) 39 TL'den mi ne başlıyor.

Rica ediyorum istisnaları saymayın

Her şeye para istiyor hat kesmeye 50 TL derse çığlık atacağım şimdi.

Avea'da kal mı diyorsunuz?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
telefonculara sordum 220 tl ye yaparız ekranı dediler ama ne kalitede bir ekran takarlar belli değil.

üstelik garantisi de bozuluyor yetkisiz kişiler yapınca :)

bu şartlar altında pekte ucuza gitti sayılmaz aslında :)
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION]

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
telefonculara sordum 220 tl ye yaparız ekranı dediler ama ne kalitede bir ekran takarlar belli değil.

[MENTION=417926]pinterest[/MENTION]

İphone 5s miydi cihaz ? Eğer 5s ise apple storedan randevu al(maya çalış)ıp şansınızı denemenizi öneririm :) Hakkı Alkanın videosu vardı eğer hatırlarsınız ekranı kırık iphone 6 nın üzerine 270₺ verip aynısının yenisini almıştı. Buna istinaden apple store ile görüşmenizi tavsiye ederim :) Eğer cihazınız hatırladığım gibi 5s ise .

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432

@pinterest

Hocam keşke forumda satmak için konu açsaydınız. Temiz ise belki alabilirdim :sleep:

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] VLC'nin üzerine player tanımam hem video hem ses olarak ama alternatif olarak rhythmbox var

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
"ttnet yalın internete ayrı bir ücret alıyor mu" ?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
İphone 5s miydi cihaz ? Eğer 5s ise apple storedan randevu al(maya çalış)ıp şansınızı denemenizi öneririm :) Hakkı Alkanın videosu vardı eğer hatırlarsınız ekranı kırık iphone 6 nın üzerine 270₺ verip aynısının yenisini almıştı. Buna istinaden apple store ile görüşmenizi tavsiye ederim :) Eğer cihazınız hatırladığım gibi 5s ise .

Hocam keşke forumda satmak için konu açsaydınız. Temiz ise belki alabilirdim :sleep:

hayırlısı hocam :) sattım gitti artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...