Ev Telefonunu Arayanı Bulma?

Bu konuyu okuyanlar

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ev telefonunu arayan birini nasıl bulabiliriz?
Biraz araştırdım Caller CD Pro diye bir program söylüyorlar. Ancak programı internetten bulamadım.

Turk Telekomun böyle bir hizmeti yok galiba. Faturayla birlikte gelen kağıtları hiç incelemem ancak o kağıtlarda sadece aranan numaralar yazıyordu hatırladığım kadarıyla.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Eğer doğru anladıysam, ev telefonunu arayanların numaralarını görmek istiyorsun.Öncelikle bunun için Caller ID desteği olan bir sabit telefon almalı ve TürkTelekom'un 444 1 444 numaralı telefonunu arayarak bu hizmeti açtırmak istediğini söylüyorsun 1-2 gün içinde açılıyor. Böylece evini arayan herkesin numarasını görebilirsin.

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Elmacik dedi ki:
Eğer doğru anladıysam, ev telefonunu arayanların numaralarını görmek istiyorsun.Öncelikle bunun için Caller ID desteği olan bir sabit telefon almalı ve TürkTelekom'un 444 1 444 numaralı telefonunu arayarak bu hizmeti açtırmak istediğini söylüyorsun 1-2 gün içinde açılıyor. Böylece evini arayan herkesin numarasını görebilirsin.

Elmacık abim doğru açıklamış :)

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Elmacik dedi ki:

En yakın zamanda Caller ID Destekli bir telefon almam lazım :)

İntikamım feci olucak adamın biri gece 4'de 5'te arayıp rahatsız ediyor. Hayır ben o saatte zaten pc başında oluyorum sorun olmuyor ama evdekiler rahatsız oluyorlar.

Telefonu açıp öle bırakıyorum nasıl olsa o aradı diye :)

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Buraktuna dedi ki:
Elmacik dedi ki:

En yakın zamanda Caller ID Destekli bir telefon almam lazım :)

İntikamım feci olucak adamın biri gece 4'de 5'te arayıp rahatsız ediyor. Hayır ben o saatte zaten pc başında oluyorum sorun olmuyor ama evdekiler rahatsız oluyorlar.

Telefonu açıp öle bırakıyorum nasıl olsa o aradı diye :)

gizliden ararsa yine göremessin ama... GSM gibi

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
gizliden ararsa yine göremessin ama... GSM gibi

Bilgi için saol ademaktekin. Ancak gizliden arayıp da küfür edersem bana dava açamaz.
Onuda biliyor musun? :)

Son mesajlar