Kullanım Detaylarınızı Öğrenin | Avea | Turkcell | Vodafone

Bu konuyu okuyanlar

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
BTK'nın sitesinde yapılan açıklamaya göre; kontörlü/faturalı hat kullanıcıları kullanım detaylarını operatörlerinin internet sitesinden öğrenebilecekler.

Avea Online İşlemler Merkezi

Turkcell Online İşlemler Merkezi

Vodafone Online İşlemler Merkezi

MOBİL TELEFON ABONELERİ İÇİN İNTERNET ORTAMINDA AYRINTILI FATURA VE KULLANIM DETAYI

Tüketicilerin mobil sektörde en çok şikâyet ettikleri konuların [14/08/2012 ile 14/02/2013 tarihleri arasında Kurumumuza iletilen şikayetler içindeki salt faturalama şikayeti oranı: %39] başında faturalar gelmektedir. Bu amaçla tüketicilerin kullanmakta oldukları hatlara ilişkin kullanım detaylarını görebilmesi amacıyla başlatılan çalışma neticesinde; faturalı ve faturasız mobil telefon aboneleri mobil işletmecilerin internet sitelerinde yer alan Online İşlem Merkezi’ne giriş yaptıklarında, faturasız hatlar için kullanım detaylarına, faturalı hatlar için ise ayrıntılı fatura bilgilerine ulaşabilmektedirler.
Tüketicilerin internet üzerinden ücretsiz olarak ayrıntılı faturalara ve kullanım detaylarına (faturalı ve faturasız tüm aboneler) erişebilme imkânının sağlanmasının, tüketici mağduriyetlerinin azalmasına katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

https://tuketici.btk.gov.tr/haber/?id=73

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Avea Online İşlem Merkezi'nden harcama detaylarıma bakmak istiyorum; ama devamlı "Seçmiş olduğunuz tarihler arasında gösterilecek kayıt bulunamamıştır." diyor. Avea'ya göre ben yıllardır hattımı kullanmıyorum. :)

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Avea son bir ayın kullanım detaylarını gösteriyor. Onda da arama kayıtlarını göstermiyor. Sadece internet kullanımını görebildim.

Yeni bir hizmet olduğu için başlangıçta böyle problemler çıkabiliyor. Zamanla düzelir umarım.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
hafta sonu kontrol ettim de Türkcell kullanıcısı olarak en yoğun kullandığım günler saatler de dahil olmak üzere bir çok detay online işlemlere eklenmiş cihaz kampanyasından kaç ayım kaldığına kadar hepsi var.

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Benim gözlemlediğim, Turkcell bu tip işleri daha iyi profesyonel olarak yapıyor.
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] son üç ayın kullanım detaylarını görebiliyor musun?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Benim gözlemlediğim, Turkcell bu tip işleri daha iyi profesyonel olarak yapıyor.
@REDFOKS son üç ayın kullanım detaylarını görebiliyor musun?

Eylül 2012 den bu yana olan tüm faturaların detaylarını görebiliyorum. ayrıntılı detaylı

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Hattımı ne zaman taşıdığımı Türkcell de nerden görebiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea da servis kullanılamıyor diye hata veriyor çok hemde neden yapar bazen tak giriyo ama çok uğraşıyorum girmek için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben hat sorgulama yapamıyorum hat eskıden avea şimdi vodofone ama numarayı yazıyorum onayklamıyo ne yapmam lazım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveadan faturasız hat dökümanlarını nasıl alacağım