iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Bu konuyu okuyanlar

tylerdurden55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk çıktığında sıraya girip aldığım iPhone 6 plus ekranım kırıldı çok üzüldüm internette araştırmalarıma göre hiçbir yerde iphone 6 ekran değişimi yapan yeryok siparişle ürün getirtenler var istanbulda saintscomputer diye biryerde ellerinde varmış ama fiyatı çok pahalı bu firma hakkında bilgisi olan varmı? servislerde neden stok yok neden getirmediler amerika ya mı götürmem gerekiyor? birde bukadar beklemiştim bu cihazı gözüm gibi bakıyordum bu ufacık yere düşüşte hemen nasıl ekranı kırılır anlamadım bukadar mı kaliteyi düşürdüler ne yapmam gerekiyor, iphone 6 ekranı değişimi yapan bir yer tavsiye edermisinz, yardım lütfen:(

işte cihazım bu :/

gvLzy98.jpg

4JnA9Sy.jpg

boundles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni cihaz olduğu için bulman zor olur geçmiş olsun

noppie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gecmis olsun iphone 6 ekrani bulamazsiniz piyasada hicbiryerde yok saints computer isinde profesyoneldir ancak ellerinde varmi dir bilemem

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
garantiye niye göndermiyorsunuz dışarda yaptırmak istiyosunuz

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Geçmiş olsun, büyük ekranlı telefonları kılıfsız kullanmamak gerekiyor, en kötü silikon kılıf takman lazımdı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Eskiden telefonu elli kere yere düsürürdük sadece bataryasi disari firlardi, tekrar yerine takip kullanirdik. Simdiki telefonlari kilif ile kullanmayinca böyle sorunlar kacinilmaz oluyor.

Gecmis olsun.

mkutlukyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an için yeni ekran bulmanız biraz zor. En mantıklısı kendi servisine vermeniz. Geçmiş olsun.

Bir de merakımı bağışlayın, kırılan cihazın fotoğrafını hangi model cihazla çektiniz?

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Gecmis olsun kardeşim benim icim acıdı valla:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o tırnaklar ilen o telefonu tutman zaten imkansızdı kes onları bak daha yere düşermi

tylerdurden55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün akşam Saints Computer a götürdüm değişimini yaptırdım çok ilgililer ve tamir konusundada profesyoneller tavsiye ederim

tırnaklarıma laf eden arkadaşı muhattapa almıyorum, apple store telefonlara bile bakmıyor kim bilir kaç ayda değiştirirlerdi telefonu.
165tl ye bir de güzel kılıf aldım (aklım başıma geldi)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Dün akşam Saints Computer a götürdüm değişimini yaptırdım çok ilgililer ve tamir konusundada profesyoneller tavsiye ederim

tırnaklarıma laf eden arkadaşı muhattapa almıyorum, apple store telefonlara bile bakmıyor kim bilir kaç ayda değiştirirlerdi telefonu.
165tl ye bir de güzel kılıf aldım (aklım başıma geldi)

Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.

tylerdurden55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple Store yoğunluktan dolayı bakmıyordur. Değişim için para verdiniz mi ne yaptınız bilmiyorum ama Apple Store da 700 tl civarı verseydiniz yenisiyle değiştirirlerdi sanırım cihazı.

Yanlışınız var Apple Store 700TL ye iPhone 5s leri değiştiriyor iPhone 6 için tarih vermiyorlar

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Yanlışınız var Apple Store 700TL ye iPhone 5s leri değiştiriyor iPhone 6 için tarih vermiyorlar

hmm bilmiyordum, sanırım spot cihazlarla değişim yapıyorlar. Ellerinde spot yok diye değişim yapamıyorlar heralde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde cumartesi aldığım iphone 6 ım pazartesi günü kırıldı:((( değişimini sorunsuz bi sekilde yaptılar mı acaba yardımcı olabilirmisiniz çookk sevinirim gercekten

esperer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun bence apple Store götür

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biraz beklemeni tavsiye ederim. Bizim arkadaşta da aynı sorun geçen sene 5s çıkınca oldu bekledi sonra değiştirdi. Başka bir telefonla idare et. Bide kapsız kullanma yani sana kalmış bir şey ama zaten elindede iPhone 6 plus old belli

ipektuncerr23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende sony xperia var hoparlörü bozuldu diye garantiye yolladım yeni telefon yolladılar 30 iş günü sonra.Garantisini araştır bi.Zannetmiyorum bulabileceğini.Artı olarak sony gibi bi telefon dururken insan neden iphone alır ben 3 metreden çakıla, kaldırıma, betona her türlü yüzeye düşündüm hiçbir şey olmadı

serotizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı talihsizliği ben de yaşadım. iPhone 6 Plus'u 15-20cm yükseklikten düşürdüm ve ekranı kırıldı.
Saintscomputer ekran değişimi için ne kadar aldı?
Apple iPhone 6 Plus'ı 880TL'ye değiştiriyor (Amerika ve Kanada'dan alınan cihazları değiştiremiyorlar, onun dışında Türkiye dahil hangi ülkeden almış olursanız olun).
Ancak henüz ekran tamiri yapmıyorlar, sadece değişim yapıyorlarmış bir süre.
Saintscomputer'ın fiyatına göre değişim veya tamir seçeneğini değerlendireceğim.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Yazık o kadar para vermişsin bir de tamir için telefon fiyatının yarısı kadar daha vereceksin Apple böyle zengin oluyo işte geçmiş olsun

serotizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun Apple ile veya başka bir firma ile ilgisi yok aslında.
Pek çok firma kullanıcı hatasından kaynaklanan böyle durumlar için herhangi bir değiştirme opsiyonu da sunmuyor.
Ücreti karşılığında tamir ederse (ki o da 30 günde anca oluyor) dua ediyoruz.
Apple en azından telefon fiyatının 1/4'üne cihazı değiştiriyor.
Ha ekran kolay mı kırılıyor, önceki modellere göre evet, bir zayıflama var maalesef. Ama özellikle kırılsın da para kazanalım diye yaptıklarını sanmıyorum.

yigitali81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İncelemesinde izlemiştim Iphone6 plus bükülüyordu resmen hemde sadece 2 parmakla baskı uygulanınca bende alacaktım ama o görüntüden sonra vazgeçtim geçmiş olsun garantiye gönder belki değiştirirler

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geçmiş olsun
Bu yılki iphonelarda malzeme kalitesinden geçilmiyor :lol:

serotizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 parmakla bükülmesine ihtimal yok :) Ben iki elimde denedim.
Zaten açıklandı. Plus'ın bükülmesi için 31 kiloluk güç lazımmış.
Bugün Apple'a götürdüm cihazı. İngiltere cihazı olmasına rağmen makul bir ücretle yeni cihaz verdiler.
Ekran sorunu ve kırığı olunca fiyat çok düştü.
Bu Arada Amerika ve Kanada cihazlarını değiştiremiyorlarmış.
Onun dışında hangi ülkeden almış olursanız olun 1 yıllık garanti geçerli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple STore'da bu telefonu ınceledıgımde ılk tepkım kayganlıgına olmustu. Orda ıkı dakka bakarken bıle elımden dustu. Hıc bu kadar kaygan bır telefon gormedım. Daha ogun demıstım, bu telefonu cok kısı elınden dusurecek. Kayganlıgına ek olarak bırde kırılgan yapısı olunca camlar bır bır patlıyor. Bakın uc kısı yazmıs buraya. Daha bu sene ok ıphone ekranı kırılacak. Mutlaka, ozellıkle plus modelını kılıfla kullanmak lazım.

noppie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple STore'da bu telefonu ınceledıgımde ılk tepkım kayganlıgına olmustu. Orda ıkı dakka bakarken bıle elımden dustu. Hıc bu kadar kaygan bır telefon gormedım. Daha ogun demıstım, bu telefonu cok kısı elınden dusurecek. Kayganlıgına ek olarak bırde kırılgan yapısı olunca camlar bır bır patlıyor. Bakın uc kısı yazmıs buraya. Daha bu sene ok ıphone ekranı kırılacak. Mutlaka, ozellıkle plus modelını kılıfla kullanmak lazım.

katılıyorum şu kayganlık ilk elime aldığımda hissetmiştim evet sanki bilerek kaygan yapmışlar insanlar düşürsün de kırsın diye :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
resimdeki iphone 6 'nın çakma olduğu bes belli. Eğer o tele 2500 -3000 tl verdiyseniz, zengin ettiniz demektir satış yapanı.