Dabbe 5 : Zehr-i Cin Filmi 2014 - Fragman İzle

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Fragmanı ilk mesajdan izleyebilirsiniz..

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0
korku filmini biz yapamıyoruz bizim yaptığımız ancak komedi. Korku filmi Americalılardan sorulur zaten americalılar genelde korku, gerilim, bilim kurgu takılıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cin çarpması ve bu çok fena bence ama sacma yani kormak için bi film daha izlemek mesela :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dabbe 4 güzeldi gecenin 2-3 de izlerseniz korkmam diyeni bile ürpertiyor ... bu ondan da güzele benziyor hasan karacadg da olmasa korku filmi katagorisi bile olmuycak türkiyede yapmayın biraz saygı gösterin..

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
8Dk8V7u.jpg

Dabbe 5 Zehr-i Cin

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Film yarın +15 yaş sınırı ile vizyona girecek..

penguin

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
korku filmini biz yapamıyoruz bizim yaptığımız ancak komedi. Korku filmi Americalılardan sorulur zaten americalılar genelde korku, gerilim, bilim kurgu takılıyorlar

Americalılar korku filminde iyi de yatak ve haşna fişna sahnesi olmayan korku filmi hiç görmedim. Önce erojen bölgeleri uyarıp sonra mı korkutmak hoşlarına gidiyor bir türlü anlayamadım? Ya da korkunç olaylar hep cenabetlerin başına gelir mesajını vermeye çalışıyor olabilirler.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Çok saçma, fragmanı izledimde anlaşıldığı üzere filmde anırma sesleri ve birden ekrana çıkan şeylerle insanlara korku filmi diye yutturmaya çalışıyorlar sanırım.

Hiç sevmem bu tarz korku filmlerini, sen sessiz sakin odaklanmışsın birden anırma sesi gelsin ekrana bir yüz fırlasın tabi korkarsın.

Mali400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aklı olan ne türk filmi nede dizisi izler şimdi milliyetçiler basıcak burayı da bi bakıyoruz onlarda game of thrones,breakin bad,dexter,supernatural,twd,sherlock bizde iste adını hıyar koydum,kiraz mevsimi,kurtlar vadisi(polat ölümsüz) saçma sapan diziler filmler ayrı zaten inception,matrix,yeşil yol,zindan adası,momento vs bizde fetih 1453 biraz iyiydi efekt falan başka film göremiyorum ben gören varsa söylesin uzun lafın kısası bu filmlere 1 kuruş vermem...

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Aklı olan ne türk filmi nede dizisi izler şimdi milliyetçiler basıcak burayı da bi bakıyoruz onlarda game of thrones,breakin bad,dexter,supernatural,twd,sherlock bizde iste adını hıyar koydum,kiraz mevsimi,kurtlar vadisi(polat ölümsüz) saçma sapan diziler filmler ayrı zaten inception,matrix,yeşil yol,zindan adası,momento vs bizde fetih 1453 biraz iyiydi efekt falan başka film göremiyorum ben gören varsa söylesin uzun lafın kısası bu filmlere 1 kuruş vermem...

Aynen bende sen gibi düşünüyorum. Yabancı dizi, film izlerim. Benle alay ediyor arkadaşlar. Sen Türk değil misin, niye yabancı dizi izliyorsun vs.

Hayır yani düzgün dizi olsa bari, Mesela Akasya Durağı :p (Böyle saçma dizi mi olur?) Güzel filmlerimiz var. :)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Film öyle aman aman korkunç değil. Saçma sapan aniden çıkan sesler falan yani nerdeyse hiç korkmadım. Arkadaşlar da zaten beğenmedi dabbe 4 çok daha iyiydi dediler. Zaten ben bu filme gitmeyecektim nasıl gittim onu da anlamadım ya neyse :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Film öyle aman aman korkunç değil. Saçma sapan aniden çıkan sesler falan yani nerdeyse hiç korkmadım. Arkadaşlar da zaten beğenmedi dabbe 4 çok daha iyiydi dediler. Zaten ben bu filme gitmeyecektim nasıl gittim onu da anlamadım ya neyse :D

Katılıyorum, zaten sosyal medyada geçen '' korkunçlu karı ''dan alışık olduğunuz şeyleri koymuşlar, odaklanınca ekrana bir şey fırlarsa herkes korkar.

Yani korkutmak için farklı şeyler bulmaları lazım.

Paranormal activity'in mantığı çok hoşuma gidiyor mesela.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya Türk yapımcılar ile genelde Ruh filmleri çıkıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar herkes dabbe 5 kötü film korkunc degil yazmış adam bu filme ödül koydu 15 bin dolar hanginiz aldı bu parayı sormak istedim ben izledim ve gayet iyi film sinemada cogu kişi yarım saat içinde salondan kaçtı korkupta boş yre kötülemeyin tamam daha önceki serilerde kötüydü ama 4 ve 5 güzel olmuş emeklerine saglık

Aimee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu seri beni aşırı etkiliyor izleyemiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen bende sen gibi düşünüyorum. Yabancı dizi, film izlerim. Benle alay ediyor arkadaşlar. Sen Türk değil misin, niye yabancı dizi izliyorsun vs.

Hayır yani düzgün dizi olsa bari, Mesela Akasya Durağı :p (Böyle saçma dizi mi olur?) Güzel filmlerimiz var. :)

türk dizileri kötü berbat ötesi tamamda sizi şimdi diosunuz ki dabbe 5 kötü
adamların yaptığı filmlerin kaçını izliosunuz yada kaçını takip ediosunuz. farkındaysanız türk dizilerinin çoğu yabancı bir dizinin kopyası. yani neredeyse hepsi amerike v.b. yerlerde yayınlanıp tutmuş dizilerdir. hadi onların kötü filmlerini dizilerinide yazalım dabbe 4 ve 5 paranormal aktvity serisinin hepsinden ve daha bir çok aynı konulu filmden daha iyi efekt olarak gelişmemiş bir ülkeyiz kaç filmimiz onlarınki gibi canlı parlak. amerikan pastası ile almış gözünüzü çoğunuz zaten o sahneler için izlerken gelip türk filmlerine laf atıosunuz yanlış. two and half men gibi dizileride var nie onlarıda katmıosunuz acaba sabrina dizileri onlardan çıktı ama türkiyede türk versiyonu çekilince herkes küçümsedi dikkatli olun yorum yaparken

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dabbe yi Ben Çok İzledim Bir Daha Da İzlemem Zaten Tövbe Ettim Yok Ben tek Allahın Varlıgına İnanırım . Artık Sizde Bakmayın Gerçek OLmasada OLsada İzlemeyelim Arkdaşlar . Ben Hasan Karacadağı Lanetliyorum Br Gün Bu Adam Çarpılacak Ama Ne Zaman Dabbe 1 i İlk İzledgmde Kustum Ve 1 Daha Da Bakmadım Sizde Bakmayın Ve İnanmayın . Allah Korusun Sizede Musallat Olabilir

Son mesajlar