Gmail hesap açma

Bu konuyu okuyanlar

masivax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün bir gmail hesabı açmaya çalıştığımda telefon numarası istiyor doğrulamak için dün açtım o zaman istemedi. neden olabilir. tel vermek ne kadar güvenli bu hesap için..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Doğrulamak için başka bi mail adresi verin telefon vermeyin buna bende sıcak bakmıyorum....

masivax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle bir imkan tanısa öyle yapacağım da hepsinden sonra tel seçeneği çıkıyor karşıma..

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu cinconlar istihbaratmı topluyor napıyor. Google ye değmeyen bilgisayar kullanıcısı yok dünyada :D Adwors la ilgili bende zorla bi telefon numarası vermiştim. Verin tel, napcaklar, en fazla dinlerler. Eğer ararlarsa suratlarına kapatırsınız ;)

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben bir zamanlar açmak için tel numarasını verdim bir kod gönderiyor google, hiç birinde doğru giremedim. Bu maille aktivasyon nasıl oluyor bilen var mı?

---------- Post added at 11:36 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

şu anda kod numara felan istemeden açtı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorundan bende mağdurum biraz şöyleki
Önceden rahatça hesap açabiliyordum 10 20 tane ( online oyunlarda takıldıgım için bir çok msn ihtiyacım oluyor)
Fakat son denememde telefon numarası istemeye başladı malesef telefon numaramı girdigimdede bu numara
birden çok kez doğrulamada kullanıldı gibisinden bir mesaj çıkıyor ve ben telefonumu vermeden hesap açmak istiyorum yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum

Son mesajlar