Sistem ve Ağ Uzmanlığı

Bu konuyu okuyanlar

Sekoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, başlıktada gördüğünüz gibi "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" hakkında sizlerin görüşlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum. Ben bilişim sektöründe eğitim veren kurumların hangisi bu işi hakkıyla yapıyor onu öğrenmek istiyorum. Araştırmalarım sonucunda 2 firma (BilgeAdam ve Network Akademi) ön planda gibi. (kendi düşüncem) Şimdi, "SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" konusunda eğitim alan arkadaşlara sorum şu;

"SİSTEM VE AĞ UZMANLIĞI" eğitimi aldıktan sonra, iş bulmak için yeterli olur mu?
Eğer bu eğitimi aldıysanız hangi Eğitim kurumunu önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, değerli yorumlarınız için.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
sana sadece şunu söyliyim bilgeadam dan uzak dur. Eğer gitmayi düşünüyorsan.

cagatay.vural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilge adamdan uzak dur. ben cisco dan aldım CCNA eğitimini. gayet memnunum. ben 1200TL ye aldım 2010 da. Complete CCNA şeklinde.

yukarıda arkadasım egiimini 3800 e devredebilrimiş. 3800TL o egştşmler için yüksek bir meblağ degil midir. üstelik sadece 1 tanesini secebiliyormusuz.

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

Cisco egitimlerini üniversitelerden alırsanız fiyatta çok uygun olacagını düşünüyorum. tavsiyedir. EGE Univ de vardır. total CCNA 1600TL (4 Kur)

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Hocam hangi sehirdesin. Ankarada isen meridyen egitim merkezi var. Bizzat hocam daha sonra is arkadasım olan birisi egitim veriyor. Fiyat olarakta Bilge adama göre avantajlı. Bilge adamın ismi var ama özellikle Ankara'da cok bir etkisi ve yetkisi yok. Eğer bu egitimi alırsanız daha sonrasında is bulma konusunda yardımcı olabilirm.

RamoneS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iş durumları nasıl mesela eğitim aldıktan sonra nerelerde çalışabiliriz?

ayhan89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cagatay.vural arkadaşım nerede aldın eğitimini tam olarak? ben istanbuldayım hangi kursa gitmem konusunda kafam karışık firma seşmekte nelere dikkat etmeliyim?

schindler2013

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem ve ağ uzmanlığı için Cisco sertifikası diğerlerinden daha öncelikli bana göre. Çünkü ağ katmanlarının tamamında Cisco ürünleri var. Daha sonra da Microsoft MCSA sertifikası alınabilir. Eğitim kurumu olarak ben de bilgeadamı tavsiye ederim ne de olsa bilge adam :) Benim çalıştığım kuruma bilgeadamda eğitim görmüş ama altyapısı olmayan bir arkadaş işe başlamıştı. Evet çok başarılı olduğunu söyleyemem ama acayip bir özgüveni vardı. O bile bir yerden başlayabilmek için vesile.

Murat Süzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Sekoloji. Ben Sistem ve Ağ eğitimimi BilgeAdam Bakırköy şubesinde aldım. Eğitimi üstün başarı ile bitirdim. BilgeAdam Kariyer danışmanlığı beni işe yerleştirdi. Üniversitelerde bu eğitimler olmadığı için alacağınız eğitim ve sertifika iş kapısını açıyor. Çok fazla iş olanağı var. Birlikte aynı sınıfta eğitim aldığım arkadaşlarımın tamamı çok kısa sürelerde işe girdi. Kesinlikte BilgeAdam alanında tek.

prince89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,ben bilgeadamdan kariyerkart eğitimi alıyorum,3ds max ve sistem ağ uzmanlığı kursalarını bitirdim,
2sinden birini bidaha alacagım da hangisini önerirsiniz?(ilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim)

burak600

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende vektörelbilisimden iyi bir sistem ağ uzmanlığı eğitimi aldım şuan çalışıyorum cisco sertifikası çok gerekli mi microsoftun sertifikasını aldım

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Hatay'da var mı bu tür sertifikaları veren yerler ?

solutionex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hala bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için ankarada kurs tavsiyem vektörel bilişim olacak arkadaşlar.

solutionex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Konu ile ilgili bu kadar zamandan sonra biri yorum yaptı diye yazma ihtiyacı hissettim sistem eğitimini vektörel bilişimden aldım, network de vardı içerisinde ve şunu iyi öğrendim; videolarla bir yere kadar çözüm sağlanabiliyor.

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bilge adam en iyisi. Ama cisco sertifikası almaya bak

mehtApp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sıfır bilgiyle girdiğim ağ ve sistem eğitimi tamamlayarak şuan ankarada bir firmada sistemci olarak çalışıyorum önce sistemle başlayıp sonra cisco alınmasını tavsiye ederim ve bana kattıklarından ve harika eğitim sisteminden dolayı vektörel bilişimi araştırmanızı öneririm